Saç Kesim Şekilleri Kep için saç modeli önerileri

Saç Kesim Şekilleri (kesim, örgü, topuz), Kuaför Önerileri, Düz Saçlara Özel, Dalgalı Saçlara Özel, Kıvırcık Saçlara Özel

Akasha

BiR İmTiHaNdIr AşK...
Kayıtlı Üye
27 Mayıs 2009
1.244
253
35
kızlar kepli resim çekilceğim de mezuniyet için, nasıl bir model seçeceğimi bilmiyorum. bana birkaç öneride bulunabilir misniz? Saçlarım uzun belime geliyor..

ben kendim yapamadığım için komşumuza maşa yaptırmıştım çok güzel durmuştu bence maşa yaptırabilirsinopuyorumnanaktan

bence saçların uzunsa dışarı doğru fön yap halam ve arkadaşı mezun olduğunda ikisininde saç modeli böyleydi ben çok beğendim istersen bi dene zor bi model değil nasıl olsa öyle bi bak ben tavsiye ederim öyle yapıcm bende kısmet olursa:))

Kızlşar ben de dalgalı istiyorum aslında, birkaç model ekleyeyim de bakın..

yha çok güzel bende maşa yaptırmak istiyorum canım ailemdeki Feridenin ki çok hoşuma gtti ama saçlarım zaten dalgalı düz mü yaptırsam acaba kızlarbilmiyorumkismile

Evet Feride ninki hoş.. Ama şöyle bi r şey dedi çektiren arkadaşlarım: kahkul öne gelip rahatsız ediyomuş ha bire.. o yüzden ben de altları üçüncü resimdeki gibi, önünü de 2. sarışın resimdeki gibi yaptırmayı düşündüm..

X