Saç Rengi ve Saç Boyama Konyada en iyi kuaför hangisi ?

_eCeM__

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
21 Nisan 2008
37
0
mrb sac rengımı degıstırmek ıstıyorum ama korkudan artık kuaföre gidemez oldum defalarca yandı sacım :KK43: Bildiğiniz iyi bi salon varmı?

mrb ecem bende konyadayım saç boyatmak için denemedim ama kestirmek için ilk defa gittiğim bir yer vardı ceren saç tasarım diye kesimden çok memnun kaldım ama boya nasıldır bilemeyeceğim:)

mrb ecem bende konyadayım saç boyatmak için denemedim ama kestirmek için ilk defa gittiğim bir yer vardı ceren saç tasarım diye kesimden çok memnun kaldım ama boya nasıldır bilemeyeceğim:)

canım nerde bu salon :)

kulenin orada çilek mobilya var onun arkasında sorarsan gösterirler zaten inş memnun kalırsın sonucu buraya yaz belki bende yaptırırım boya:KK70:

bende konyadayım
genelde burdaki bütün kuaförler aynı çok düzgün bir kuaför yok ama ben yıllardır
KIRIK TARAK 'a giderim (mareşal mustafa kemal okuluna giderken beyaz sarayın hemen karşısı) memnunum da
ama bugün arkadaşımla birlikte NURULLAH diye bir yere gittim oda güzel kesti ayrıca eli çok çabuk oda olabilir yani.... varsa daha iyi diyen yazsın en çok da ERTAN GÜLPINAR ı merak ediyorum hiç gitmedim giden varsa düşüncelerini paylaşsın :)

gene zindankalede harun var boya ve röfle işini iyi yapıyor
bir de zafer durağının arka tarafında hamile giyim mağazasının olduğu sokakta ismail var saç kesimi çok iyi

Kızlar röflemi yaptırdım süper oldu :) Mehmet saraç a gittim hem fiyat uygun hem de süper oldu :)

ecemcim nerde bu mehmet saraç? bende saç rengimi deiştircem kırık tarak yada hulusiye gitmeyi düşünüyorum. yanar diye korkumdan gidemiyorum.

ecemcim nerde bu mehmet saraç? bende saç rengimi deiştircem kırık tarak yada hulusiye gitmeyi düşünüyorum. yanar diye korkumdan gidemiyorum.

canım mehmet hulusinin yanında calısyordu yıllardır kendi yerini açmış ve fiyatlarıda cok uygun.... zemzem çorbacının yanında nalcacıda....

Kuaför Elit var kesinlikle öneririm..
:teytey:
Benim saç rengim kıpkızıldı saç rengimi açmak istedim bu zor işlemi Konya da bir çok kuaföre uğradım bir çoğu ne göze alabildi bir çoğuda çok fazla ücret çıkardı işlemin en az 6 ay süreceğini söylediler ((amaç para tabi ))
En son Kuaför Elit e gittim Tarık bey öyle güven verdi ki Kuaför Elit i tercih ettim
Sonuç mu :)
Bir hafta gibi kısa bir sürede o kızı saçarımdan eser kalmadı ve sapsarı saçlara sahip oldum :)
Kesinlikle öneririm ben çok memnun kaldım şimdi sadece kuaför elite gidiyorum
ve en önemliside bitkisel saçı yok denecek kadar az yıpratan boyayı tercih ediyorlar
işlerinde çok uzmanlar ve çok önemsiyorlar..
pişman olmayacağına eminim :)

galiba emniyet ve sille yolu arsında olacak ben öyle hatırladım yanılmıyorsam

Evet sille yolunda sağlık ocağının tranvay durağının hemen çaprazına düşüyor :KK66:))
Mutlaka görürsün zaten..
ışlerinde çok yetenekliler emin olabilirsin :)

Nalçacıda Mehmet Saraç var..Çok güzel kesim yapıyorl.
Yine Kuaför İsmail var LCW zafer sokağında,Kuaför İsmailin elemanı Fatiih ve Mehmet var,salon ismi Elit...

Konu baya eski ama belki şu anda yeni yer arayan vardır diye paylaşmak istedim. Geçen tesadüfen zaferdeyken Kyass Kuaför'e girdim. Çok memnun kaldım. 3 seferdir gidiyorum. Çok ilgililer, elemanları oldukça fazla olduğundan fazla sırada beklemiyorum. Fiyatlarıda çok uygun. İstanbul'dan gelen bir kuaför de var. Memnunum tavsiye ederim. Yeri zafer tramvay durağının tam karşısında. ata etliekmeğin üstü. :nazar: :KK34:

ben de elitte tarık'a kestiriyorum saçlarımı, çok memnunum föne bile özel olarak oraya gidiyorum:KK9:

yeri de nalçacı kontur'un hemen yanı

ben de konyadayım kırık tarağın methini çok duydum bir kere de arkadaşımla gittim ama fiyatlar çok fazla geldi bana

KIRIK TARAKTA bi çalışan var saçımı açtı. amA İSTEDİĞİM GİBİ OLMADI . dökülmez dedi öyle dökülüyor ki. çok yalancılar. kel kafalı bi adamdı saçımı yapan. ayrıca saçımı kimse beğenmedi

bende konyadayım
genelde burdaki bütün kuaförler aynı çok düzgün bir kuaför yok ama ben yıllardır
KIRIK TARAK 'a giderim (mareşal mustafa kemal okuluna giderken beyaz sarayın hemen karşısı) memnunum da
ama bugün arkadaşımla birlikte NURULLAH diye bir yere gittim oda güzel kesti ayrıca eli çok çabuk oda olabilir yani.... varsa daha iyi diyen yazsın en çok da ERTAN GÜLPINAR ı merak ediyorum hiç gitmedim giden varsa düşüncelerini paylaşsın :)

ben ertana gidipte memnun olmayanlardanım saçıma röfle yaptırdım beni çırağına emanet etti zaten sadece samimi olduğu müşterilerin saçını kendi yapıyor samimi olmadıklarını benim gibi işi bilmeyen çıraklarına emanet ediyor sonrada saç takibini yapmadığı için saçlarım yandı çok güzel olan saçlarım diplerinden kopuyor ben upuzun saçlarımı neden benim dışımda gelişen bir hata için kestirmek zorunda kalayım olaydan iki gün sonra ertana gittiğimde saçlarımın nasıl yanmış olduğunu gösterdim özür dilemediği gibi özrü kabahatinden büyüktü ne varmışki canım azıcık bir yer yanmış dedi ama aynı gün ben doktora gittim saçlarımın çok zarar gördüğünü söyledibenden uyarması saçlarınızı seviyorsanız asla ERTAN GÜLPINARA GİTMEYİN

X