Doğuma Hazırlık Diş buğdayı hazırlıkları

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
gelecek misafirlere diş fırcası hediye edebilirim
evi süslemicem
ikramlar kekler vs hazırlanacak..
diş kurabiyesi denicem yapablirsem onuda ikram edicem..
belki diş şeklinde pasta yaptırım.
tv de melih'in resimlerini slayt çevirmeyi planlıyorum (gerçi beceremem ama deniycem )

ikramdan önce kuran okutmak istiyorum
ee tabiki bunların hepsi birer dilek inşallah yapabilirim

araştırmadayım ben de, karar verdikçe paylaşırım yerimseniben

bende düşünüyom ama sadece düşünmekle kalmak istiyorum çünkü bizim anneler görüşmüyolar ağız aradım biri bende yaparız diyo diğeri bende yaparız diyo bence ikisindede olmamalı hala kararsızım :uhm:

kızlar bende istiyorum kurabiye tarifi bilen duyan lütfen paylaşırmı daha ortada hiçbişey yok ama hevesleniyorum işte,şuara mevlüt hazırlığındayım...))ben kocamı çok seviyomm burada

ayy kızlar kusura bakmayın son cümlem için başımda silah zoru vardıda hahaaa deli yaaa,tövbe tövbe kızlar hakketten kusura bakmayın yaaa:kedi:

hahaha Leylaela :roflol: söyle kocana zorla olmaz böyle seyler. :umursamaz:

evet Disbudayina gelelim. Ben allah kısmet ederse bahcede birsey düsünüyorum. Zaten yazın birdaha yaparım ama eger daha erken cıkarsa 2 kere yaparım.

Mangal party gibi birsey olabilir ilk olanı. Biz önce meslek sectiriyoruz. Sonra Buday yeniyor sonra eglence baslıyor zemuszemus.

Mangal party esli yaparım, sonra yazın birdaha yaparsam sadece bayanlar icin birsey düsünüyorum.

Bende kurabiye düsündüm. Kücük keseler hazırlamak istiyorum bebek sekeri gibi misafirerime birtane güzeş söz bulup eklemek istiyorum not gibi. Bilmiyorum biraz daha arastirip bakcam.

ya bende heves ediyorum ama ne eşimin tarafı ne benim akrabalarım böyle bişey bilmiyolar yapsam anlamazlar bide bu ne şimdi der çıkarlar Çok üzgünüm çoook

hahaha Leylaela :roflol: söyle kocana zorla olmaz böyle seyler. :umursamaz:

evet Disbudayina gelelim. Ben allah kısmet ederse bahcede birsey düsünüyorum. Zaten yazın birdaha yaparım ama eger daha erken cıkarsa 2 kere yaparım.

Mangal party gibi birsey olabilir ilk olanı. Biz önce meslek sectiriyoruz. Sonra Buday yeniyor sonra eglence baslıyor zemuszemus.

Mangal party esli yaparım, sonra yazın birdaha yaparsam sadece bayanlar icin birsey düsünüyorum.

Bende kurabiye düsündüm. Kücük keseler hazırlamak istiyorum bebek sekeri gibi misafirerime birtane güzeş söz bulup eklemek istiyorum not gibi. Bilmiyorum biraz daha arastirip bakcam.

canım doğru söylüyon demi zorla olmaz:))
güzel söz demişsin bi fikir sana
YENİ DİŞE SELAM YARAMAZLIĞA DEVAM
:dance:

ya bende heves ediyorum ama ne eşimin tarafı ne benim akrabalarım böyle bişey bilmiyolar yapsam anlamazlar bide bu ne şimdi der çıkarlar Çok üzgünüm çoook

üzülme bence herşeyin bir ilki vardır de ve yap içinde kalmasın
hem onlarda öğrenmiş olurlar
bende mevlüt için bardak süslicem dedim kendi annem daha neler dedi burun kıvırdı
yaptımmı yaptım niye içimde kalsın kimse kusura kalmasın vallaha çok hoşuma gidiyo bu tarz şeyler...

üzülme bence herşeyin bir ilki vardır de ve yap içinde kalmasın
hem onlarda öğrenmiş olurlar
bende mevlüt için bardak süslicem dedim kendi annem daha neler dedi burun kıvırdı
yaptımmı yaptım niye içimde kalsın kimse kusura kalmasın vallaha çok hoşuma gidiyo bu tarz şeyler...

canım bencede yap iiçinden ne geliyorsa sonra cok pişman olursun yapadım diye
oo bende yapmak istediğim bir sürü şey vardı içimde kaldı ve içim açıyor simdi keşke diyorum onun için artık keşke demiycem ne gelirse aklıma yapıcam
mesela altı ayı dolunca 26.04.2010 da yarı doğum günü yapcam:)

X