Ameliyat olanların göğüs altı, göğüs çevresi ölçüsü ve protez büyüklükleri hakkında

büyüklüğü istediğim gibi olmadı. şuanda şiş ve bu şişlikler inince dahada küçük olcak. benim doktorum cenk tokat izmirde. doktorum çok iyi o bana high profil demişti ama boyutunu ben kendi isteğimle değiştirdim. keşke böyle bişey yapmasaydım :KK43:( seneye bi daha olmayı düşünüyorum.
doktorun daha büyükmü demisti?keske degistirmeseydin..simdi o eziyeti tekrar cekeceksin.üzüldüm senin adina canim
bende ufuk bilkaya olucam..300cc den asagi istemiyorum.bakalim ne diyecek

doktorun daha büyükmü demisti?keske degistirmeseydin..simdi o eziyeti tekrar cekeceksin.üzüldüm senin adina canim
bende ufuk bilkaya olucam..300cc den asagi istemiyorum.bakalim ne diyecek
teşekkür ederim canım. inşaallah senin istediğin gibi olur . çünkü gerçekten o acıyı çektikten sonra ve istediğin gibi olmayınca.. off tarif bile edemiyorum çok sinirim bozukk

teşekkür ederim canım. inşaallah senin istediğin gibi olur . çünkü gerçekten o acıyı çektikten sonra ve istediğin gibi olmayınca.. off tarif bile edemiyorum çok sinirim bozukk
canim bu kadarda sinirlerini bozma..belki senin düsündügün kadar kücük olmazlar..daha yeni olmussun..sislikleri ne kadar iner bilemessin

Moral bozmayın, ödemler inince meme boyutunuz o zaman belli olacak, bunun için de beklemeniz gerekiyor. :)

büyüklüğü istediğim gibi olmadı. şuanda şiş ve bu şişlikler inince dahada küçük olcak. benim doktorum cenk tokat izmirde. doktorum çok iyi o bana high profil demişti ama boyutunu ben kendi isteğimle değiştirdim. keşke böyle bişey yapmasaydım :KK43:( seneye bi daha olmayı düşünüyorum.
Canım şeklini bi alsınlar bekle bakalım bana da küçük gibi gelmişti bandajlarımı açtılar silikon aşağı inince daha dolgun olur diye düşünüyorum şimdiden böyle bir yargıya varma moralini bozma canını sıkma canım

zeynepcim ben de kalem1981 gibi düşünüyorum maşallahın var ben hiç yazmayayım:KK43:
şaka yapıyorum küçüklüğünden yakındığım için başkalarına fikir açısından yazmak istiyorum
göğüs altı ölçüm 73,göğüs çevrem 85,protezim 175 cc emin değilim high profil sanıyorum.
75 B takıyorum yada 80 B değişiyor. ama daha çok 75 B sanırım ölçüm.
aaa ölçülerin benimkine çok yakın merak ettim nasıl durduğunu. ben ameliyat olmayı düşünüyorum ama çok kararsızım ben büyük göğüs meraklısı değilim ama biraz daha dolgun olsalar daha güzel olurlar . benim göğüs ortası şimdi ölçtüm 85 altı da 72 alala ya ben yanlış mı ölçüyorum bak 3-4 saat önce ölçtüğümde aradaki fark 11cm idi şimdi ölçtüm 13cm. ben 75b takıyorum 80 b de takıyorum ama 80b lerin çoğu dolmuyor eğer kilo alırsam o zaman 80b biraz daha doluyor.

Protez cc olarak aslında memenin büyüklüğünü vermiyor o çapı veriyor iki yıl önce bi devlet Hastanesinde doktor köprücük kemiğimden meme ucuma çapraz bi ölçü yaptı çapı 17 dedi çok ideal rahat 300 cc civarı olur ama Dokun az olduğu için yüksek profil yapacağım demişti omuz genişliği etkiliyor sanırım bu konuda genel bi algı var ama yanlış olduğunu düşüyorum belki de benim ki yanlış araştırmak gerekli ama artık oldum bitti ameliyatımı adam rahat :KK70:

375cc yuvarlak protez kas zarı altından ameliyat oldum. Göğüs altı ölçüm 73 cm, göğüs üstü 91 cm ama tabi ameliyat olalı daha 10gün oluyor, değişebilir ölçüler, sevgiler..

benim gögüs altim 75 ve gögüs cevrem 86-87 su an. acaba hangi büyüklükte protez olur bana bilen var mi aranizda?

375cc yuvarlak protez kas zarı altından ameliyat oldum. Göğüs altı ölçüm 73 cm, göğüs üstü 91 cm ama tabi ameliyat olalı daha 10gün oluyor, değişebilir ölçüler, sevgiler..
Masaj yapıyor musun canım sen ayı gün olmuştuk seninle bana gerek olmadığını gayet yumuşak olduğunu söyledi doktorum

Masaj yapıyor musun canım sen ayı gün olmuştuk seninle bana gerek olmadığını gayet yumuşak olduğunu söyledi doktorum

canım 2 hafta sonra falan kontrolüm var, masajı o zaman tarif edeceğini söyledi, erken masaj yapılan türden değilmiş öyle dedi, yumuşak mı seninkiler? Benm de baya yumuşadı ama daha da isterim yumuşamasını tabi inşallah yumuşarlar

canım 2 hafta sonra falan kontrolüm var, masajı o zaman tarif edeceğini söyledi, erken masaj yapılan türden değilmiş öyle dedi, yumuşak mı seninkiler? Benm de baya yumuşadı ama daha da isterim yumuşamasını tabi inşallah yumuşarlar

Yumuşak ama öyle normal meme kadar değil belki dahada yumuşar.. iki ay olsun bakalım daha erken

X