Saç Rengi ve Saç Boyama koyu kestane saçı hangi marka sarı boya açar ??

angelbaby89

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Ağustos 2009
122
0
kızlar benim saçımın uçları acık kumral dipler siyah. evde dip boya yapmak istiyorum ama saçlarım çok koyu .. sizce hangi marka ve ton sarı boya kullanmalıyım ?? kaşlarımı da koleston 7.0 la boyamayı düşünüyorum.cok beyaz tenliyim çok sırıtıyo koyu kaşlar :KK43:

kızlar benim saçımın uçları acık kumral dipler siyah. evde dip boya yapmak istiyorum ama saçlarım çok koyu .. sizce hangi marka ve ton sarı boya kullanmalıyım ?? kaşlarımı da koleston 7.0 la boyamayı düşünüyorum.cok beyaz tenliyim çok sırıtıyo koyu kaşlar

kaşlarını boyadığın 7 numara ile saçlarını boyarsan eğer saç uçlarında ki renge yakın bir renk elde edersin..

bende öyle düşünmüştüm tweety ama malesef bana mısın demedi boya :KK43: yani 1 ton bilee açmadıı .. bide ben tamamen sarı istiyorum eskiden röfle vardı saçımda üstüne siyah boyattım falan karısık baya :)) tekrar kuaföre gitmek istemiyorum yandı saçlarım artık :KK43: yani palettenin renk açıcı içeren boyaları falan bi işe yarar mı acaba ?

bende öyle düşünmüştüm tweety ama malesef bana mısın demedi boya :KK43: yani 1 ton bilee açmadıı .. bide ben tamamen sarı istiyorum eskiden röfle vardı saçımda üstüne siyah boyattım falan karısık baya :)) tekrar kuaföre gitmek istemiyorum yandı saçlarım artık :KK43: yani palettenin renk açıcı içeren boyaları falan bi işe yarar mı acaba ?

tatlım o zaman o piyasada ki boyalarla sen saçını açamazsın. eğer saçında hiç boya olmasaydı 7 numara en az 4 ton açardı. fakat önce röfle sonra koyu renk ancak kuaföler açabilir o da işinin tam uzmanı olmalı.çünkü onlar ancak 20 volüm 30 volüm açıcı koyarak açıyorlar.bu açıcılarda piyasa da bulunmuyor.

bende senin gibi bir sarı bir siyah yaptım tekrar açtırmak istediğimde güzel bir sarı elde edemeyip. kendi renginde döndün. 2 yıl kadar boyamadım boyalı saçımda da kstirerek kurtuldum şimdi yine sarışınım :)) avatarda gördüğün resim o resim 3 yıl öncesine ait.kısa saç kendi rengim :)

ben aslında koyu kestane istiyorum ama erkek arkadasım sarı diyo.. cok beyazım siyah saçla wampir gibi oluyomuşum :sinifsinif: sarıyla da hortlak gibi oluyorum gerci kafamçokkarıştı

bence kuaföre açtır kendi kullandığımız açıcılar çok yıpratıyor diye duydum yinede sen bilirsin

ben aslında koyu kestane istiyorum ama erkek arkadasım sarı diyo.. cok beyazım siyah saçla wampir gibi oluyomuşum :sinifsinif: sarıyla da hortlak gibi oluyorum gerci kafamçokkarıştı

bende beyazım ama koyu kestane kullandım yakıştırdı herkes şimdide koyu kahve düşünüyorum siyah çok yapay duruyor ama koyu kahve daha doğal ve beyaz tenlilere koyu saç hep yakışır sürmenide eksik etmezemuszemus harika oluyorkaydirigubbakcemile5

bende beyazım ama koyu kestane kullandım yakıştırdı herkes şimdide koyu kahve düşünüyorum siyah çok yapay duruyor ama koyu kahve daha doğal ve beyaz tenlilere koyu saç hep yakışır sürmenide eksik etmezemuszemus harika oluyorkaydirigubbakcemile5

aslında evet koyu kahve çok şık bir renk yazda geliyor birazda bronzlaştınmı muhteşem olur bence :))

benimde saçlarım koyuuu ve bende kuaföre açtırtmak istioorum. para biriktirmem lazııımmmmmmm:1no2:

X