Saç Rengi ve Saç Boyama Konyada en iyi kuaför hangisi ?

Konyada iyi kuaför olduğunu sanmıyorum. kırıktarak diye bi kuaför var. Şiddetle gitmemenizi tavsiye ederim. Dün Perma yaptırdım oraya rezil rüsva ettiler. Saçlarım sağlıklıdır hiçbi işlem görmedi şimdiye kadar.permayı yaptılar kasap gibi ne ilgi ne alaka hiç bişey yok aşırı laubali bi şekilde ilaçladılar sardılar baya 40 dk bekledm öyle unuttular sanırım 2. İlacı yaptılar duruladılar yalandan şekil verdiler gönderdiler. Eve geldim baktım biraz pürçük olmuş neyse dedim düzelir herhalde. Yıkanmaması gerektiğini söylemediler.eve gelir gelmez yıkadım. Baktım bukleler gitmiş. Tivsik tivsik olmuş. Netten baktım biraz 3 gün yıkanmıycak deniliyor. Sabahı zor ettim kırıktarak denilen kuaföre gittim. Gayet güzel kıvırcık siz böyle istemiştiniz tekrar niye sarıyım 15 dk da tutar yıkamanız bozmaz diye ters ters cevaplar verildi. Hiç bi buklesi kalmayan tivsik kabardıkça kabaran saçlarla interyasine gittim şampuan değmemesi gerekiyordu bikaçgün dediler. saç biraz dinlensin sonra saralım dediler. Biraz dursun kestircem. Perma falanda yaptırmıycam. Saçım dahada bozulsun diye 90 lirada para ödedim. Kuaförler odasına şikayet edicem. Kırıktarak denilen yere gitmeyin güzel olan saçlarınızda gitmesin.

Herkese merhaba konu açılalı epey olmuş ama yıllardır Konya'da yaşamış biri olarak nacizane bir tavsiyem var.2014 ağustos ayında evlendim ve şimdi ankara da yaşıyorum.Gelin başımı ve kına saçımı Konya'da nene hatun parkının içindeki duru güzellik salonunda yaptırdım.Arkadaşlar lütfen en özel günlerinizin rezil olmasını istemiyorsanız bu kuaföre gitmeyin evde kendiniz yapın daha iyi.Ben neredeyse ağlayacaktım böyle rezil bir yer rezil bir kuaförlük anlayışı olamaz.Ki bu kuaför ablamın yıllarca ağda,kaş için gittiği benim de arada sırada kaş için gittiğim bir kuafördü.Yani bizi tanıyorlardı ona rağmen bizi hiçbir şekilde önemsemediler.Ben çok önceden görüşüp bilgi aldım kullanacağı malzemeler hakkında falan bana yeni makyaj malzemeleri açacağını kendisine güvenmemi söyledi gösterdiğim modeli de aynen yapabileceğini söyledi.Kına günü kuaför sahibi sibel hanım benimle hiç ilgilenmedi dükkanda bulunma zahmetine bile girmedi yanında çalışan kalfaları da sigara ve çay molası vermekten yetiştiremediler saçımı.Kullandıkları malzemeler de hergün kullandıkları iğrenç pazar malı gibi malzemelerdi.Yani sibel hanımın dediği gibi yeni malzeme falan açılmadı.Düğün günü gelince ben sabahtan konuştum rahatsız oldum bu hareketlerden falan diye tamam dedi geçiştirdi.Ama yine aynı özensiz hareketler sigara molaları iğrenç malzemeler benim gösterdiğim modelle alakasız bir model yapıldı yine onların uyuşuklukları yüzünden geç kaldık ve fotoğraf çekiminden sonra duvağım çıktı ben başka bir kuaföre gidip saçımı yeniden yaptırmak zorunda kaldım çünkü o iğrenç malzemeleri aktı ve el becerisine sahip olamadıkları için de yaptıkları uyduruk saç bozuldu.Allahtan fazla gecikmeden düğün salonuna yetişebildik.Yemin ediyorum evde kendim maşayla falan yapsam binkat daha güzelini yapardım.Kadının kocaman dükkanı var nalçacı gibi bir yerde ve daha sağlam duran bir gelinbaşı bile yapmayı beceremiyor ve kesinlikle ben ondan daha güzel makyaj yapıyorum.Ayrıca o kadar negatif bir elektrik saçıyor ki sibel hanım gününüz zehir oluyor.Konya da yaşayan ve gelin başı vs. gibi özel günlerde kuaför arayanlar allah aşkına dükkanın dış görünüşe falan aldanıp gitmeyin bu kuaförümsü yere.Vereceğiniz paraya yazık ben çok üzüldüm o gün çok telaş yaptım tekrar kuaföre gitmek zorunda kaldım.başkalarının özel günü zehir olmasın diye yazdım biraz uzun olduysa kusura bakmayın.

Ben istanbuldan konyaya gelin geldim burda gelin saçımı yaptırmak için çok araştırma yaptım sonra Nalçacıda kuaför hakanı önerdiler bende öneri sonucunda oraya gittim ve çok memnun kaldım düğünden sonra boyamada oraya gittim hatta konyada önerebileceğim tek kuaför gerçekten işlerini çok başarılı yapıyorlar herkese canı gönülden tavsiye ederim

ecemcim nerde bu mehmet saraç? bende saç rengimi deiştircem kırık tarak yada hulusiye gitmeyi düşünüyorum. yanar diye korkumdan gidemiyorum.
Canım mehmet saraç sakın gitme çok kötü bi yer ben kahkül kestirmiştim besleme gibi yaptılar beni mahfolmuştum

Herkese merhaba konu açılalı epey olmuş ama yıllardır Konya'da yaşamış biri olarak nacizane bir tavsiyem var.2014 ağustos ayında evlendim ve şimdi ankara da yaşıyorum.Gelin başımı ve kına saçımı Konya'da nene hatun parkının içindeki duru güzellik salonunda yaptırdım.Arkadaşlar lütfen en özel günlerinizin rezil olmasını istemiyorsanız bu kuaföre gitmeyin evde kendiniz yapın daha iyi.Ben neredeyse ağlayacaktım böyle rezil bir yer rezil bir kuaförlük anlayışı olamaz.Ki bu kuaför ablamın yıllarca ağda,kaş için gittiği benim de arada sırada kaş için gittiğim bir kuafördü.Yani bizi tanıyorlardı ona rağmen bizi hiçbir şekilde önemsemediler.Ben çok önceden görüşüp bilgi aldım kullanacağı malzemeler hakkında falan bana yeni makyaj malzemeleri açacağını kendisine güvenmemi söyledi gösterdiğim modeli de aynen yapabileceğini söyledi.Kına günü kuaför sahibi sibel hanım benimle hiç ilgilenmedi dükkanda bulunma zahmetine bile girmedi yanında çalışan kalfaları da sigara ve çay molası vermekten yetiştiremediler saçımı.Kullandıkları malzemeler de hergün kullandıkları iğrenç pazar malı gibi malzemelerdi.Yani sibel hanımın dediği gibi yeni malzeme falan açılmadı.Düğün günü gelince ben sabahtan konuştum rahatsız oldum bu hareketlerden falan diye tamam dedi geçiştirdi.Ama yine aynı özensiz hareketler sigara molaları iğrenç malzemeler benim gösterdiğim modelle alakasız bir model yapıldı yine onların uyuşuklukları yüzünden geç kaldık ve fotoğraf çekiminden sonra duvağım çıktı ben başka bir kuaföre gidip saçımı yeniden yaptırmak zorunda kaldım çünkü o iğrenç malzemeleri aktı ve el becerisine sahip olamadıkları için de yaptıkları uyduruk saç bozuldu.Allahtan fazla gecikmeden düğün salonuna yetişebildik.Yemin ediyorum evde kendim maşayla falan yapsam binkat daha güzelini yapardım.Kadının kocaman dükkanı var nalçacı gibi bir yerde ve daha sağlam duran bir gelinbaşı bile yapmayı beceremiyor ve kesinlikle ben ondan daha güzel makyaj yapıyorum.Ayrıca o kadar negatif bir elektrik saçıyor ki sibel hanım gününüz zehir oluyor.Konya da yaşayan ve gelin başı vs. gibi özel günlerde kuaför arayanlar allah aşkına dükkanın dış görünüşe falan aldanıp gitmeyin bu kuaförümsü yere.Vereceğiniz paraya yazık ben çok üzüldüm o gün çok telaş yaptım tekrar kuaföre gitmek zorunda kaldım.başkalarının özel günü zehir olmasın diye yazdım biraz uzun olduysa kusura bakmayın.
Bende o kuaföre Mezuniyetim de gitmiştim aynı şekilde benide rezil etti yaa :-( hala eski fot baktığımda geriliyorum

Bende o kuaföre Mezuniyetim de gitmiştim aynı şekilde benide rezil etti yaa :-( hala eski fot baktığımda geriliyorum
Ya gerçekten reZil insanlar.
Sadece para almayı biliyorlar kazandıkları para haram kesinlikle.
Özel günleri rezil olsun isteyenler konya da nene hatun parkının içindeki duru güzellik merkezine gidebilir.
İtinayla müşteri rezil edilir ve üstüne çok güzel kazıklanır.

merhaba kızlar.ben konyaya yeni taşındım .konyada önerebileceğiniz güzel bi kuaför var mı

Kızlar, fiyatı önemli değil derseniz Hulusi'yi tavsiye ederim ancak fiyatları gerçekten çok pahalı. Bir saç kesimine 40 tl alıyor. Yani her ne kadar memnun kalsam da ikinci kez gider miyim bilmiyorum.

Dallas kuaför var, Burak diye birisi çalıştırıyor. Kesinlikle tavsiye ETMİYORUM. Yolunuz düşer denk gelirse aklınızda olsun. Saçlarım hiç boyanmamış parlak, gür ve bakımlıydı. Israrla boyatmamı, çok yakışacağını, istediğim rengi de tutturacağını iddia etti. İstediğim rengi yapamadı tabiki ve asla olmamasını özellikle belirttiğim iğrenç bakır yansımalı bir renge boyadı. Üstelik bu arada normalde saçımı açmasa da tutabilecek bi ton olduğu halde boş yere açtı. Saçlarımın uçları yandı. Resmen öldü saç. Bunlar düzeltecek diye piyasada sonradan 6 tl olduğunu öğrendiğim bir ürünü bana 25 tl ye sattı.
Sonra cila için gittiğimde saçımın uçlarının çok kötü olduğunu söyledim. O ise yandığını kabul etmedi çok güzel açtım saçını sen dediğim ürünü düzenli kullanmadın dedi. Kullandığımı söyledim, bu kez şampuanını almadın onu da almalıydın falan gibi bahaneler uydurdu.
Sonuç olarak iki yıl doldu ve ben -sürekli aktığı için elimden geldiğince az boyamaya çalışsam da- o iğrenç bakır yansımalardan kurtulmak için defalarca boya yapmak zorunda kaldım. Saçlarım sertleşti matlaştı yıprandı. O kuaföre gittiğimde belime gelen saçlarımı omuz hizamın üstüne kadar kısalttım şu an. :KK43:

İyi bir kuaför olmadığını biliyorum ama yine de var olanlarlar içinden önerebileceğiniz kötünün iyisi de olsa bayan kuaför var mı?

Merhaba, konu eski ama yine de acip bakan olabilir diye yaziyorum. İs nedeniyle bazen Konya'ya gidiyorum. İyi bir kuafor bulamadim. Tavsiye uzerine Ertan Gulpinar'a gittim ama hic memnun kalmadim. Vaktim cok azdi, mecbur yaptirip ciktim ama ozellikle boya konusunda bir daha gitmem. Belli ki tanidik degilseniz bastan savma bir tavir var... İnter Yasin'i deneyecegim. Memnun kalirsam tekrar yazarim. Anlasilan Konya'da iyi bir kuafor bulmak cok zor :KK43:

Sanırım haklısınız bende iki yere kestirdim menun kalmadim
Kendim kuaförüm ve yurtdışından geçen sene donus yaptım. Burada kuafor olarak çalışmıyorum ama isteyen olursa kesim yapıyorum. Kesimime güveniyorum

Sinem Güngör Beauty Center de hem lazer hem kuaförlük işlemleri yaptırıyorum hiç sorun yaşamadım. İlgisi ve kullandığı ürünler işini en iyi yapanlardan

Ertan Gürpınar a gittim kendisi yoktu gittiğimde çırağın biri ilgilenmek istedi. Çırağa kestireceksem neden o kadar para veriyim diye dusunerek kendisini sordum. çalışanların tepkisi o kadar garipti ki sanki ölmüş birini sormusum öyle biri yokmuş falan gibi bir an ben de yanlış bişey söyledim galiba diye şüphe ettim. Sonradan duydum özel parayla falan müşteri aldığını tanıdıklarına baktigini. Adam kendisini ne zannediyor anlamadım sanki Ahmet coban. Asla hazzetmedigim bir yaklaşım bunun için dahi bir daha kapısından gecmem.

Instagramdan bir kaç kişi takip ediyorum çok güzel saçlar yapıyorlar. Kesimlerini bilmiyorum ama küllü doğal tonlarda boyamaları hoşuma gitti. Açık olmadığım için erkek kuaföre gidemiyorum yani gidip denemedim ama bir bakın derim.

Bir de bir tane bayan buldum ama bunu da henüz denemedim.

Son düzenleyen: Moderatör:
X