Çatlaklar Dermaroller sayesinde çatlaklardan kurtulan var mı ?

Çatlaklar; nedenleri ve çözümleri
shea butterı bilmem de kakao yağı hiç bi işe yaramıyomuş bilimsel bi yazı okudum ingilizce öyle diyordu.. 100-150 hamile doğum sonrası çatlaklara denemiş hiçbişi olmamış.. onun yerine vitamin yağları öneriyolardı.. ben görmedim kaç iğneli sorduğunu görsem derdim canım :/ bende almıştım kako yağı sıvı değil sabun gibi olan sarı bişi pahalıydı bi de kilosu 100küsür de ben gram işi almıştım.. sıvı hiç kullanma denemiştim ben.. katısı bile işe yaramıyomuş :p vitaminlere devam.. vitamin komplexi diye bio oil aldım da ben şimdi sadece 3 vitamini alcam işte :)
yok canım olsaaaa çoktan yaptırırdım :) ben giresunluyum görmedim bi de ilçedeyim bilmiyorum yani hiç :) parada değilim valla 5 binde deseler veririm o derece yani psikolojimden iyidir :p görev yerimde van orda bulurum sanırım orda iranlılar için bayağı güzellik merkezi var :KK70:

Sheada kakaoyuda katı aldım bende bu yüdende kullanımı zor zaten.Önce hepsini erit,şişele.
Her kullanım öncesi tekrar sıcak suda beklet sıvılaşsın diye,üşeniyo insan :)
Zaten sanırım bunlar çatlak önleyici çatlak oluşmadan kullanmak lazım.
Bio oil'i burada da Türkiye'ye gelmeden önce yurt dışından getirenler bile vardı.Umarım faydası olur.
Lazer uygulamasını da bu kış yapabilirsiniz umarım,habersiz bırakmayın ama gelişmeleri yazarsınız :)

Sheada kakaoyuda katı aldım bende bu yüdende kullanımı zor zaten.Önce hepsini erit,şişele.
Her kullanım öncesi tekrar sıcak suda beklet sıvılaşsın diye,üşeniyo insan :)
Zaten sanırım bunlar çatlak önleyici çatlak oluşmadan kullanmak lazım.
Bio oil'i burada da Türkiye'ye gelmeden önce yurt dışından getirenler bile vardı.Umarım faydası olur.
Lazer uygulamasını da bu kış yapabilirsiniz umarım,habersiz bırakmayın ama gelişmeleri yazarsınız :)

Öyle yapıcam canım kışın yaptırcam :) kışa kadar paramı artırayım.. kurtulcam inşallah yaptırırken burda resimli konu açarım... nette de yok cidden öncesi sonrası çoğu fotoşoplu ve ışıklandırılması düşürülmüş fotoğraf :) ben flaşlı flaşlı çeker koyarım :KK70:

Öyle yapıcam canım kışın yaptırcam :) kışa kadar paramı artırayım.. kurtulcam inşallah yaptırırken burda resimli konu açarım... nette de yok cidden öncesi sonrası çoğu fotoşoplu ve ışıklandırılması düşürülmüş fotoğraf :) ben flaşlı flaşlı çeker koyarım :KK70:

Nette ki fotolara baksak,insanı aptal yerine koyuyorlar akıllarınca.
Resmen aynı foto bari kıyafetinde rengini değiştirseler ya yalandan:KK48:
Ben bayramdan sonra acnelyse,hametan ve madecassola başlayacağım sanırım.
4-5 haftada bir de dermaroller.
Savaş başlasın:KK31:

Kizlar ben dün gece dermaroller yguladim bacaklarima. 2 mm. Ama gece acisindan uyuyamadim. Yatakta kipirdadigimda acisindan uyandim. Heryer kanamadi ama ara ara minik kanamalar ve komple kızarıklık oldu.
Hala aciyor bacak bacak ustune filan atamiyorum. Normal mi bu ?

Ben çok fazla ara verdim uygulamaya,üşendim,fırsat olmadı.
Bacağınıza nasıl yapabildiniz ben yetişip yapamıyordum :KK43:
Ben 2,5luk kullandığım halde hiç kanama olmadı bende bastıramadım çok,dayanamadım çünkü.
En fazla kızarıyor,çok mu bastırdınız ?
Çokta bastırmamak gerekiyor benim bildiğim,bakımını iyi yapın geçer bir haftaya,geçmiş olsun.
Umarım şifa olur.

Konuyu hortlakmak gibi olmasın ama 153 sayfa okumaya üşendim,var mıdır aramızda bu yöntemle çatlaklarında azalma sağlayan(yok eden demiyorum o kadar hayalperest değilim:KK28:
çok dertliyim bu çatlaklar yüzünden.kocaman yarık gibi var bende de karnımda olan 2 tane hele aşırı sinir bozucu.hiçbir zaman mini üst falan giyemeyeceğim galiba :KK43: bir de çatlakların dokusu berbat.orası incecik,çok hassas.

Dermarollerı 2.uygulayisim.Uzerinden 2 gun gectigi halde uyguladigim heryer kizarik ve asiri derecede kasiniyor? Sizce sebebi nedir? Kaşirsam catlaklarim cogalir mi? Bilgilendirirseniz sevinirim :)

Kızlar selam kendimi bu konuda feda ediyorum sizler için. Bugün bacaklarımdaki çatlaklar için başlıyorum hafta hafta atmaya çalışcam gelişmelerden haberdar edicem. Yalnız ciltte inanılmaz fark ediyor. Ben düzenli kullanmadığım halde cildim eskisine göre çok çok iyi o kabartı ve gözenekler eskisi gibi değil şükür. Haftalık yapabilsem harika olur ama ciltte bu kadar fark eden birşey her şeyde fevkalade sonuç verebilir. Daha önce bacak için denemiştim ama acısına dayanamıştım itiraf ediyorum:deli:

bende yeni aldım sayılır DermaWand sayesinde kaz ayakları ve gıdı gölgesinde göz çevresinde oldukça gözle görülür fark gördüm eşim bile farketti, yanlız bazı arkadaşlar çatlak kapatırmı diye yazmış öyle birşey yapacağını sanmıyorum estetik ameliyat cihazı değil ki , türkiye dermawand sitesinden aldım . tavsiye ederim arkadaşlar fakat devmalı düzenli kullanın derim.

Çatlakları hiçbir şeyin geçirmeyeceği vs yazılmış ama 2010 da kullanan kişi etkisini bayağı gördüğünü söylemiş, dermaroller kullandığınız krem serum vb ürünlerin emilimini de arttırdığından ben gayet etkili olabileceğini düşünüyorum. Ve bu tarz şeyleri çok düzenli ve doğru uygulamak, yeni çatlakların oluşmaması içinde vücudu nemli tutmak gerekiyor. Ve açıkçası ben vücut nemlendirmede bitkisel yağlardan daha etkilisini görmedim.

X