Çatlaklar Dermaroller sayesinde çatlaklardan kurtulan var mı ?

Çatlaklar; nedenleri ve çözümleri
sheytane peki ne kadar sıklıkla uygulanacak bu islem ? umarım bütün çatlaklarında kurtulursun canım

haftada bir kez yada on gunde bir kez uygulandığı yazıyor sıtelerdeki kullanımında ben belkı daha cok etkı eder dıye on gun yerıne haftada bır kullanmayı tercıh ettım.umarım kurtulurum canım cok tesekkur ederım

inşallah kurtulursun çatlaklarından canım... benimde bacaklarım çatlak ve çok rahatsız olmaya başladım önceden bu kadar da rahatsız etmiyordu.. peki bunu uyguluyosun yazın güneşe çıkman sorun olmuycak mı onu merak ediyorum?? bilmiyorumkismile peki bunun maliyeti nedir ? bu uygulamadan sonra cildini nemlendiriyo musun ?bayanssulusmile

dermarolleri 58 liraya aldım.uyguladıktan sonra çinko kremi sürüyordum ama çok katı olduğu için aslında biraz canımı açıttı ondan onu kullanmayı bıraktım çünkü öncedende yazmıştım güneş yanığı gibi oluyor acısı yazın problem olmuyormuş hatta kendi sitesinde soyma işlemi yapılmış ciltte bile rahatca kullanılabilir diyordu çok teşşekür ederim canım inşallah hepimiz kurtuluruz

youtube ta izledim videoları biraz iğneler korkuttu gözümü :sinifsinif: şimdiki halinin yakından fotoğrafını çeker misin eğer bi iyileşme olursa onu da çek canım en azından gözle görülür değişimleri takip edebilelim... ben sanırım burda lazer işlemi var ona başlıcam ama ne kadar faydalı olur bilmem! bakalım sana bu yöntem yararsa bunu uygularım bayanssulusmile

ya tabiki çekerim ama yüklemeyi becerebilecekmiyim bakalım kafamçokkarıştı en kısa zamanda çekerim iyi aklıma getirdin hem bende işe yaramışmı kanıtsal olarak görürüm.ben ankarada yaşıyorum burda bir güzellik merkeziyle konuşmuştum %80 başarı sağladıklarını söylediler 3-5 seansta sürer dediler tabi bana baya tuzlu geldi fiyatı artık ilerde işe başladığımda hala kurtulamamış olursam ozaman o çareyi denicem sendende bir ricam olacak eğer işe yararsa lazer bizleride unutma yaz buraya olurmu çatlaksız günler diliyorum

burda seansı 120 lira .. bende öğrenciyim param olduğunda bende başlamak istiyorum... bana lazer tedavi için açıkçası uygun geldi fiyatı bakalım... yaz ayı geliyo burda da deniz mevsimi açılıcak zaten şimdi yaptıramam sanırım güneşe çıkmamak gerekiyomuş onu yaptırdığımda ama muhakkak yazarım hele bi geçsinde aman hepimiz kurtulalım şu çatlaklardan sıkıldım wallaaaaa...:sinifsinif:

eklemeyi unuttum bende ilk youtube dan izledim hatta şansıma o kadar kötü bir video geldiki korktum doktor hastanın yüzüne krem sürüyo sonra haydi bismillah başlıyo dermarolleri sürmeye ama nasıl bir sürme anlatamam bastıra bastıra böyle aynı yerden 20 defa geçiyor falan sonra kanamaya başladı bende içimden dedimki kanadı artık durur heralde ama gel görki doktor hala kanlı kanlı devam ediyo bir an testere yi izliyorum falan sandım mafoldumben sonra tabi dururmuyum başladım tekrar araştırmaya bu video eski zamana aitmiş dermaroller ilk çıktığı zamanlara yani ozamanlar zaten sadece doktorlar kullanabiliyormuş bu bizim aldığımız ürünlerin evde kullanım boyları yokmuş yani doktorların kullandıklarının uzunlukları falanda farklıymış kocaman bir oooooooooh çektim zaten bunları okuyunca falan ondan sonra birkaç video daha izledim onlar normaldi gayet rahat kullanıyorlardı iğneleri küçüktü kan yoktu kabarma yoktu sadece kızarıklık güneş yanığı gibi onları izledikten sonra aldım zaten sadece o vahşet video ile kalsaydım almazdım ki ben iğne fobisi olan biriyim hastalandığımda falan iğne dedilermi tansiyonum düşer iğne yapacak hemşireyle bir saat güreşiriz o yatırır ben kalkarım falan ama emin ol epilasyon gibi birşey okadar acılı değil yani hatta böyle ufak tatlı denecek bir kaşıntı oluyo yaparken garip bir his yani içini iğne konusunda ferah tut bence ama lazere maddiyatın varsa onuda tercih et derim %80 başarı diyorlar yani mükemmel bir sonuç bence ama ne kadar doğru bilemem lazer kullananlarla bir görüş genede istersen için rahat olur uprizcim :) birde ben e2 kanalının hastasıyım oradada izledim bu ürünü bir kadının yüzü leke içinde yıllarca kozmetikcilerden almadığı ürün kalmamış herşeyi denemiş ama sonuç yok sonra kadına bu ürünü veriyorlar kullanmaya başlıyor kullanmadan önce röportaj yapmışlar birde kullandıktan sonra yaptılar hatta kadını stüdyoda konuk ettiler ürün geliştiricisi de oradaydı kadında harbiden çok büyük değişim vardi lekeler gitmiş gençleşmiş kırışıklıklar gitmiş güzel bir cildi vardı aslında beni o etkiledi birazda sonra hemen sipariş verdim hımmm umarım başka eklicek birşeyim yoktur çünkü sürekli unutup edit yapıyorum

arkadaşlar beni siparişim de geldi başladım dün kullanmaya. acıtıyo ama dayanılmıcak bişey değil ben emla kullanmadan yaptım göğsümde çok sorun olmadı ama bacağımın arkasını acıdı gerçekten .gelişmeeri yazarım ben de düzenli kullanıp :)

arkadaşlar ben geçen ay tanesini 15 liraya aldım dermaroller yurtdışındaki ünlü bi siteden 10 gunde geldi. almak ısteyen varsa dıye soyluyorum. turkıyede pahalı gerçektende aynı urun

yaa keske ılk konuyu actıgımda haberım olsaydı valla senden alırdım bende ebayda baktım 6 dolara falan vardı ama cin malı olanlarda varmıs ondan guvenemedım aslında alamadım.neyse kısmet degılmıs artık seneye senınle ırtıbat kurarız zaten 9-12 ay kullanılıyormus bu urun ondan sonra senınle ırtıbata gecerım sagol sımdıden

bilmiyorumkismile
arkadaşlar beni siparişim de geldi başladım dün kullanmaya. acıtıyo ama dayanılmıcak bişey değil ben emla kullanmadan yaptım göğsümde çok sorun olmadı ama bacağımın arkasını acıdı gerçekten .gelişmeeri yazarım ben de düzenli kullanıp :)
hayırlı olsun canım ınsallah beraber faydasını gorucez bende bugun ıkıncı seansı yapıcam ama usenıyorum galıba yarın yapıcam genede benım sagım solum bellı olmaz

yaa keske ılk konuyu actıgımda haberım olsaydı valla senden alırdım bende ebayda baktım 6 dolara falan vardı ama cin malı olanlarda varmıs ondan guvenemedım aslında alamadım.neyse kısmet degılmıs artık seneye senınle ırtıbat kurarız zaten 9-12 ay kullanılıyormus bu urun ondan sonra senınle ırtıbata gecerım sagol sımdıden

canım bende zaten dedigin siteden aldım. hongkongdan geliyor evet ama burda sattıklarıda zaten çinden gelenler markalar sitelere baktıgımda aynı markanın aynı urunu . buraya getirtip aynı urunu daha pahalıya satıyorlar.

ala ala ben okadar aradım 58 den asagıya bulamadım neyse kısmet degılmıs demekkı yaa :KK43: artık bır dahakıne alırım bende oyle ne yapalım bana ne dıye arattıgını yazarmısın pekı olmazsa cevremdekılere onları tavsıye edeyım

selam bayanlar dün ikinci uygulamamı yaptım ama bu sefer bır garıp oldu catlaklarım kabardılar ıyıce sankı dısarı cıktılar gıbı oldu kayısı yağı surmustum yaktı bıraz acaba onunlamı alakalı bılemıcem her zamankı gıbı kırmızı ve gunes yanıgı gıbı bır hıs var oncekıne gore daha az acısı ama bu sferde kabarıklık var ala ala bilmiyorumkismile ay geçsinde başka bırsey ıstemıyorum belkıde bu asamalarından bırıdır

derma roller diye ayrık sekilde arattırırsan çok çıkıyor. dermaroller dıye aratmışşın sanırım. ben 3 dolara almıştım kargoda 7 dolar tutmuştu. markasıda mt dermaroller. aldıktan sonra satıcıya msj atıp kaç mmlik oldugunu soyluyorsun.

derma roller diye ayrık sekilde arattırırsan çok çıkıyor. dermaroller dıye aratmışşın sanırım. ben 3 dolara almıştım kargoda 7 dolar tutmuştu. markasıda mt dermaroller. aldıktan sonra satıcıya msj atıp kaç mmlik oldugunu soyluyorsun.

nasıl aldın canım açıklar mısın

arkadaşlar ben geçen ay tanesini 15 liraya aldım dermaroller yurtdışındaki ünlü bi siteden 10 gunde geldi. almak ısteyen varsa dıye soyluyorum. turkıyede pahalı gerçektende aynı urun

Ben almak istiyorum ama nasıl alınınıyor bilmiyorum.Siteye üye olmak gerekiyor galiba.

X