Kahramanmaras///46

sağol cnm. ben böyleyim ya son dk ya kadar dr a gitmem işte :) üşengeçlik mi desem sevemiyorum ilaç filan galiba.

gül azmine bayılıyorum ya maşallah.geçmiş olsun gözün içinde.dr olayını son dakikaya bırakmasakk ne iyi olur dimi.
burçin sen nasılsın kerem kağan .kağn resmen abi oldu yaw.

iyiyim canım,sağol.Kerem büyüyor,alt azılarını çıkarıyor.Hala konuşamıyor ama,abisine çekmiş.O da geç konuşmuştu.Anne,meme,baba.Tek dediği bunlar,geç kaldı.Kağan büyüdü epey,öğretmen arayışındayım.Seneye 1.sınıf oluyor ya.

Selaaam... iyisiniz sukur. Gulcum kv ile sorunumu biliyo tabi kizlar.kesinlikle kultur catismasi.orf adet catismasi diyebilirim. Sivas adetleri bizim burdakiler gibi degil.kizlarin degerinin olmadigi.ana baba ne derse kabul oldugu bi aile ortamlari var. Haliyle ters dustuk ve konusmuyoruz gorusmuyoruz . Oyle canim...sinavlarin iyi gecmis sevindim.ing de toparlasan super olucak:)

Evet goknurcum boylesi daha iyi.dedigin gibi bana tepki gostersin de ogluna torununa gostermesin. Hic anne gibi davranmiyor kralice sanki.ama yasin bana kizsaydi beni dovseydi anamdan ozur dile ara onu falan deseydi oglunu ove ove bitiremezdi. Simdi sagda solda yasinin ne mal oldugu ortaya cikti diyomus.yazik... ay kiyamam doruk uma... kasla goz arasi kayiyolar ya benimki de dusakabinde dustu gecen poposunu yikarken:) allah beterinden korusun...

Kagan okula basliyo ya.ilk gordugumuzde ufakti:) melihaninki de basliyo sanirim.isin zorlasir mi kolaylasir mi bilinmez...nil de kerem gibi gec konusacak. Her dedigimizi tekrar etmeye calisiyo ama isine gelirse...tembel bebisler:)

Bayramimiz kutlu olsuuuun.nili de okula bayrama goturdum bugun. Ogrencilerimden kopmadi:)

nil de geç konuşacak demek,off ya.Niye tembel bunlar.Ben kerem'i okula götürmeye cesaret edemem.Nil abla oldu gerçi

yiğit bir sonraki sene başlar,1 yaş var aralarında çünkü.Meliha neler yapıyor sahiden,hiç yok ortalarda

tşk göknur, ayşegül artık ing. le cebelleşicem başlıyorum yavas yavas finallere. önden biraz ders bitireyim de ing. vakit kalsın. 35 alsam sevincem yani. gecen dönem 25 le geçti çogu. 55 di benimki. şimdi in. biraz fazla zaman ayırcam artık. göknur bak hiç bi şey için geç değil. bizim sınıfta 3 4 tane 50 yaşlarında adam var k.pedere diyorum bizden çok geliyosun fakülteleri ezbere biliyorsun bitir bi bölüm diyorum da yok dio, emekli olmuş erkenden zaten neye lazımmış.:)
valla okumak hep ukteydi içimde şartlar nasip diyelim. 4 kişiydik ilk okulda çalışkanlar, yarış yapardık, 1i kukuk okudu kaymakam olcaktı en son, diğeri elkt. elektnk muhendisi, diğeride sınıf öğretmeni... bende savruldum gittim. desteksiz ve zordu bende hayat... e görümcelerim biri araştırma gör. biri pc öğretmeni. okumak için fırsat varken neden olmasın dedim. zaten evlenirkende okulu bıraktım üzülmüştüm, rezil bi yerdi, esim de söz verdi istediğin kadar oku çalış devlet işinde dedi. bende hırs yaptım, çok zor geldim bu gunlere çocukluğum okulum zordu, yuzdum yuzdum kuyruguna geldim. kamu yön. geçip bitircem idari hakimlik hayalim... ama öncelik memurluk şimdilik... gönlümüze göre versin allahım inş.:KK30::18:

Evet burcincim nili okula goturmesi daha kolay. Buyudu bayagi.bayiliyo cocuklara. Hic beni aramaz aglamaz masallah. Ogrencilerim goturdu gezdirdi onlar bakti sinif sinif. Bana gulerek kosup geliyo kucagima aliyorum inmeye calisiyo hemen gidecek cocuklarla. Babasi da ilgilendi tabi.cok guzel gecti.

Gulcum haklisin okumak farz olmus sana.ama azminin olmasi cok guzel. Hele bu halde ogrenci olman kat kat daha zor. Eskiden olsa daha kolay olurdu senin icin. Evlilik yuzunden olmus ama olsun. Insan kendi hatasini yine kendisi oduyor. saglik olsun.mutlu yuvan olsun da hersey olur...ben de zor okudum.birlestirilmis sinifta okudum ilkokulda.liseye isci servisiyle gittim geldim Servis yan koyden kalkiyodu.babam sabah aksam getirdi goturdu beni. Aksam da gec saatte geliyodm eve isciler gec cikiyodu. Unv de erkek ark yuzunden sansim yoktu.cok sorunlu iliskimiz vardi. Zaten diyabetim de o zaman patlak verdi:KK43: herseye ragmen yuksek serefle bitirdim unv yi. Senin icin daha zor simdi butun evin yuku sendeyken. Allah yardim etsin gulcum.destekliyoruz seni:) soracagin bisey olursa yardimci olurum burdan.hic sorun olmaz.

iyiyim canım,sağol.Kerem büyüyor,alt azılarını çıkarıyor.Hala konuşamıyor ama,abisine çekmiş.O da geç konuşmuştu.Anne,meme,baba.Tek dediği bunlar,geç kaldı.Kağan büyüdü epey,öğretmen arayışındayım.Seneye 1.sınıf oluyor ya.

günaydın kızlar.gül valla tebriiiiiiik ediyorum seni dahada birşey etmiyorum :)allah güç kuvvet versin.

aman burçin bunların hepsi ağır dorukumda baba dede diyor kendi kıdem arkadaşalrı maşallah baya diyorlar.ama oğluşuma haksızlık etmyim 9.ayında yürümye bşladı hala yürüyemen bebeişler var.buda kelime yok :)sağlıklı olsunalrda geç olsun.kağan da cidden ne kadar küçüktü şimdi okula gidiyor maşallaaah ayrıca bir resim eklemedim :)şimdi kağanı çok merak ettim :)
oo çıtır hanımlar gelmiş hoooş gelmişler.neyseki snde nilde iyisiniz.

cnm tşkrler aynen öyle. bende aileden yana i değildi. köyden git gel zordu dersaneye servis tekti. saatlerce beklerdik. babam lise 1 de kaybettim. annem kardesim abim de destek olmadı iş beklerdi durdu. en son kuaförde çalıştım bi süre karsı çıktılar filan sorunluyduk zaten. kaçıştı bankacılığa geldim. kickbox okul birlkte gitmedi hocalarlada sorun olunca bıraktım. esimlede orda tanıştık pat die evlendik hiç tanımadan. ah ah yuva...

hayırlısı böyleymiş demek gülcüm,inşallah bundan sonrası çok güzel olur senin için

Evet gulcum. Ne zor zamanlar gecirmissin. Ama allah esinden yana sans vermis sukur:) allah bozmasin

Burayi sel ve dolu aldi. Haberletde zarar goren hasat olan illeri gosteriyordu.konya da vardi ama...

He gordum. Burdaymis :)))

Bugun teog ingilizce sinavi var birazdan. Allahim insallah iyi yapar mini mini sekizlerim :)

yağmur yağması iyi elbet,ama evler zarar görmez inşallah.Bol bol yağsın,kuraklık kapıda

inşallah çalışan çabalayan herkesin sınavı iyi geçmiştir,miniklere başarılar

iyi tatiller kızlar.burçin ne çok tatil yaptınız bu hafta.gerçi sen lise olunca tatil yapmadın sanırım :)atlattım misafirleri atlattım şükür.kaln pastalrı yiyorum.kandiliniz kutlu olsun kızlar

evet göknurcum,liselere tatil yoktu.Bugün tatil şükür,tam da nöbet günümdü :)) Pastalardan yakın olsak yerdim,senin elin lezzetlidir :KK56:

X