Ama küçük göğüsler de iyidir:)

ya kızlarrr

harbi gıcık olmuş bi durumdayım akannehir

bana bişe dediği ya da kımseye bişe dediği yok amaa
bi arkadaş var...
kızın göğ.ler harbi 90 fln belki daha buyuk...askılı giyip salınıo haliyle ortalıkta :S ben olsam öle gezmem de o öle :S

bı de her fırsatta --ayy benımkiler cok buyuk-- der bişi olsa direk kendıne pay cıkarıo fln...

ya tamam da Allah vergisi sonuçta sanki kendi bişe yapmiş gibi anlatp duruyor :Syok eskıden daha dikmiş aman kilo verse de küçülmezmiş vs vs....

kız da 23 yaşında fln
aaa
bunalıma sokmaya mı çalişio napıo sinir oldum bugun yıne

O daha 23 yaşındaki kız arkadaşına kocaman bir "hah hah hayyyy" diyorum laelaelaelaelae

30'una geldiğinde yere eğilince memelerinin üstüne basacak o lülülülülülü
ayrıca 90 hatta belki daha bile büyük bir göğüs bedenine sahip olmak güzel bi durum muymuş:) kim bilir içinde ne fırtınalar kopuyordur kızcağızın
sırnaşık şey

Bence de tatlım kurabiyemin dediği doğru kendi sinir stres yaptığı için sana yükleniyor aklı sıra seni ezmeye çalışıyor böylece kendi siniri yerine gelecek sanıyor. Üzmeye çalışıyor, böyle dediğine göre kendisi de memnun değil bu durumdan. Kendini sana laf ederek avutmaya çalışıyor. boshayallersmile Amma çok "çalışıyor" demişim yav. sırnaşık şey

Son düzenleme:
5169.jpg

sırnaşık şeykaydirigubbakcemile3:roflol:

oha diyorum bunlar gerçek mii???
Evet kızlar çok bunaldığınızda bu resme bakıp şükredelim bence..
Memelerimize kurban olalım be kaydirigubbakcemile3

Bu gerçek değil herhalde, seksi olayım derken iğrenç olmuş kanımca. :jeyyar:

kurabiyecim ben işte bahsettiğim modellerin ince süngerlilerin 75/b sini kullanıyorum
bu modellerin durşuna hiç alışamdım
resimdeki iyi bide
bazılarının dolgusu taş gibi oluyokaydirigubbakcemile3

Ben bunlardan kullanıyorum tatlım kendimi bildim bileli. ıçi boş kullandığım zaman kendimi tuhaf hissediyorum ve rahatsız oluyorum. sempatiksalakcinni

Son düzenleme:
ama kızın göğüslerini o bidonlarla kıyaslamayın bence 90 beden gayet normal bunlar 150 beden falandır

canım o resmi zaten 90 beden örneği olarak koymadık biz de... göz var nizam var..

en ideal göğüs ölçüsü 80/B diyorum :lepi:

80b mi kızlar bu bedende göğüsaltı ve üstü kaç cm. oluyor? benim sanırım 80c aradaki fark 17cm. ama hiç de memnun değilim inanın 17cm. fark mühteşem görünmüyor siz öyle olacağını zannediyorsunuz bence

o ölçüm hep yanlış çıkıyor zaten benim mesela arada 10-12 fark varken 75b den taşıyordu ama birçok kişi 13-14 fark olduğu halde 75b yi doldurmadığını söylüyor hani birde göğüs üstünden yapılan ölçüm var geçen gün birisi yazmıştı benim o hesaba göre doğru çıktı birde onu dene istersen

4sü göğüs arası çizgisi biz de yoktur (doğal olrk:KK70:) ve bu olmasından emin olun çok daha iyi... geçnde dergide madonnayı gördüm kadın çok hoş yaşına rağmen ancak o çizgi o kdr kötü göstermişti ki anlatamam...
olumunekankayizsmile
aynen bende buna katılıyorum.
Şöyle şık bir gölmek giyip düğmelerini açamıyorum ya, o çizgi hiç hoş bir görüntü vermiyor. Ayrık dursa çok seksi yok olmuyor

o ölçüm hep yanlış çıkıyor zaten benim mesela arada 10-12 fark varken 75b den taşıyordu ama birçok kişi 13-14 fark olduğu halde 75b yi doldurmadığını söylüyor hani birde göğüs üstünden yapılan ölçüm var geçen gün birisi yazmıştı benim o hesaba göre doğru çıktı birde onu dene istersen

evet kızlar ölçmek kesin bir bilgi vermiyor. denemeden almamak lazım o nedenle sütyen. mesela benim göğüsler ayrık, büyüdükleri zaman bile dış kısımlarda dolgunluk oluyor. iç kısımlarda bişe yok. şimdi o iç kısımlar da dolsa, üstler dolsa baya farkedecek ama bu büyüme göğüs ucu ölçümü değiştirmeyecek ki, mezuranın geçtigi bir yerde olmayacak çünkü büyüme mesela... anlatabildim mi bilmiyorum ama değişik bir durum. bir arkadaşım var göğüsleri 75C, baya dolgun, süper göğüsler, ölçtük arada 15cm mi ne fark vardı,(72-87) insan fark daha büyüktür diye düşünüyor değil mi? bir hesaplama motoru var, konu açtım hatta. orada denedim, arkadaşa 70C diyor...

ama hni yabncı bedenler büyükmş ya kalıplar ondrdır 1 beden ekle 75c doru sonuç vrmiş bende 75aa ama 70aa çktı sempatiksalakcinni tabi o nrmal styen bednei ama ben dlgulu 75b giyrum

nedir bu meme büyütme sevdası yahu? çok büyük göğüslerim var ve esprisini görmedim bugüne kadar. belki cinsel anlamda evet ama büyük göğsüm oldu diye süper über bi insan da olmadım yani. gerek yok böyle şeylere :) çok takıyorsanız taktırın silikon gitsin, hormonlarla oynanır mı ?

bnde alttan destekli 80 b takıyorum ama trsi 80b eu 75 b yazıyo trdeki mi dogru eudaki mi :uhm: öss sınavı bilem daha kolaydır ya bi ölçüyü tutturamadık :sm_cool:

bence hiç iyi yanı yok bu tabi bana göre...yer sırt üstü uzandığımda kndimi, erkek gibi hissediyorum bunun nere güzel Allah aşkına!

bence kücük gögüsler herzaman fazla iri gögüslerden iyidir :)
ayrıca kalcası genis olan bayanlarn genellikle gögüsleri daha kücüktür ve kalca istenildiği gibi genişletilemez ama göğüs istenilen şekle sokulabilir kaydirigubbakcemile2

bence kücük gögüsler herzaman fazla iri gögüslerden iyidir :)
ayrıca kalcası genis olan bayanlarn genellikle gögüsleri daha kücüktür ve kalca istenildiği gibi genişletilemez ama göğüs istenilen şekle sokulabilir kaydirigubbakcemile2

tabi ki bu dogru:) zaten göğüs istediği kadar büyük veya güzel olsun, kalça güzel değilse, daha doğrusu endam yoksa ne anlamı var ki, hiç bir giydiği yakışmaz insanın. çok şükür ne giysem yakışıyor zaten zayıfım,destekli sütyenle süper oluyor her kıyafetkaydirigubbakcemile3
dekolte de giymiyorum zatenyerimseniben

aynen ya benim de popom tam 90 yani kilom az.. göğüslerim 75 ancak var yok bi tuaf kaydirigubbakcemile3
boşverin kızlar yemeğin salçalısı kadının kalçalısı kaydirigubbakcemile3

yapmayın kızlar allah aşkına göğsü büyütmenin yolları varda kalça büyütmenin yokmu ayrıca her kalçası geniş kadın küçük göğüslü değildir benim kalcam 90 göğsüm 85 ve ben hiç bi erkek görmedimki küçük göğüslü bi kız hayal etsin öle bi kızla evlenmek istesin bazı yorumlarda yok terler psi kokar demiş o büyüklükten değil pis olmaktan kaynaklanır kendinizde olmayan bişey yüzünden başkalarını küçümsemeye kusurunuzu iyi bişey gibi göstermeye çalışıyosunuz küçük göğüs bi kusurdur kadınlık hormonunun düşüklüğünden meydana gelir

yapmayın kızlar allah aşkına göğsü büyütmenin yolları varda kalça büyütmenin yokmu ayrıca her kalçası geniş kadın küçük göğüslü değildir benim kalcam 90 göğsüm 85 ve ben hiç bi erkek görmedimki küçük göğüslü bi kız hayal etsin öle bi kızla evlenmek istesin bazı yorumlarda yok terler psi kokar demiş o büyüklükten değil pis olmaktan kaynaklanır kendinizde olmayan bişey yüzünden başkalarını küçümsemeye kusurunuzu iyi bişey gibi göstermeye çalışıyosunuz küçük göğüs bi kusurdur kadınlık hormonunun düşüklüğünden meydana gelir

biz büyük göğüslü kadınların kalçaları güzel olmaz demedik ki. küçük göğüslü kadınların kalçaları genelde güzel olur dedik. göğsümüz küçük olsa da çok şükür fiziğimiz güzel dedik, ikisi birden olsa keşke ama yok maalesef ve sıradan veya çirkin bir fizige(kıyafet yakışmayan) ama büyük göğüslere sahip olacağıma, küçük göğüslü ama giydigimin yakışacağı, çok güzel bir fizigi tercih ederim ederim dedim kendi adıma.
evlilikte de olmazsa olmaz bir özellik olarak düşünmemek lazım, bütün büyük göğüslü kadınlar eşleriyle mutlu, küçük göğüslüler mutsuz mu? küçük göğüslü bir kızla da evlenmek isteyen erkekler var merak etmeyin, evde kalmıyoruz yani buradan belli...
erkekler için yaşamıyoruz ayrıca. aynı zamanda hiçbir erkek kilolu kadın da istemez(istisnalar hariç, bu istisnalar göğüs konusunda da olabilir)ama doğumlar, yaş vs. vücut bozuluyor değil mi ne yapalım yani?veya kalçasız, pek de güzel bir fiizği olmayan birisini de istemeyebilir. ya da yine hiçbir erkek sarkmış göğüsleri olan bir eş de istemez ama zamanla o süper göğüsler de sarkıyor di mi, ve berbat bir görüntü oluşuyor. göğüslerim küçük diye eşimin nazarında daha değersiz olacağımı düşünmedim hiç veya eşim olacak insanın beni daha az isteyeceğini...

temizliğe gelince bilemeyeceğim, daha çok terleyeceği için daha çok kokabilir kuzenimden biliyorum. ama tabi ki sürekli temizlenirse kokunun önüne geçilebilir heralde.

son olarak birçoğumuzun hormonları normal, tahlil yaptırmak aklımıza geldi elbet. herkesin büyük göğsü olacak diye bir kaide yok, genetik miras denen bir şey var. her boyu kısa insanda gelişim geriliği mi var? kusurdur demişsiniz bir de, biz büyük göğüslüleri küçümsemüyoruz farkındaysanız
biz de büyütmeye çalışıyoruz zaten. sadece kötü yönlerini söylüyorduk. başka topiclerde küçük göğüslerimizden yakındıgımızı, onların da kötü yanlarını yazdıgımızı bulabilirsiniz.

Son düzenleme:
X