Çatlaklar Dermaroller sayesinde çatlaklardan kurtulan var mı ?

Çatlaklar; nedenleri ve çözümleri
ben gittigidiyor dan siparis ettim zgts markali. pazartesi siparis ettim carsamba gunu geldi

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

ben gittigidiyor dan siparis ettim zgts markali. pazartesi siparis ettim carsamba gunu geldi

tşkkrler umarım memnun kalırsın :nazar:

3,0 mmlik alsam eski çatlaklara iyi gelsin istiyorum bişi olur mu

Son düzenleme:
dermaroller çıktığı zaman ilk kullananlardanım ... akne lekeleri ve çukurları için faydalı olur diye aldım ..... e vitamini kapsül ve dermaroller kullandım ...... sürekli de değiştirdim dermarolleri ...... 5- 6 defa kullanıp değiştirdim...... baya farklı markalarda kullanmış oldum...... fakat leke ve çukurlara pek bir fayda etmiyor..... bende tek faydası akne çıkınca üzerine uygulama yapın hemen ertesi güne düzeliyor.....Pek abartılanlar gibi bir fayda olmadı ama cilt tipine göre değişir belki faydası onu bilemem ........

durumun nedir cnm

valla şu an gözle görülür bir düzelme yok sadece çok hafiften bi kabuk baglama olayı var, gunde iki defa madecassol ve bio oil uyguluyorum gogsumdekilerde biraz gorunumde azalma var ama daha bir kere yaptım bir şey söylemek için çok erken olabilir :)

dermaroller çıktığı zaman ilk kullananlardanım ... akne lekeleri ve çukurları için faydalı olur diye aldım ..... e vitamini kapsül ve dermaroller kullandım ...... sürekli de değiştirdim dermarolleri ...... 5- 6 defa kullanıp değiştirdim...... baya farklı markalarda kullanmış oldum...... fakat leke ve çukurlara pek bir fayda etmiyor..... bende tek faydası akne çıkınca üzerine uygulama yapın hemen ertesi güne düzeliyor.....Pek abartılanlar gibi bir fayda olmadı ama cilt tipine göre değişir belki faydası onu bilemem ........

canim bilmiyoruz ki, kimi bir fayda görmedim diyor kimisi çok güzel sonuç aldigini söylüyor. ben de deneyip kendim gormek istedim acikcasi :KK70: umarim bir değişme görürüm

arkadaşlar roller kullanın, ancak iğne boyu fazla olmasın, en fazla 1,00 mm veya leke iz çoksa 1,50 mm. evinizde kullandığınız krem veya ilacınızı roller ile yedirin çok daha güzel sonuç alınıyor. internet üzerinden bulabilirsiniz, ben ilk önce en pahalısını aldım lavabayo düşürünce yeniden almak istedim. daha sonra en uygun olanını aldım, inanın hiç bir fark yok sakın paranızı boşuna kaptırmayın, uygun olanları da aynı işi fazlasıya görüyor. KULLANDIKTAN SONRA DEZENFEKTE EDİN. DEZENFEKTENLİ OLANLARDAN ALIN unutmadan arkadaşlar... AYRICA 1,50 canınızı biraz daha fazla acıtabilir. benden söylemesi.

BEN İNTERNETTEN SIPARİŞ VERDİM gittigidiyordan ertesi gün geldi. arkadaşım önerdi, onun aldığı 60-70 liraydı. benim aldığm 40 liraydı. arkadaşımınki ile hiç bir fark yoktu. bilginiz olsun. en uygun olanını almıştım hatta daha sonra arkadaşım da aynı benim aldığımdan bir tane daha farklı iğne boyundan aldı. çok memnun kaldım. tavsiye ederim, sakin paranızı boşuna fazla vermeyin derim arkadaşlar..:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:

Ben su an her yerime dermaroller yapıyorum. göğüslerimdeki beyaz çatlakların renginin kırmızıya döndüğünü gozlemledim. karnımdakiler de öyle. belimdekilerde henuz bi degisiklik yok. aktardan aldığım yağ karışımını uyguluyorum ama dermarollerda daha ikinci seansimi yapmadım. o yuzden bir şeyler söylemek için çok erken 19 yasimdayim daha akla gelebilecek her yerde çatlagım var psikolojim bozuldu. aynaya bakıyorum sürekli bunlar yüzünden kimsenin bana bakmayacagini düşünüyorum eger gecmezse gercekten kafayı yiyebilirim :KK43: dermaroller son çarem

Merhaba kızlar. . Bende göğüslerimdeki yoğun çatlaklar dan inanilmaz şikayetçiyim psikolojim bozuldu :KK43:( dermaroller icin inanılmaz paralar ödedim doktora ama sadce bana 3 seans uyguladi ama hicbir etki göremedim :KK43:( çatlaklarım eski ve beyaz renkte doktorlar geçmez diyor çok üzülüyorum :KK43:( sizler nasıl çözüm buldunuz bana ne önerebilirsiniZ? Desteginizi bekliyorum arkadaşlar. .. Teşekkürler

Merhaba kızlar. . Bende göğüslerimdeki yoğun çatlaklar dan inanilmaz şikayetçiyim psikolojim bozuldu :KK43:( dermaroller icin inanılmaz paralar ödedim doktora ama sadce bana 3 seans uyguladi ama hicbir etki göremedim :KK43:( çatlaklarım eski ve beyaz renkte doktorlar geçmez diyor çok üzülüyorum :KK43:( sizler nasıl çözüm buldunuz bana ne önerebilirsiniZ? Desteginizi bekliyorum arkadaşlar. .. Teşekkürler

Seni çok iyi anlıyorum canım benim de her yerimde var napcam bilmiyorum, sanırım onlarla yasamayi öğrenmemiz lazım, pilates ve yuzmeyle gorunumunu duzeltebiliyomussun galiba :KK43:

Dermaroller in etkisini ciddi anlamda görenler yok mu yani bilgin var mi canım :KK43:

Dermaroller in etkisini ciddi anlamda görenler yok mu yani bilgin var mi canım :KK43:

Dermaroller, derin çatlaklarda kesin ve tam sonuç veremez pek canım.Yeni oluşumlu ya da fazla derine inmemiş olan çatlakların görünümü hafifletebilir ama.Gözenek sıkılaşması,akne tedavisi gibi şeylerde başarılıdır dermaroller ancak çatlak ve leke tedavisi için aynı oranda başarı alınamayabiliyor.

resım konusunda yardımcı oldugun ıcın sagol en kısa zamanda koyarım resımlerı etkı konusunada gelınce herkeste aynı etkıyı gostermıyo yas cılt ozellıgı ve catlagında olusmasından sonra gecen sure falan bunların hepsı etkılıyı ama herkeste memnun edıcı sonuclar verdıgıde kesın dıye yazmıslardı bır sıtede derıye kadar gırmesıne gerek yok okadarda bastırmıcaksın zaten dermarollerın kullanımı falan yaz google a cok aydınlatıcı bılgıler edıneceksın emınım şiiiiiiiiiişşşşşşşşşşştttttttttttt sen bana bır bak bakayımmmmm sen hıc merak etme emın ellerdesın olumunekankayizsmile once dermaroller uyguluyoruz sonra yaz bıttıkten sonra tca topıgıne atlayıp oradan bılgı edınıyor tcalarımızı sıparıs edıyoruz ve bu seferde tca uygulamaya baslıyoruz kaydirigubbakcemile hadı savasa hazır ol bakalım kankaaaaa senı mıs gıbı gelın yapıcaz ınsallah tabı bende dıger kankalarda mıs gıbı gelın olacaz artık ıcımız rahat rahat mayo gıycez gezcez eglencez evlı olan saygıdeger ablalarımızda bu dertten kurtulup ınsaallah ıkıncı balayını yasayacaklar mıs gıbı olacaz mıs mıs hıc kafanıza takmayın ben yıllardır tak tak psıkopat oldum enson sempatiksalakcinni guclubacismile sakın olun halledıcez bak bır arkadasım doktor tavsıyesı almıs dermaroller tca sonrada lazer demıs bız bu yontemı coktan bulduk caaaanııııııııııııım keske bıze sorsaydı kaydirigubbakcemile3 neyse saka bır yanada bılındık yontemler uygulayıp kurtulucaz ha kurtulamama ıhtımalımızde var ama en azından cıddı ılerleme kaydedıcez emınım bundan oldugu kadar sonrada daha da ugrasmam
slm kaç ay kullandın çatlaklarında derinmiydi ve beyazmıydı

ya tabiki denemiş oluruz hem nelerı denemedıkkı kremlere tonlarca paralar doktum kahve lımonlar keselemeler yaglar daha neler neler bırde bunu deneyelım ne olacakkı sankı ben etkılerını gormeye basladım galıba hanı o cukur cukur oluyoya catlaklar elını surdugunde sımdı o ust derıyı ben yara olarak algılattım vucuduma oda yenılemeye basladı boyle o eskısı gıbı cukur cukur halı gıttıı gıbı belkıde bana oyle gelıyo yenılenıyo gıbı hıssedıyorum ama bence ıse yarayacak gıbı
derma rollerle çatlakların ne durumda 2010da kullanmıssın

İğneler cilt altına ulaşıyor
Üzerinde mikro düzeyde 192 iğne bulunan küçük silindirik bir alet olan ‘dermaroller’, kişisel uygulama kolaylığı ve etkinliği sayesinde dermokozmetik sektörde büyük rağbet göreceğe benziyor. Özel olarak hazırlanmış bu mikro iğneler, deri üzerinde mikro kanallar açarak cilde uygulanan preparatların cilt altına 200 kattan fazla geçmesini sağlıyor. Uygulamanın ardından 10 dakika içinde kapanan bu mikro kanallar aynı zamanda cilt altında bir iyileşme mekanizması oluşturarak, vücudun kendi yapıtaşlarının yeniden oluşumunu hızlandırıyor.

Şah Yaycı yenlik için şunları söylüyor: “Üstünde 192 adet mikro iğne bulunan silindirik küçücük bir aparat dermaroller. Bu aparatı cildinizde artı ve çarpı şeklinde turlarla hareket ettirdiğinizde her bölgede bir yıldız şeklinde tur atıyorsunuz. Ciltte kolajen ve growt faktör salınımını hızlandırıyor. Adeta bir lazer mekanizması gibi işliyor. Cilt daha sıkı ve daha pürüzsüz bir hale geliyor. Brad ve Angelina çiftinin uyguladığı bu pratik çözüme bir artı daha ilave ederek çok önemli bir ipucunu da size vermek istiyorum. Dermaroller’ı cildinizde gezdirip mikro kanalları açtıktan sonra hazır preparatlar halinde temin edebileceğiniz kök hücre ekstrelerini sürdüğünüzde inanılmaz sonuçlar elde ediyorsunuz”.

İğneler cilt altına ulaşıyor
Üzerinde mikro düzeyde 192 iğne bulunan küçük silindirik bir alet olan ‘dermaroller’, kişisel uygulama kolaylığı ve etkinliği sayesinde dermokozmetik sektörde büyük rağbet göreceğe benziyor. Özel olarak hazırlanmış bu mikro iğneler, deri üzerinde mikro kanallar açarak cilde uygulanan preparatların cilt altına 200 kattan fazla geçmesini sağlıyor. Uygulamanın ardından 10 dakika içinde kapanan bu mikro kanallar aynı zamanda cilt altında bir iyileşme mekanizması oluşturarak, vücudun kendi yapıtaşlarının yeniden oluşumunu hızlandırıyor.

Şah Yaycı yenlik için şunları söylüyor: “Üstünde 192 adet mikro iğne bulunan silindirik küçücük bir aparat dermaroller. Bu aparatı cildinizde artı ve çarpı şeklinde turlarla hareket ettirdiğinizde her bölgede bir yıldız şeklinde tur atıyorsunuz. Ciltte kolajen ve growt faktör salınımını hızlandırıyor. Adeta bir lazer mekanizması gibi işliyor. Cilt daha sıkı ve daha pürüzsüz bir hale geliyor. Brad ve Angelina çiftinin uyguladığı bu pratik çözüme bir artı daha ilave ederek çok önemli bir ipucunu da size vermek istiyorum. Dermaroller’ı cildinizde gezdirip mikro kanalları açtıktan sonra hazır preparatlar halinde temin edebileceğiniz kök hücre ekstrelerini sürdüğünüzde inanılmaz sonuçlar elde ediyorsunuz”.

Çatlaklar: En önemlisi diğer bir çaresiz kalınan sorun ise çatlaklar! Yine bu sorun için geliştirilmiş hazır preparat ürünlerle %50’nin üzerinde bir başarı sağlanabiliyor.
Şah Yaycı’ya göre teknoloji ve nanoteknoloji, yaşımızın iyisi olmak adına ve iyi yaşlanmak adına ‘well aging’ konseptiyle can alıcı şekilde göz kırpıyor.

Gözaltı morlukları: Biliriz ki gözaltı morlukları estetik sektörünü en zorlayan sorun. Dermaroller’ı gözaltında gezdirdikten sonra üzerine kök hücre ekstereli göz altı için hazırlanmış özel preparatı sürdüğünüzde kısa zamanda çok başarılı sonuçları gözlemlemeniz mümkün.

Saç dökülmesi: Nanoteknolojinin bir hayli önem taşıdığı süreçte kök hücre ekstereli ve growt faktörlü hazır preparatlar önemli bir soruna daha çare buluyor. Saç yoksunluğu tedavisi için de geliştirilmiş özel seri yine dermaroller’ın saçlı deri üzerinde mikro kanalları açmasının ardından uygulanıyor. Ayrıca yeni geliştirlen ve nokkin ihtiva eden, nokkini yenileyen renokkin oluşumu vebuluşuna saç yoksunluğu tedavisinde önemli bir çığır açacağa benzer. Öyle ki nokkin vücudumuzda bulunan bir enzim ve saç dökülmesini engelliyor; onun salınımı durduğunda saç dökülmesi baş gösteriyor renokkin sistemi nokkinin salınımını hızlandırıyor. Nobel’e aday olarak gösterilen bu nanaoteknolojik çalışma çok yakında ülkemizde de olacak.

Dermaroller etki alanları:

Selülit

Sivilce yara izleri

Kırışıklıkları azaltma

Yaşlılık önleme

Büyük gözenekler

Saç (Alopesi) saç derisindeki kan dolaşımın artırır.

Çiller

Akne ve yara izlerinin giderilmesini sağlar

Kullanılan bakım ürülerinin hızlı emilimini sağlar.

Evde mezoterapi

Yaşlı ve kuru cildin yenilenmesini sağlar

Koloojen oluşumun artırır

Kan dolaşımın artırır

Ölü hücrelerin kolayca dökülmesini sağlar

Vücudun birçok bölgesinde kullanılabilir(göz altı hariç)

Yüzlerce yıllık akupunktur teknolojisine dayanmaktadır.

Özellikle saç dökülmesine karşı serum kullanan kişilerde serumun etkisini %40 artırmaktadır

Dermaroller hakkında biraz araştırma yaptım kullan bir kaç kişi ile iletişime geçtim genelde güneş lekeleri ve sivilce izleri için kullanmışlar ve çok memnunlar ama çatlak için kullan kimseyi bulamadım onun için konuyu buraya açtım eğer dermaroller kullanlar varsa lütfen deneyimlerini bizlerle paylaşsın çatlaklarda nasıl bir etki yaratıyor kimi sitede tamamen yok ettiği kiminde ise %50 iyileşme sağladığı var kimindede çok derin yara izlerini bile sildiği resimlerle belirtilmiş kafam karıştı valla alıp almama konusunda laelaelaelaelae neyse kıslar hepimize çatlaksız selülitsiz sivilcesiz tüysüz günler dilerim kullanan arkadaşlardan yorumları bekliyorum hoşçakalın
Şeniz

derma roller çatlaklarını geçirdimi ne durumdasın

Merhaba kızlar ben yeni uyeyim ve bu dermarollerden almak istiyorum. Kullanmaya basladigimda buraya yazicam ve gelisme olursa ki inss olur hepsinde sizi bilgilendiricem.:KK12:

X