adet günü geçenler, buraya!...

flamingo2754

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
28 Nisan 2009
470
7
kızlar merakla bekleyip duruyoruz da adet günü geçince de hemen test yapmaya korkuyoruz.ben mesela. adetim normalde 35-37. gün gelir. bugün itibari ile 42. gündeyim. belirti namına sanırım kasıkta batma var hafiften. başka da bişey yok. test yapma konuusnda da kararsızım.acaba bikaç gün daha beklesem mi.
siz adet gününnüz hemen geçince test mı yapıyorsunuz.yoksa bekliyor musunuz bikaç gün?

canım benımde bgun 45.gun ama hala olmadım ıkıtane test yaptım ama cıkmadı negatıftı bgun tekrarlayım dıyorum bence sende yap cunku sık tuvalete cıkmaya basladım geceden berı bas donmem var ve goguslerım agrıyo canım bence yapalım

arkadaşlar benimde normalde 35-37 arasıdır ocak ayında bi kere 43 ü gördüm ama bu sefer 46 ya çıktım benimde 2 haftadır göğüs ağrılarım var 3 gündür karnımda şişlik ağrı sanki adet olucakmışım gibi bazen kasıkta batmalar bende çok tuvalete çıkıyorum.benimde hiç ümidim yok hala bekliyorum 50 olsun öle mi yapsam diye testi cesaretimi toplayamadım bi türlü.stres yapınca gecikiyodu ev falan taşıdık biz ama bu sefer 11 gün gecikti yani yuh diyorum kendime kaydirigubbakcemile3 eşimde zavallı aylardır bi sürü şeyler yiyip içiyo olmuştur bu sefer kesin diye havalara girdi ben hüsrana uğramaktan korkuyorum dün baya emindim kendimden hasta oluıcam diye ama hala yok ama bende akıntı da yok mesela herkeste olur mu o akıntı gaz şikayetim var bide

ben de de bi belirti yok kızlar.adet de olmadım hala.bugün yapayım dıyom ama benim adetim senede 1 kere 20 gün falan gecikir. bu da öyle bi gecikme de olabilir yani.bu arada folik asit içmeye başladım ne olur n olmaz.

kızlar benımde 8 gun oldu gecıkelı 4 sefer yaptım cıkmada bırı sılıktı belırtılerım var daha hamıle ola bılırmıyım

kızlar benımde 8 gun oldu gecıkelı 4 sefer yaptım cıkmada bırı sılıktı belırtılerım var daha hamıle ola bılırmıyım

silik çıkmasını genelde pozitif yorumluyorlar.istersen bikaç gün sonra tekrar test yap.benim 43. günüm şu an. hala test yapsam mı yapmasam mı karar veremedim. çişim de var şu an, bi an önce karar versem bari.

test yaptım.negatifffffffffffff
amaaan bi daha ümitlenmıcem.geç geliyo işte benim adet. hala alışamadım.her gecikmesinde test yapmıcam.sinir oldum. gitti 4 ytl param test için.

hamileyiiiiiiiiiiiim arkadaşlar çalıştığım yerin laboratuvarında idrarda yaptırdım şimdi haber verdiler hamileymişiiiiiiiiiiiiiiiiiiimmmmmmmmm :sm_cool: hala inanamıyorum haber veren arkadaşla kaç dakka sarıldık bilmiyorummm inanamıyorum

hamileyiiiiiiiiiiiim arkadaşlar çalıştığım yerin laboratuvarında idrarda yaptırdım şimdi haber verdiler hamileymişiiiiiiiiiiiiiiiiiiimmmmmmmmm :sm_cool: hala inanamıyorum haber veren arkadaşla kaç dakka sarıldık bilmiyorummm inanamıyorum

tebrik ederim canim.bayanssulusmilesaglikla kucagina alirsin insallah:CüvCüv:

kc gun gecmıştı canımgununden tebrıkler

bende geçen ay 19 unda adet görmüştüm her ay 3 gün önce gelir bu ay gelmedi sabah idrar testi yaptım 2 çizgi çıktı inanamadım kan testi yaptırdım biraz önce hcg 1984.7 çıktı hamileymişimmmmmmmmm:)

bende sabah yaptıgım teste baktım sımdı ıkıncı cızgı cok sılık ısıkta bellı oluyo bı kac gun sonra tekrarlayım bakım belkı pozıtıf cıkar bu arada hamılelerı tebrık ederım darısı bıze ınsallah

kızlar ben hala adet olmadım.bugün 11.gün. geçen gün test yapmıştım negatif çıkmıştı. testi tekrarlamam gerekmez di mi. gebelik olsa bu kadar geçikmede belli olurdu herhalde. hava değişikliğinden gecikmiştir diyorum. napayım, test yapayım mı tekrar.kararsızım

slm kızlar benımde adetım 35gunde bır oluyo genelde.gecen ayın13unde hastalandım buay 35gun artı 4 gun gectı.test aldım pztsı yapmaya karar verdım:Saruboceq:suan bı belırtı anlamadım.ıns hamısımdır..

kızlar ben hala adet olmadım.bugün 11.gün. geçen gün test yapmıştım negatif çıkmıştı. testi tekrarlamam gerekmez di mi. gebelik olsa bu kadar geçikmede belli olurdu herhalde. hava değişikliğinden gecikmiştir diyorum. napayım, test yapayım mı tekrar.kararsızım

bende senin gibiyim .11 güntabi 31 günden hesaplarsak.geçen ayda gecikti 42 .gün oldum.yarın 42 olacak bakalım.sabah test yaptım negatif.pazartesiyi bekliyecem bakalım.bence testi tekrar yap

bende senin gibiyim .11 güntabi 31 günden hesaplarsak.geçen ayda gecikti 42 .gün oldum.yarın 42 olacak bakalım.sabah test yaptım negatif.pazartesiyi bekliyecem bakalım.bence testi tekrar yap

hiç belirtin var mı senin. benim ağrı sızı bişey yok. sadece karnım davul gibi şişkin. ama regl öncesi de şişer zaten.ben umutlu diilim gebelikten. çünkü gebelik olsaydı, 1 haftalık adet gecikmesinden sonra bile çıkardı çoktan...

kızlar 6 gün geçti.fakat ne adet belirtim,ne de gebelik belirtim var.ne yapcam ben,off boşamı umutlanıyorum acabaaa

X