''KPSS ile ATANAN ARKADAŞLAR'' Hangi kuruma kaç puanla atandınız.Bölümümünüz

ablam 75 puanla zonguldak ereğliye atandı. laboratuvar teknisyeni olarak. bende hazırlanıyorum.. aynı bolum benimkide..

güzel bir paylaşım olmuş
arkadaşlar haydi bizleri bilgilendirin...
ben büro yönetimi mezunuyum buarada kaç puan almam gerek

85 puan ile marmara üniversitesine atandım
halen ordayım
ama bu konuda sizi uyarmam gerekecek canlarım
tercihlerinizde mümkünse üniversiteler olmasın
benide uyaran birileri olsaydı keşke ama çok şükür yaa yine de memnunum
merak ettikleriniz varsa yardımcı olurum

85 puan ile marmara üniversitesine atandım
halen ordayım
ama bu konuda sizi uyarmam gerekecek canlarım
tercihlerinizde mümkünse üniversiteler olmasın
benide uyaran birileri olsaydı keşke ama çok şükür yaa yine de memnunum
merak ettikleriniz varsa yardımcı olurum

bende izmirde bi ryer istiyorum üniv. neden önrmiyorsun biraz anlatırmısın ?
bugun bir ark. tanıdıgı birinin lise mezunu oldugunu ve 91 aldıgını söyledi ama atanamadı dedi torpil olması gerekiyormuş .
ben önlisans çıkışlıyım sizce atanırmıyım 80 alsam yardımm işsizlik tak etti canıma

ben önlisans mezunuyum. 85 puan alarak ancak 5. seferdeki tercih hakkıyla ki öncekilerde diğer yerler tercih edildiğinden üniversiteler kalmıştı geriye ve 3.tercihim olan marmaraya atandım.
maaş olarak bakanlıklardan daha düşük bi maaş almıyoruz. bilgisayar işletmeni yada düz memur maaşı ortalama 1180 artı 280 mesai gayet iyi.. sabah 9 akşam 5 normalde ama mesai olduğu için 6. servis mevcut iyi olmayan tek yanı akademik personelle aynı ortamda bulunmak. ama rektörlük veya rektörlüğe bağlı birimlerde böyle bir durum yok. yüksekokullar ve fakülteler maalesef bööyle..
hocalar en özel işlerini bile sana yaptırmaya çalışıyo hemde emri vaki, kabullenemiyosun sonrası hır gür
yani ben öyle ama alıştım artık, hoca moca takmıyorum tersliyorum walla.. böyle dedim diye açıktada kalmayın yanii..hakkınızda hayırlısı olsun

ben önlisans mezunuyum. 85 puan alarak ancak 5. seferdeki tercih hakkıyla ki öncekilerde diğer yerler tercih edildiğinden üniversiteler kalmıştı geriye ve 3.tercihim olan marmaraya atandım.
maaş olarak bakanlıklardan daha düşük bi maaş almıyoruz. bilgisayar işletmeni yada düz memur maaşı ortalama 1180 artı 280 mesai gayet iyi.. sabah 9 akşam 5 normalde ama mesai olduğu için 6. servis mevcut iyi olmayan tek yanı akademik personelle aynı ortamda bulunmak. ama rektörlük veya rektörlüğe bağlı birimlerde böyle bir durum yok. yüksekokullar ve fakülteler maalesef bööyle..
hocalar en özel işlerini bile sana yaptırmaya çalışıyo hemde emri vaki, kabullenemiyosun sonrası hır gür
yani ben öyle ama alıştım artık, hoca moca takmıyorum tersliyorum walla.. böyle dedim diye açıktada kalmayın yanii..hakkınızda hayırlısı olsun

Canım senin bölümün neydi?

bende bilgisayar mezunuyum ya inşallah 85 üstü alırım da bir yere atanabilirm çalışmaya devam sen son deneme 77 bakalım

benim bölümüm atama almıyor, Lisans 4001 yani genel düz memur tercihleri yapacağım işim zor yani sanırım biraz ama çalışacağım.

4001 kadrosundan yani düz memurluktan atanan arkadaşlar var mı? kaç puanla nereye atandınız.

Bilgisayar programcısıyım ben de. Lise mezunuyum, önlisans bitmedi benim. Lise olarak girsem 75 falan alsam atanma şansımı merak ediyorum? bilmiyorumkismile

arkadaşlar ya ben bu kpss ile ilgili aradığım cevapları bir türlü bulamadımmm...
Ben çocuk gelişimi bölümü önlisans mezunuyum bu yıl kpss giricem ama kendi bölümümün ataması olmadığını biliyorum,seçebileceğim tercih edebileceğim diğer alanları bir türlü öğrenemedim.:çok üzgünüm: Mesela yukarıda bir arkadaşımız lisansların 4001 yani düz memur tercihlerinden bahsetmiş. Önlisans da da böyle birşey söz konusumu düz memurluk eğer öyleyse kodu falan varsa ona göre araştırırm ben de bir bileniniz var mıııı :kedi:
kpss sitelerine bakıyorum ama bir türlü ulaşamadımmm :bbo:

arkadaşlar ya ben bu kpss ile ilgili aradığım cevapları bir türlü bulamadımmm...
Ben çocuk gelişimi bölümü önlisans mezunuyum bu yıl kpss giricem ama kendi bölümümün ataması olmadığını biliyorum,seçebileceğim tercih edebileceğim diğer alanları bir türlü öğrenemedim.:çok üzgünüm: Mesela yukarıda bir arkadaşımız lisansların 4001 yani düz memur tercihlerinden bahsetmiş. Önlisans da da böyle birşey söz konusumu düz memurluk eğer öyleyse kodu falan varsa ona göre araştırırm ben de bir bileniniz var mıııı :kedi:
kpss sitelerine bakıyorum ama bir türlü ulaşamadımmm :bbo:

önlsanslarda 3001 yani herhangi bir önls.bölümünden mezun olma koşuluyla
düz memurluğa atanabiliyorlar...klavuzda da var..bak istersen..
ama 3001 den girmek pek kolay değil puan yüksek olmalı çünkü her branş müracat
ediyor kişi sayısı fazla alım için yüksek puan gerekli..

önlsanslarda 3001 yani herhangi bir önls.bölümünden mezun olma koşuluyla
düz memurluğa atanabiliyorlar...klavuzda da var..bak istersen..
ama 3001 den girmek pek kolay değil puan yüksek olmalı çünkü her branş müracat
ediyor kişi sayısı fazla alım için yüksek puan gerekli..

Çok teşekkür ederim cevabınız için aradığım buydu, bakıcam hemen.. a.s
Hiçbiri kolay değil ki zaten :çok üzgünüm:
Ben de bu yıl bir gireyim diyorum pek çalıştığım da söylenemez ama hayırlısı diyelim...eyvahedigeldismile

Teşekkür ederim tekrardan..a.s.

X