''KPSS ile ATANAN ARKADAŞLAR'' Hangi kuruma kaç puanla atandınız.Bölümümünüz

geçen hafta dersanede kpss semineri yapıldı söylenenenler postaneler sadece sözleşmeli eleman alıyormuş.üniversite ve belediyelerde tayin yokmuş.diğer yerlere atandığında ise bir yıl aday memur olarak görev yaptıktan sonra atama isteğinde bulunabiliyormuşsun tabi boş yer varsa.bende soru sordum kaç puan almamız gerekiyor diye öğretmen bunun için bi genelleme yapamam dedi 60 puanla ege üni santraline giren biliyorum 85 puanla açıkta olanı biliyorum dedi.doğru tercih önemli diyor herkes...

Görümcem sınıf öğretmenliği mezunu bu sene 74 aldı ve çok üzgün bir yerlere gidebilirmi sizce????

lise mezunu olarak (yabancı dil mezunuyum) bi yere atanabilir miyim sizce? yani meslek lisesi falan değilim. lise mezunlarını nerelere alıyorlar ki?

Aranızda mühendis yok mu atanan, veya bilgisi olan.bilmiyorumkismile

mühendislerin değişiyor branşdan branşa en cok atama inşaat ve makinede oluyor.inşaat ilk atamalar 85 e kadar falan düşer, makine 87 yi bulabılır.bilgisayar 88, endüstri 90 civarı ayrılan kadro sayılarına göre söyluyorum bilgsyar endüstri fazla yok sanırım.elektrik elektronik gene 90 cıvarı olur diğerleri için pek bişey dıyemecem cunku atamalar az oluyor diğer branşlarda.

2006'da 81,983 ile Bakanlığa atandım.Harita Kadastro bölümüm.İşçiyim.(kendim istedim)
Eşim 2006 ouanıyla 2008 de KKK'ya 76,527 ile atandı.Harita Kadastro.

Ama şimdi bu puanlar yalan oldu, 2008 de 89 dan aşağı atama yapılmadı bizden.
Bende tekrar gircem çünkü ne eşim ne ben tayin alamıyoruz.En iyisi yeniden aynı şehri tercih edip atanmak.
Allah herkesin yardımcısı olsun.

bi sorum olacaktı ben 30 yaşındayım.önlisans mezunuyum .bu sınava iki kez girdim. ilkinde 75 diğerinde 80 aldım.kadro almadım.evlilikti çocuktu derken umudu kestim bu yıl girsem kasım ayında 2011 de 31 olacam yaş tan dolayı girmeyebilir miyim acaba bi cevap lütfen.ne yapacağımı şaşırdım.

kızlar yaş sınırı kalktı ya kpss b de rahat olun ama açıktan yapılan atamalarda yaş sınırı olabliyor fakat b kadrolarında yok

kızlar 80 ve üstü alan arkadaslardan rica ediyorum nasıl çalışma izlediler? sadece düzenli çalışmak yetiyormu? bana ve benm gibi hazırlanmak isteyenlere faydalı bilgi vermiş olursunuz

benimde artık kpss umudu olmayanlardanım ikinci girişim ama bir türlü atanamadım adalet bakanlıklarına bile başvurdum ama olmadı ama atananlara çok seviniyorum hayırılısı ile alah paralarını yemelerini nasip etsin ama benim umudum kalmadı:KK43:(((((:-)43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43:

lisans maliye okuyorum var mı benim bölümümden atanan?

ortaöğretim sınavından 78 aldım..genel yeteneği full çıkarıp genel kültürden 36 yanlış yapan bi ben daha yoktur sanırım:84:çok üzüldüm çok

X