evgör mobilya ???

hbyrm

Rabbim OL dedi oluverdi:)
Kayıtlı Üye
1 Haziran 2008
746
6
40
kızlar daha önce açıldı mı bilmiyorum bu evgör mobilyanın fiyatları çok uygun ama kalitesi nasıl acaba? kullanan var mı acaba.. tüm ev eşyalarımı yeniden alıcam yaza istanbula gitmeyi düşünüyorum kaliteliyse yaza kadar bekleyip bakacam yazın alacam.
bilgisi olan varsa paylaşsın lütfen kızlarvereliniortak

Fiyatları fazla ucuz yani bana şaibeli geliyor maalesef! Güvendiğin markalardan sec bence , ucuz ama cok değil de az ama öz al..Şimdiden hayırlı olsun

kalitesini bende merak ediyorum,bence de yatak odaları hem uygun hem güzel modeller var,bilenler yazsa öğreniriz

Canım sana ider mobilyayı tavsiye edebilirim.Fiyatları hem çok uygun hemde şık mobilyalar var.Ben koltuk ve tv ünitesi aldım yeni çok güzel.kısmet olursa yatak odamıda oradan almayı düşünüyorum.

Canım sana ider mobilyayı tavsiye edebilirim.Fiyatları hem çok uygun hemde şık mobilyalar var.Ben koltuk ve tv ünitesi aldım yeni çok güzel.kısmet olursa yatak odamıda oradan almayı düşünüyorum.

teşekkür ederim tatlım evet bakacam idere de..

kızlar daha önce açıldı mı bilmiyorum bu evgör mobilyanın fiyatları çok uygun ama kalitesi nasıl acaba? kullanan var mı acaba.. tüm ev eşyalarımı yeniden alıcam yaza istanbula gitmeyi düşünüyorum kaliteliyse yaza kadar bekleyip bakacam yazın alacam.
bilgisi olan varsa paylaşsın lütfen kızlarvereliniortak
ben yatak odamı evgörden aldım 2ay önce kullanıyorum şimdilik memnunum ama ucuz olanlarıda var pahalı olanlarıda var 3500 tl ye aldım ben.zaten kendileri üretmiyor bir çoğunu inegölde dekor art diye bi firma üretiyor.ama 3500 evgöre vermektense istikbal bellona derim ben.bellona ve istikbalde fazla beyazlı mobilya seçeneği olmadığı için evgörden aldım memnunum

ben yatak odamı evgörden aldım 2ay önce kullanıyorum şimdilik memnunum ama ucuz olanlarıda var pahalı olanlarıda var 3500 tl ye aldım ben.zaten kendileri üretmiyor bir çoğunu inegölde dekor art diye bi firma üretiyor.ama 3500 evgöre vermektense istikbal bellona derim ben.bellona ve istikbalde fazla beyazlı mobilya seçeneği olmadığı için evgörden aldım memnunum

teşekkürler tatlım

bende koltuk takımı beğendim siteden ama nasıldır, meraktayım sizin gibi.
ben yatak odamı bellonadan aldım ama 2 sene sonra çekmeceler elimde kalmaya başladı.
kötüsü denk geldi herhal.
koltuklarımda bellona ama bi şikayetim yok şükür.
ider mobilyayıda sık duyar oldum gidip bakmak lazım :nazar:

evgör deki mobilyaların kalitesini bende çok merak ediyorum modelleri çok güzel fiyatlarda güzel olanlar var ama kalitesi nasıldır bikaç yıl kullanan varmı acaba yemek odası ve yatak odası beğendim ben ama kalitesine güvenemiyorum şuan

bizde evgörden mobilya almayı düşündük nişanlım araştırdı şikayet var sitesine girdiğizde orda yazılanları okuyunca vazgectik..ayrıca 3 mağazası var ve iyi yerlerde değil o yüden bize güven vermedi..

Başlık sahibi arkadaşım madem istanbula gitceksin modoko ve maskoya da bak derim ii araştırın oralarda her türlü mobilya var

Arkadaşlar ben 2 ay önce evgör mobilyadan alışveriş yaptım. Aldığım ürünler yatak odası ve yemek odası. sizin bakmış olduğunuz sitelerin birçoğuna bende baktım. fakat alırken her ne kadar tereddütte kalsam da şuan hiç pişman değilim hatta çok memnunum. Ürünlerim söylenilen tarihte teslim edildi. ayrıca güler yüzlü çalışanlarıyla beni çok memnun ettiler. tüm çevreme ve bu site üyelereni evgör mobilyayı tavsiye ederim.

bende çok merak ediyorum 5 ay kaldı düğüne ev aldık eşya bakıyorum şimdi yatak odası takımı beğendim bi tane çok güzel tam istediğim gibi 3400 liraya ama tereddütte kaldım alan arkadaşlar varsa yorum yazsınlar faydalanalım :)

eşimin iş yerinde (istanbul-MASKO) düğün paketi kampanyası yapmışlar 3 ü birarada yatak-yemek-koltuk takımı 12.200 tl düğün hazırlığı yapan arkadaşlar göz atın derim:KK34:

$BEYAZ SAKINLIGI YEMEK GRUBU 2.jpg $YATAK ODASI BEYAZ SAKINLIGI BAŞ UÇ.jpg $BEYAZ İNCİ KOLTUK-2.jpg

Son düzenleme:
ben evgörden salon koltuk takımı aldım ve çok memnunum. her gören de çok beğeniyor

Şimdi sitesine girdim inceliyorum çok güzel modeller var ve uyg:KK45:n cidden.Bizim düğün -eşya vs.konusunda maddi sıkıntılarımız var o yüzden evgör bana çook cazip geldi:KK52:

arkadaşlar ben de casa yı seviyorum ama engüzelmobilya diye bi site açmışlar orada her markanın en güzel modellerine yer vermişler belki işimize yarar. benim hoşuma gitti :) site nin adresi:Engüzelmobilya

kızlar ben gecen sene evgörden ünite ve yemek masası aldım tam gününde geldi çokta memnunum bu sende yatak odası ve koltuk takımı almayı düşündüm hatta herşey oldu ödeme planı tüm belgeler onaylandı bugün teslimat günüydü aradım ve bana iptal edildi dediler kapora bile verdim.
kefil istediler ee iyide hani kefilsizdi 36 istedim kabul etmediler halbuki 36 aya kadar senet imkanı var 18 ay olsun dediler onuda kabul ettim kefilinde belgelerini gönderdim bakalım halen onay bekliyorum.
tamam eğer olmazsa istemiyorum dedim sistem onaylamadı sizin iptal etme hakkınız yok dedi bu nasıl iştir anlamadım.
şimdi ayın 13ü ilk senet günüm eşyalar o güne kadar gelmezse ben para yatırmam başıma bela olmaz dimi kızlar.

sakın evgörden almayın kızlar. biz 1.5 yıldır yatak odasını kullanıyoruz ve ortadan sürgülü kapağı 3 defadır bombe yapıyor, sağa sola çekerken yandaki kapıların kollarına sürtünüyor. servisi bile zar zor şikayetle getirttik. ayrıca 2 ay önce yine servis gelmişti ama hala cevap gelmedi sinirlendim az önce aradım sizi aramaları gerekiyordu dediler:KK4: güya artık o fabrikayla çalışmıyorlarmış üretimden kalkmış. satarken garantisi veriliyor ama:KK20: kapağı alıp tamir edelim dediler, size güvenmiyoruz vermeyiz başka bir fabrikada üretin getirin dedik. 1 hafta içinde arayacağız dediler. bakalım artık, öyle sinirliyim ki anlatamam:KK4: buna rağmen almayı düşünüyorsanız siz bilirsiniz

kızlar ben gecen sene evgörden ünite ve yemek masası aldım tam gününde geldi çokta memnunum bu sende yatak odası ve koltuk takımı almayı düşündüm hatta herşey oldu ödeme planı tüm belgeler onaylandı bugün teslimat günüydü aradım ve bana iptal edildi dediler kapora bile verdim.
kefil istediler ee iyide hani kefilsizdi 36 istedim kabul etmediler halbuki 36 aya kadar senet imkanı var 18 ay olsun dediler onuda kabul ettim kefilinde belgelerini gönderdim bakalım halen onay bekliyorum.
tamam eğer olmazsa istemiyorum dedim sistem onaylamadı sizin iptal etme hakkınız yok dedi bu nasıl iştir anlamadım.
şimdi ayın 13ü ilk senet günüm eşyalar o güne kadar gelmezse ben para yatırmam başıma bela olmaz dimi kızlar.

Toz kapıyor mu bazı mobilyalar toz aldıktan 1 dakika sonra tekrar toz kapıyorda..
Mobilyalara bende göz gezdirdim çok seçenek var ve fiyatlarda çok uygun..

X