''KPSS ile ATANAN ARKADAŞLAR'' Hangi kuruma kaç puanla atandınız.Bölümümünüz

merhaba arkadaslar bende ATT yim 70.345 le atandım 2007 de bilecige ama bıdaha okada cok ATT atanmadı yenı gelen ATT var 81 le atanmıs bilecige Allah yolunuzu acık etsin inşaallah herkes hayırlı yerlere atanır

bilgisayar müh.yim 2012 kpss ye hazırlanıcam ankarada bir yer istiyorum yaklaşık kaç puana ihtiyacım bilen var mı?

sınavdan sonra 2 yıl içinde 4 tane merkezi atama oluyor, kendi branşından sıralaman puandan daha önemli oluyor genelde ankara puanları yüksek oluyo ancak branşından alım fazlaca oluyo. elinden geleni yaparak 90 civarı bi puan almanı öneririm ve inan zor değil o puanı almak bi mühendis için

kardeşim turızm meslek lısesı mezun. mezun olduğu yıl 75 puanla egm de aşçı olarak atandı.
eşimde turizm konaklama üniversite mezunu 5 yıllık acaba bılen varmı ataması olurmu yada kaç puan alması gerekıyor kızlar?

merhaba..
Bir şey sorucaktım bende, mayıs ayında yapılacak atama ertelendi mi? Haziran ve Kasım aylarında gözüküyor sitenin yerleştirme takviminde.:93:

Son düzenleme:
ever canım ertelendi seçimden felan dolayı 20 haziran 1 temmuz a ertelendi hangi bölümlere kaç kişi alınacağıda açıklandı bakalım benim branşimdan 7 kişi alıyolar az ama bakalım hakkımızda hayırlısı

ever canım ertelendi seçimden felan dolayı 20 haziran 1 temmuz a ertelendi hangi bölümlere kaç kişi alınacağıda açıklandı bakalım benim branşimdan 7 kişi alıyolar az ama bakalım hakkımızda hayırlısı

ya bana o bölümlerin linkini yazabilirmisiniz bulamıyorumm:KK14:

kızlar 80 ve üstü alan arkadaslardan rica ediyorum nasıl çalışma izlediler? sadece düzenli çalışmak yetiyormu? bana ve benm gibi hazırlanmak isteyenlere faydalı bilgi vermiş olursunuz

ben 81 aldım..dersaneye gittim..
düzenli çalıştım..denemelere girdim her hafta..son haftasında her gün girdim..
belkii inanmazsınız okadar zor sorular vardı ki denemelerde bende hep derine indim yüzeysel çalışmadım..
ama nooldu sınav çok kolaydı..benim çıkmaz burdan denemelere baksana!! dediğim yerlerden çıktı..sinir oluyorum..bukadarcık puanla düz lise olan birisi ösym nin yaptığı alımlarda atanabilir mi hayır:KK14:
zabıt katipliği bari olsa:KK14:

Memurlar.Net (17 bin memur alımının, unvan bazında dağılımı) canım bu linki ama dediğim gibi sadece kaç kişi alacakları yazıyo nereye alacakları diil ve evet dediğin gibi düz lise olarak o puanla atanmak çok zor yaaaa benim eşim ünv okurken lise olarak girdi 87 aldı ama atanamamıştı şimdi çok şükür ünv bitirince atandı yani meslek çok çok önemli gerçekten bende düz liseydim baktım olacak gibi deil bölümüm değiştirdim 2 yıl daha okudum grafik tasarım yani şuanda 2 diplomam var hem düz lise hem meslek lisesi şimdide uzaktan eğitimi kayıt olucam Allah izin verirse hakkımızda hayırlısı olsun

X