Kahramanmaras///46

kahramanmaraşlı yokmu hemşolerim varsa gelin tanışalım yaw nedesiniz
GUL MEHABA,BENDE KAHRAMANMARASLIYIM DOGUM OLARAAK AMA KONYADA YASIYORUM ŞIMDI,NESIL MEMLEKETIM YAHU BIR HABER VERIN DONDURMAYI TARHANAYI COK OZLEDIM VALLA,ZEYTINLIK ILCASINA GIDIN BEN YERIME GUZELIM MEMLEKETIMIN KAPLICALARINDAN FAYYDALANMAK İÇİN GIDIN SIFA OLSUN DEMI AMA ORANIN DOGA GUZELLIKLERINE BENDE ESIMDE BAYILIYO MEMLEKETIME GETIRDIM EŞİMİ GEZDIRDIM VALLAHA SEN NASIL BIRAKTIN BOYLE GUZELIM SEHRI DEDI BANA BENDE SENİN İÇİN ASKIMDEDIM::sm_cool: :sm_cool: :sm_cool:
HERKESE KAHRAMANMARASLILARR HEPINIZI MEMLEKETIMI COOOOOOOOOOOK OSLEDIM YAKINDA ZIYARET EDECEGIMMM

benden baska gelen olmamiş eyyyy k maraslılar gelsenıze sıtenıze hemserılerım neden boyle yapıyosunuz valla olmuyo memleket hasretı gıderem dedım kımsecıkler yoookkkk

Bendeeeee Kahramanmaraşliyimmm.türkoğlundanim.ve Bende Tarhanayi çok özledim Yaaa :KK43:( Hele Kuru Patlican Dolmasini.dondurmaya Hasret Değilim çünkü Babam Evde Yapiyo Hemde Dövme Dondurma.buyrun Gelin Yiyelim.......

kuru dolmaya bende bayılıyorum bir koca tencereyi tek başıma yiyebilirim ah maraş ah güzel memleketim benim

GUNAYDIN ARKADASLAR MEHTAPCIM ,POLY VALLA BENDE COK ÖZLEDIM K MARASI OFFF OFFF GURBETLIK MEMELEKET HASRETI NE KADARDA ZORMUŞŞ OFFFF BURNUMDA TUTUYOO SICACIK TARRHANA CORBASI,OFF MEHTAP DOLMAYI DA YAZMISSIN AGZIM SULANDI YA HEYYY K MARASLILAR HEMSERILERIM UYUMAYIN BEN DE KONYADA YASIYORUMM HEPINIZE MUCCKKKSS PAYLASIMLARINIZI BEKLIYOMM:1hug:

Ben Keşandayim Memleketimi çok özledim Tüm Maraşlilari Sohbete Bekliyorum.
SELAM MEHTAPÇIGIM,BENDE K MARAS DOGUMLUYUM KONYADA YASIYORUMM,INAN BURNUMDA TUTUYO MEMLEKETIMIN TARHANA CORBASI,DONDURMASI KALESI,ZEYTINLIK KAPLICALARI OFFFF OFFF CANM HEMSOM OPTUMM
SEVGIYLE KAL:çiçek:

canım çok sağol misafir olduğun için maraş merkezmi

hayatım andırın yanı yaylasındanım sen neresınden mısafır perverlıgın ıcın saol caım opuyorumm ya hıcmı yok baska k maraslı alla alla bıde gul acmıs k maraslılar dıye orayada yazdım mehtabım bılgın olsun ama uzun suredır gırmıyo sanırım gul muccksss

kızlar beni unutmayın bende k.maraşlıyım hemşolarım canlarım benim:içelim: :teytey: a.s.

merhaba k.maraşımın güzel bayanları zeynep- mehtap-poliy-white angel ciyim senide unuturmuyuz sizleri burda gördüyüme çok sevindim vallahi busiteye üye olduğum zamanlar bitane bile maraşlı yoktu yav sıkılıyordum çok tandır girmiyordum siteye bende k.maraş afşinliyim sizler herhalde hep memlekette uzaklardasınız afşinin ufak bikasabasında yaşıyorum bundan sonra daha çok gireceyim busite ye kendinize iyi bakın salıcakla kalın hepinizi öpüyorum bye...

Vallahi Yazik Vilayetimisde Bu Siteyi Bu Formu Bilen Yokmi Acaba Cok Merak Ettim Vallahi Kimsecikler Yok Bacimmm

X