''KPSS ile ATANAN ARKADAŞLAR'' Hangi kuruma kaç puanla atandınız.Bölümümünüz

slm,lar: 2 yıllık bankacılık 4 yıllık aöf işletme mezunuyum kpss b den sınava giricem hdefim 85.
(nereler tercih yapabilirim bilmiyorum)
okuduğum bankacılık kpss tercihlerinde bir etken olur mu acaba??????????????????????

Bence yaşı stres yapma şuanda benim ablamda 32 yaşında memur oldu.iktisat bölümü alımlarını kpss 2011 tercih klavuzu şeklinde internetten bi araştır derim,muhakkak vardır,önlisans mı lisans mı dersende tabiki lisans derim ben ortaöğretim ve önlsansın soruları daha basit ama çok yüksek puan almak gerekiyo,bölümüne görede değişebiir tabi ama genel olarak yüksek.lisansın soruları daha zor ama kadro daha çok.iktisat bölümleri kaç puanla alınmış onada kpss2011/2 tercih sonuçları diye bak internetten en düşük ve en yüksek alım puanları yazıyor.
Stresi bırak şansın tabiki var haydiii çalışmaya :) Başarılar...

İlginize teşekkürler..

ben 2011/1 atamasıyla atandım puanım 90.58 di bölümüm tıbbi laboratuvar tekirdağya atandım ama gerçekten çok çalıştım...

selam arkadaslar bu senede ben giiricem inş kazanırım iyi bi yer ya herkes için hakkında hayırlısı neyse o olsunn

Ben de lisans mezunuyum iktisadi idari bilimler fakültesinden...B grubundan bu yıl bi memurluk istiyorum hayırlısıyla inşallah atanırız arkadaşlar...

Grafikçi var mı atanan veya atanmış tanıdığı olan??????

benim arkadaşım grafiker akdenizden mezun. siz şanslısınz ya reklam işinde çok para var. devlette olmasa da iş bulabiliyorsunuz grafiker olarak.. biz ne yapalım.. 80 alırsan rahat atanırsın bence, herşey gönlünce olsun.

ben de gıda teknikeriyim ne umutlarla okudum okurken neler neler söylendi işsiz kalmazsınız die şimdi işsizim işin i si yok :KK43:((( devlette kadro olmadığı gibi özel sektörde ki görevimizide bitirdiler herkes çalış çalış çalış die başımın etini yiyo psikolojim iş konusunda acayip bozuk ne yapacağımı şaşırdım nereye başvuru yaptıysam kabul edilmedim basit bi yer olsa da artık kendimden şüphe ediyorum :KK43: ne yapcam ben ya :KK43:

goldflay ? senın bölümm ne cnm sende myodan mezunsun okudugmaa göre :)

mrb. benim bölüm moda tasarım önlisans. açıköğretimden de iktisat okuyorum 3. sıfım. dgs ile başladım 1 yıl hazırlık okudum malesef bizim gibi teknik programlara 1 yıl hazırlık okutup öyle 3. sınıfa geçiriyorlar aöf de

mrb. benim bölüm moda tasarım önlisans. açıköğretimden de iktisat okuyorum 3. sıfım. dgs ile başladım 1 yıl hazırlık okudum malesef bizim gibi teknik programlara 1 yıl hazırlık okutup öyle 3. sınıfa geçiriyorlar aöf de

olsun canım yine geçebilmişsin ben onu bile yapamadım yaa :))
netten başvuru falan yaptım aöf için mezunıyet belgemı daha almadın gecen sene mezun olmama rağmen :)
bölee kaldık işte seneye inş bakalımm:26:

olsun canım yine geçebilmişsin ben onu bile yapamadım yaa :))
netten başvuru falan yaptım aöf için mezunıyet belgemı daha almadın gecen sene mezun olmama rağmen :)
bölee kaldık işte seneye inş bakalımm:26:

Cnm bende sınavsz geçtim. iktist ya da işletme okuyabiliyormuşuz sadece ben de iktisatı seçtim sende okuyablrsn cnm

kızlar bende bankacılık finans 4 yıllıktan bu yıl mezun olucam ..kpss b den giricem ..kaç puan almam gerekiyo acaba ? kpss ilk defa giricem hiç bilgim yok

Arkadaşlar önlisans ziraat teknikerliği mezunuyum.
Tarım il ve ilçe müdürlüklerine girenler var mı,ya da fen işlerine?

Geçen sınavda 65 ve üstü bir çok kişinin alındığını duydum da...

canm bende zıraat teknıkerıyım ama 65 üstü atansıysa oturur ağlarım hep 85 üstü atanıyor dıye bılıyorum bende kucuk buyuk puanlara baktıgın zaman...

ben de onlısans turızm mezunuyum 2010 da 75 puan almısstım atanamadım tabıkı ... sımdı hazırlanıyorum genel alandan tercıh yapabıldıgımız ıcın en az 85 almam lazım ıns olacak ..turızm mezunu atanan var mı acaba ?

X