Saç Rengi ve Saç Boyama çikolata ya da sıcak çikolata ama hangisi??????

bi hafta önce saçımı palatte çikolata kahveye boyadım tavsiye etmiyorum kahve olmadı siyah oldu direk saçım turuncuydu kış geliyo die tatlı bi kahve istedim ama saçımın boyanın kapağındakiyle alakası yok siyah oldu ben beyaz tenliyim saç sanki bana ait deilmiş gibi duruyo

voilanın sıcak çikolatasını tavsiye ederim en son onu boyamıştım memnun kaldm çok tatlı bi kahve ne açık ne de koyu :KK66:

ne kadar akabilir ki?3 küsür bişey olması lazım palettedeki çikolata kahvenin.olsa olsa 4lü 5li tonlara kadar akar.biraz akıtıp beyaz sabunla sonra aşama aşama her defasında bi ton daha açığına boyayarak açabilirsin sanırım.ama biraz sabır göstermen gerekicek sanırım.

numarası 4 ile başlayan alırsan siyah olur saçın benim başıma geldi çünkü daha önce. loreal 4.35 karamel kahve diye bir renk aldım kutuyla alakası yok çıkan rengin, simsiyah olmuştu saçım

ben saçlarımı loreal exelance creme çikolata kahve ile boyadım 6.35 ancak saçlarımın kendi rengi kumraldı ve tam istediğim kahve olmasa da saçlarım hoş bi renk oldu kızıl da kahve de bakırda parlıyor güneşte... ancak çabuk akıyor saçtan.. kalitesine güvendiğimden loreal tercih ediyorum kasım ayında casting serisinin çikolata kahvesini deneyeceğim ve saçımdayken sıcak fön uygulamam gerekiyor sanırım akmaması için çünkü amonyaksız boyalar hemen akıyormuş denildiğine göre ama saçım gür olmadığından da diğer boyalara da güvenmem mümkün değil...
önerilerinizi bekliyorum...

loreal casting çikolata kahvemi yoksa sıcak çikolatamı daha koyu arkadaşlar? ben çikolata kahve yapmak istiyorum tabiki şöyle hafif kızıllığı olsun siyaha yakın bi renk çıkarsa üzülürüm. bide amonyaksız boyalar çabuk akıyo demişsiniz zemin çık benim saçımın kararsız kaldım şimdi. normal boyalara göre çok daha çabukmu akıyo???

ben lorealin excellence serisinin 6.35 çikolata kahvesini yaptım koyu değil hatta kızıllığı var saç diplerim neredeyse kızıl ben daha koyu dursun istedğimden tekrar boyuyorum yoksa boyanın hepsi saçta akıp gidiyor değil yani...
sıcak çikolata daha koyu olmalı 530 rengi numara azaldıkça koyulaşıyor ben çikolata kahve kullanıyorum memnunum ancak 1 hafta sonra yeni aldığım casting creme glossu 535 kullanacağım rengin nasıl çıktığını yazarım... bu arada orjinal saçım orta kumral bunun üstüne tutuyor renk...

saç renginiz sarıysa sizde koyu karamel gibi durabilir bu 535 çikolata kahve renk ben kumral üstüne boyadığım için tam yardımcı olamayacağım açık tonun üstüne deneyen varsa lütfen yardımcı olsun...
bu arada sakın lorealin feria serisinin çikolata kahvesini almayın piyasadan kalırılmasına rağmen hala satışa sunuyorlar tarihi geçik boyaları zaten onlar krem boya değil sıvı boya türkiyeye kaçak geliyor olmalı dikkat edin bana dün satmaya çalıştılar kansorojen oluyormuş feria serisi...
ama lorealm krem boyalarına güvenim sonsuz hem saçı parlatıyor hem de dökmüyor... bende egzama olmasına rağmen saç derime de zarar vermiyor.. her ay boyasam da sorun yaratmıyor...

saç renginiz sarıysa sizde koyu karamel gibi durabilir bu 535 çikolata kahve renk ben kumral üstüne boyadığım için tam yardımcı olamayacağım açık tonun üstüne deneyen varsa lütfen yardımcı olsun...
bu arada sakın lorealin feria serisinin çikolata kahvesini almayın piyasadan kalırılmasına rağmen hala satışa sunuyorlar tarihi geçik boyaları zaten onlar krem boya değil sıvı boya türkiyeye kaçak geliyor olmalı dikkat edin bana dün satmaya çalıştılar kansorojen oluyormuş feria serisi...
ama lorealm krem boyalarına güvenim sonsuz hem saçı parlatıyor hem de dökmüyor... bende egzama olmasına rağmen saç derime de zarar vermiyor.. her ay boyasam da sorun yaratmıyor...

teşekkür ederim ben de casting 535 çikolata kahve yapmayı düşünüyorum 1. fotodaki şuanki saçım olmasını istediğim aşağı yukarı 2. fotodaki gibi umarım olur

Eklentiler

• $S5003507y.jpg
    $S5003507y.jpg
    38,9 KB · Görüntüleme: 182
tahminimce istediğiniz gibi olur çünkü çok yakın renkler..
2. fotoğraftaki de gerçekten güzel renk bence tutar loreal rengi tutturuyor diğerleri özellikle vella kolleston çok koyu çkıyor o yüzden ben loreal kullanıyorum...
iyi şanslar istediğiniz gibi olsun inşallah...
ben de 4 gün sonra tekrar boyadığımda benim de saçım 2. fotoğraftaki gibi olacak şu anda 2. fotoğraftakinin biraz daha açığı saç rengim

merhaba ben saçlarımı 535 çikolata kahveye boyadım 2. resimdekine çok benzedi... yorum yapayım dedim.. memnunum hatta daha koyusunu bile sonraları düşünebilirim çünkü lorealin kahveleri güzel çıkıyor koyuları bile rengini veriyor siyah olmuyor yani....bir de renk koruyucu loreal marka şampuan ile kullanıldı mı daha uzun süre kalıcı olur... bazı marketlerde bu ürün şampuanı ile kampanyalı satılıyor onlardan da alabilirsiniz...resim koyamıyorum çünkü sitede yeniyim ekleyemiyorum

benim saçımdaki loreal casting creme gloss 535 çikolata kahve saçtan aktıkça daha güzel bir renk olmaya başladı 12 gün oldu boyayalı 5 kere yıkamışımdır saçımı aslında boya aktıkça daha bir kahveye dönüyor rengim ve kızıllıkları gidiyor daha güzel boyanın akması diye düşünüyorum... çikolata kahvelerin hepsinde hafif kızıllık olurmuş yorumlardan okudum kahve kızıl duruyor yani... ilk başlarda garip gelmişti hiç kızıl kullanmadığımdan gözüm yadırgamıştı sonradan alıştım ve şimdi o kızıllık aktıkça bıraktığı rengi çok beğenmeye başladım...

srytkn şimdi ki saç rengin de güzelmiş..2. de orta karamel değilmi? yalnız 5.35 çok koyu bir renk baya koyu kahve gibi bişey olur benden söylemesi 6. numaralı boyaları tercih etmeni öneririm.

kızlarr ben de kararsız kaldım en son kuaförde boyatmıştım saçımı çikolata kahve+capuccino beğenmiştim şimdi loral creme gloss çikolata kahve yada sıcak çikolataya boyamak istiyorum ama hangisi daha koyu bilemedim ben çok koyu da olsun istemiyorum aıcak çikolata çikolata kahveden daha mı koyu? ve bir de capuccino da mı çikolata kahveden daha koyu?

numaralarını bilmek gerek numara azaldıkça koyulaşır
arttıkça açılır yüksek numaraları tercih edin açık olsun istiyorsanız.. 6 lı seriler gibi...

X