Çocuk Hastalıkları bebeği bronşit olmuş anneler

Bebek Hastalıkları, diş çıkarma, bebeklerde kusma, bebeklerde ishal, bebeklerde uyku düzensizliği
bebegım uc aylıkken ve yedi aylıkken bronsıt oldu sımdı onuc aylık yıne oldu hafa buhar herşey verıyoruz kecıboynuzu pekmezi verıyorumbıde lu gazeteye bal yontemini denicem
Canim keci boynuzu ozunu kullanmani ve ev sartlarinida bebegize uygun hae getirmenizi tavsiye ederim

Evt cnm benim malesef tekraeliyor benim ogluma sonunda alerjik bronsit yani astim teshisi konuldu gecen kis oldukca mucadele ettik ama hoc igne vurulmadi hastanede yatmadi
Evimizin irtamini tamamen ogluma gore ayatladik ve saracoglunun bir onerisini dikkate aldik ve ogluma kecoboynuzi ozi kullanmaya basladik ve bunun sonucunda oglum artok bu durumu atkatto tedaviyi biraktik
akliniza tkilan herseyi sorabilirsiniz ben bu konuda cok arastirdim yasadiklarimizdan yolacikarak
Bu arada cok gecmis olsun
hergun ıhlamuruna bır tatlı kasıhı koyup berıyorum siz nasıl kullandınız kecıboynuzu ozunu

hergun ıhlamuruna bır tatlı kasıhı koyup berıyorum siz nasıl kullandınız kecıboynuzu ozunu
He pardon ben pekmezi yazinca tabsoye etmek istedim
bende hergun sutune bir tatli kasigi katiyorum3.siseye gectik kullanmaya basladigimizdan beri hic bronsit olmadi

He pardon ben pekmezi yazinca tabsoye etmek istedim
bende hergun sutune bir tatli kasigi katiyorum3.siseye gectik kullanmaya basladigimizdan beri hic bronsit olmadi
tesekkurederim bazen uhlamurdan sıkılıyor ılık suya katıp verıyorum. Eczaneden aldım inşallah işe yararsa kurtulur yavrucum.sırtına sureklı havlu koymaya baslafım terlıyor cunkı. Bide şu balla karabıberi denemek istiyorum. Allahım evlatlarımıza sağlık versın

tesekkurederim bazen uhlamurdan sıkılıyor ılık suya katıp verıyorum. Eczaneden aldım inşallah işe yararsa kurtulur yavrucum.sırtına sureklı havlu koymaya baslafım terlıyor cunkı. Bide şu balla karabıberi denemek istiyorum. Allahım evlatlarımıza sağlık versın
Ne kadar oldu kullandiginiz ben cok cok faydasini gordim
Kusularimizin bronsot olma sebebi brons yapilarinin dar olmasindan kaynaklaniyor keciboynuzu ozide brons genisletiyor
bebeginizun alerjik durumu nasil

sutune hergun bir bıldırcın yumurtası sarısı koyuyorum. Yırmı gun devam et dediler hepsıno bırlıkte yapıyorum hangısınden şifa bulursa artık

bir kavanoz bitirdik ama o kecıboynuzu oekmeziydi bır haftadır özunu kuşlanıyoruz. Alerjı testi yaptırmadım hiç

T
sutune hergun bir bıldırcın yumurtası sarısı koyuyorum. Yırmı gun devam et dediler hepsıno bırlıkte yapıyorum hangısınden şifa bulursa artık
Insalla sifa bulur yavrunuz benim oglumin yumyrta alerjisi var malesef :KK43:
Bu arada cig bildurcin yumurtasi onerilmiyor ama insalla bir zarari olmaz

Benim bebeğim daha 2 ayını yeni bitirdi bunları kullanamam başka tavsiyeleriniz ? evi bebeğime göre ayarlacaggm

Hepinize oncelikle gecmis olsun.. benim oglumunda burnu 40gundur tikali horluyor 2haftadir akiyor beyaz beyaz burnu.2gundur oksurmeye basladi
Alerji testi yaptirdim solunumsal alerjisi yuksek
Ama hi.c bi yonlendirmede bulunmadi devlet hstnesi. Bazen aglayarak uyaniyor hisilti dediginiz horlama mi.? Carsamba baska bi doktora goturucem test yspacak malum buyuzden hic ilac kullanmiyorum.ama cok korkuyorum cigerine inerse yada kulaga diye?biraz bilgi verebilirmisiniz arkadaslar bu sizlerde nasil basladi

burun tıkanıklıgı ve ard arda hapsırmalarla başladı bıde hırıltı. Yun yastık yorgan yatak ne varsa bebegının kullandığı kaldır canımodasını sureklı temız tut havalandır evıde havalandır pelus oyuncakları kaldır kıyafetlerindede yun varsa kaldır aklıma bunlar gelıyor canım. Allah şifa versin senı yonlendırecek özel bi doktora gıt devlet hastaneleri sağolsun bastan savıyolar ınsanı cocuk bronsot olmuş bunlarda ılacları güle gule

burun tıkanıklıgı ve ard arda hapsırmalarla başladı bıde hırıltı. Yun yastık yorgan yatak ne varsa bebegının kullandığı kaldır canımodasını sureklı temız tut havalandır evıde havalandır pelus oyuncakları kaldır kıyafetlerindede yun varsa kaldır aklıma bunlar gelıyor canım. Allah şifa versin senı yonlendırecek özel bi doktora gıt devlet hastaneleri sağolsun bastan savıyolar ınsanı cocuk bronsot olmuş bunlarda ılacları güle gule
Y

Tesekkurler.. nerdetse hepsini yaptim... bu gece sabaha kadar agladi oksuruk ates goturucem birazdan ozel bu dr. Ama bronsit nadil bisey bilmiyorum umarim hasta olmaz daha6aylik antibiyotik kullaniyomusunuz yada kortizonlu hava felan... tek dusunduren carsamba istanbula goturcem muhtemelen test yapicaklar ilac kullanirsam bu testleri etkilermi

Y

Tesekkurler.. nerdetse hepsini yaptim... bu gece sabaha kadar agladi oksuruk ates goturucem birazdan ozel bu dr. Ama bronsit nadil bisey bilmiyorum umarim hasta olmaz daha6aylik antibiyotik kullaniyomusunuz yada kortizonlu hava felan... tek dusunduren carsamba istanbula goturcem muhtemelen test yapicaklar ilac kullanirsam bu testleri etkilermi
eve agızlıklı ve oda için buhar makınası aldık doktorun verdıgı ilaçlara göre kullanıyoruz şuan duzeldı tavsoyrm dpktorunuzada sorun buhar makınadı alın . Allah şifa versin

biz yeni atlattık bebeğim iyi ,oynuyoruz şimdi ishal oldu kullandıggi ilaçlardan ..ishal tozu aldık..kusmalari arttı

biz yeni atlattık bebeğim iyi ,oynuyoruz şimdi ishal oldu kullandıggi ilaçlardan ..ishal tozu aldık..kusmalari arttı

Umarim herkes atlatir.bizede az once dr. Antibiyotik verdi . Ozel dr. Olmasina ragmen alerji ve gecmeyen pamukcuk icin bagisiklik sisteminden dolayi tip fakultesi cocuk alerjiye yonlendirdi zaten gecen hafta test yaptirmistik bidaha goturup ogretim uyesine goturnemi tavsiye etti cunku hakkariye gidicem cocugum oralarda napar kimi bululurx bilmiyorum...

Bu
eve agızlıklı ve oda için buhar makınası aldık doktorun verdıgı ilaçlara göre kullanıyoruz şuan duzeldı tavsoyrm dpktorunuzada sorun buhar makınadı alın . Allah şifa versin
Agizlikli dediginiz nasil bisey oda bi sey onerdi resmini cekip yollayabilirmisin canim...

Bu

Agizlikli dediginiz nasil bisey oda bi sey onerdi resmini cekip yollayabilirmisin canim...
resim ekelmeyı bilmiyorum canım . Tvdede denk gelmişssindir bi aparatı var elinle tutuyorsun agızdan ve burundan gidiyo ekledıgın ilaç.yuz tlye almıştım. Oda için olan makınayıda soksana almıştım medicallerde var bazı eczanelerdede oluyor

X