Ama küçük göğüsler de iyidir:)

Nzlgl

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
21 Ocak 2010
490
0
Ya biz bu bölümde hep küçük göğüslerin sorunlarından,dertlerinden bahsediyoruz... Hiç mi iyi yönü yok bu göğüslerin:) mesela ben başlıyayım:)
1si dekolte vermediğiniz için erkekler tarafından daha edepli görünürsünüz (doğruya doğru)
2si erkekler vücudunuzdan çok sizinle ilgilenir (örn: vücudu pek iyi değil ama çok hoş kız:) )
3sü koşarken göğüsleriniz löpür löpür etmez ( ki bu gerçekten iğrenç bi görüntü)
4sü göğüs arası çizgisi biz de yoktur (doğal olrk:KK70:) ve bu olmasından emin olun çok daha iyi... geçnde dergide madonnayı gördüm kadın çok hoş yaşına rağmen ancak o çizgi o kdr kötü göstermişti ki anlatamam...
evet devamı sizden gelsin,moralimizi düzeltelim cnm:)
aaa bi de... büyük göğüsler genellikle kilolu insanlarda olur ve ben pantolon ya da bikini giydiğimde kenarlarımdan çıkması (basen kısmı) yerine küçük göğüslü olmayı tercih ederim:)
olumunekankayizsmile

göğüs altı pişik yapmaz...
sırt ağrsı nedir bilmessiniz....
iri göstermessiniz...
sevgilinizin gözü sürekli aşağılarda olmaz..
sütyenle kamufle etmeye çalışmazsınızz...
sevgilinizle asla dekolte yüzünden sorun yaşmazsınız,göstericek bişeyinz yoktur...
ilerde sarkıcakmı die düşünmezsiniz..

kuçuk ama dolgun gogusler napsın :) benımkıler oyle 80 numara..ama valla massalahı var bırde ucları buyuk olmasa ıyıydı...yasıtlarımın memişler yerlerde kucuk gogus dık durur zor sarkar ..

ben katılmıyorum kendi göğsüm büyükmü hayır 80 takıyorum ideal yani ne küçük ne büyükguclubacismile
1.si şu cümle olmamış "3sü koşarken göğüsleriniz löpür löpür etmez ( ki bu gerçekten iğrenç bi görüntü)" bence çokkk seksi çoğu filmde vardır at üstünde falan öyle görüntü neden peki çünküüüü çokk seksi görünüyo:eek:
2.si"4sü göğüs arası çizgisi biz de yoktur (doğal olrk:KK70:) ve bu olmasından emin olun çok daha iyi... " bu cümlede olmamış bu çizgiyi oluşturabilmek için estetik oluyo bir sürü bayan bakıyorum mesela valla çokkk hoşşşkaydirigubbakcemile3
3.sü "büyük göğüsler genellikle kilolu insanlarda olur " en yanlışıda buuu 48 kiloyum ve göğüslerimi kız arkadaşlarım çok beğenir kaydirigubbakcemile3
ikisindende yakınmıyorum benimki ideal maşallah:eek:

bence küçük göğüslü olmanın tek avantajı sarkma olasılığının daha az olması.. büyük göğüs de sarksa bile düzeltilir nolcak küçük göğüs de büyütülür aynı şekilde :)

beimkide 80 dir.bana göre üyük degil asgari ama iyi yanlarını sayayım..
gögüslerimin ortasından tren geciyor ama büyük goguslu kuzenım var onun gogus arası cok terler ve koku yapar bizde bu yok.. her zaman temiz ve rahatız..
kıyafetlerde öne dogru esneme fazla olmuyor.goruntude kötü olmuyor..
goguslere odaklanan bir erkek te olmuyor..
yatarken rahatsız etmiyor
koşarken havalarda ucan bir goruntu de olmuyor..
sarkma olayıda en az ..
büyüklerden iyidir yine..:)))))

anlamadığınız konu şu ki buradakilerin çoğu küçük göğüsten değil hiç göğüs sahibi olamamaktan şikayetçi - hadi bu konuda da yazın iyi bir şeyler de görelim - istedikleri de zaten küçük göğüs 70 75 beden sahibi olmak

arkaya yasalanırken gögüslerin boğaza kaçma ihtimali kaydirigubbakcemile3yok

küçük göğüslerle daima yaşınızdan küçük gösterirsiniz...:jeyyar:

wusten_blume arada bi parazitlik yapmışsın ki sorma..
dediklerinde haklı olabilirsin, o avantajları bende yaşıyorum ideal boyutta göğüslere sahibim
ama burdakiler kendileri için bi topic açmışlar ve sen araya girerek moral bozma hakkına sahip değilsin
sende kendine bi topic aç ve senin göğüslerinin ebatındakileri bi araya topla ve konuş istediğin kadar avantajları.. burdakilerin moralini bozmaya hiç mi hakkın yok parazitlik yaparak canım..

örneğin almak istenilen bir gömleğin düğmeleri kapanmaz bu yüzden bir büyük beden denenir o da bedene tam oturmaz

wusten_blume arada bi parazitlik yapmışsın ki sorma..
dediklerinde haklı olabilirsin, o avantajları bende yaşıyorum ideal boyutta göğüslere sahibim
ama burdakiler kendileri için bi topic açmışlar ve sen araya girerek moral bozma hakkına sahip değilsin
sende kendine bi topic aç ve senin göğüslerinin ebatındakileri bi araya topla ve konuş istediğin kadar avantajları.. burdakilerin moralini bozmaya hiç mi hakkın yok parazitlik yaparak canım..

kesinlikle katılıyorum,biz burda 80 beden göğüsten bahsetmiyoruz,70 i bile zor dolduran göğüslerden bahsediyruz...
ayrıca yorumlarıma yorum katmana gerek yoktu,onlar bnm düşüncelerim ve biz burda iyi yanlarını görmeye çalışıyoruz,biraz daha anlayışlı olabilrsin

göğüsler orantılı ve dik olduktan sonra ve ayrık olmadıktan sonra güzel görünürler. kivi yiyin maydanoz yiyin bir de soya sütü içmek çok etki eder. soya sütü asyada ve avrupada çok içilir.

53 yaşındaki Busty Guo Feng'in dünyanın en büyük göğüslü erkeği olduğu vurgulanırken, talihsiz adam neredeyse bütün parasını tedavi olmak amacıyla kullandığını ancak bir türlü sonuç alamadığını ifade etti
Tarım işçisi olan Feng göğüslerindeki genişlemeyi yaklaşık 10 yıl önce farkettiğini, ancak ağır bir iş yaptığı için bunun normal olduğunu düşündüğünü söyledi. Ancak daha sonra göğüslerinin her geçen yıl daha da büyüdüğünü farkeden Feng çareyi doktorlara başvurmakta buldu. Durumunun işini ciddi biçimde engellediğini kaydeden Feng, bazen doktorların kendilerine yardımcı olmak istemediğini düşündüğünü vurguluyor.

Feng'in durumunun doktorları da çok şaşırttığı ve çözüm bulmakta zorlandıkları kaydedildi.

wwwgencturkhaber.com/Busty-Guo-Feng-dunyanin-en-buyuk-goguslu-adamihtml,01c9dc
noktaları sildim html öncesi ve www sonrası

X