Ben Ne Burcuyum ?

asya26

Guru
Kayıtlı Üye
10 Şubat 2009
73
1
Arkadaşlar ben 23 Eylül doğumluyum ve ne burcu olduğumu tam olarak bilmiyorum.. Başağı okuyorum himm tamam ben başağım diyorum sonra terazi özelliklerini okuyorum yok yok ben teraziyim duyorum... Bunu bileniniz var mı?

23 Eylül başak burcuna giriyor. Siz de başaksınız. Özellikler tutmayabilir. Herkes birebir taşımıyor ki burcunun özelliğini.

çoğu gazete ve internet sitesinde terazi burcunun başlangıcı 23 eylül görünüyor.. bu yüzden ne olduğuma karar veremiyorum.. bugüne kadar cokta uğrasmamıstım aslında ama son zamanlarda cok sardım anlasılan burçlara..

Kaç doğumlusun şekerim? buyuk olasılık guneşin başakta merkurun terazidedir.yani düşünce ve konuşmaların terazi gibi ama karekterin başak gibidir.

çoğu gazete ve internet sitesinde terazi burcunun başlangıcı 23 eylül görünüyor.. bu yüzden ne olduğuma karar veremiyorum.. bugüne kadar cokta uğrasmamıstım aslında ama son zamanlarda cok sardım anlasılan burçlara..

Haklısın birbirini tutmuyor siteler. O malum büyük arkadaşlık sitesinde Nergis Tuncil'in sayfası var. Oraya girip sayfanın duvarına yazabilirsin. Nergis Tuncil çok iyi bir astrologdur.
Cevap verir sanırım.

:Arkadaşlar bn 12 Eylül doğumluyum.Ben ne burcuyum?.Bu sorumu bileniniz vrsa ne olur söyleyin.İyi günler...

Arkadaşlar ben 23 Eylül doğumluyum ve ne burcu olduğumu tam olarak bilmiyorum.. Başağı okuyorum himm tamam ben başağım diyorum sonra terazi özelliklerini okuyorum yok yok ben teraziyim duyorum... Bunu bileniniz var mı?

valla susan miller bu işin piri... onun sayfasında 23 eylül terazi görünüyor. ama bence detaylı horoskop çıkaran bir sitede saatini yılını ve doğum yerini girip bakman gerekir.
buraya yaz hem burcuna hem yükselenine bakalım..

X