Lekeler, Çiller Lekeler, güneş lekeleriniz için kesin çözüm

Lekeler, Çiller ve Cilt Rengi Sorunları

radiunes

Guru
Kayıtlı Üye
17 Ağustos 2009
44
19
3 Yıldır güneş lekelerimle başa çıkmak için denemediğim yöntemler kimyasal peeling ve lazer tedavisi kalmıştı.Alnımdaki ve bıyık bölgemdeki lekelerden o kadar usandım ki tüm cesaretimi toplayıp bu seneyei lekesiz geçirmek için internette tedavi merkezlerini araştırmaya başladım.Forumlarda kimyasal peelingle ilgili yan etkileri okurken birden karşıma evde de uygulanabilecek bir ürün çıktı, kimyasal peeling olarak uzmanların kullandığı, evde kullanıma hazır hale getirilmiş bir solusyon inceltilmiş bir konsantrasyon ve profesyonel yardım almadan son bir ürün daha denemek adına ürünü satın aldım 2.ci uygulamadan sonra lekeler yok oldu :sm_cool:
inanamıyorum hala, o pahalı kozmetik ürünlere verdiğim paralara acıyorum.
Ürünü açıklıyorum :%15 TCA KıMYASAL PEELıNG AKNE VE LEKE GıDERıCı

-Ürünü gittigidiyo'dan satın aldım fiyatı 60 tl, cam bir şişe içinde kapağında damlalık olan bir ürün.

Kullanım şekli: pamuğa damlalıkla ürünü damlatıyorsunuz ıslak bir hal alınca lekelerinizin bulunduğu bölgeye tamponlayarak uyguluyorsunuz, cildinizde yanma ve karıncalanma hissedeceksiniz bu gayet normal bir tepki, ürünü 2 dakika cildinizde bekletip bol su ve yüz yıkama jeli gb ürünlerle 3,4 dakika boyunca yıkamaya devam ediyorsunuz.
-Cilt yüzeyinde uygulamadan sonra parlaklık,kızarıklık ve gerginlik oluşuyor bu normal bir süreç 1,2 gün sonra cilt yüzeyi kabuk kabuk soyulmaya başlıyor, soyulma da 2,3 gün devam ediyor, bu sürede cildinize bephanten gibi bir nemlendirici ve güneş koruyucu bir krem uygulamanızda fayda var cilt hassaslaşıyor ve güneşten korunması gerekiyor.
Dünyanın parasını verip olumlu sonuç vermeyen kozmetik ürünlere boşa para dokmeyin çok ucuza ve kalıcı çözüm getiren bir ürün.
Deneyin bana teşekkür edeceksiniz, mücizevi bi sonuçla karşı karşıyayım yüzümün yeni halini görenler cildin ne kadar güzelleşmiş lekelerine ne oldu diyor, fark inanılmaz...hihoyyyt
sizin için ürünün gittigidiyordaki fotoğrafını da ekledim farklı bir ürün daha var karıştırmayın ben bu ürünü aldım ve sonuç mükemmel
-Arkadaşlar expigment ve acnelyse gibi ürünlerle uğraşmayın en fazla 3,4 uygulamada bebek gibi bir cilt elde edebilirsiniz 15 günlük aralıklarla yapılan uygulamalar kesin sonuç veriyor ayrıca 1 şişe TCA yaklaşık olarak 8 uygulamaya yetecek miktarda içeriğe sahip.

Eklentiler

• $15-TCA-KIMYASAL-PEELING-AKNE-VE-LEKE-GIDERICI__26247938_0.jpg
    $15-TCA-KIMYASAL-PEELING-AKNE-VE-LEKE-GIDERICI__26247938_0.jpg
    11,2 KB · Görüntüleme: 4.087
Son düzenleme:
Benimde çene bölgemde var lekeler :sinifsinif: acaba bu ürün tüylenme filan yaparmı ?bilmiyorumkismile

hayır tüylenme yapmıyor soyucu özellikli....ben 1 senas kullandım bıyık bölgemde leke var ilk senans da bütün yüzüme uyguladım 2. seansda sadece bıyık bölgeme....güzel ürün...

ya benim yüzümde de çiller var acaba benimkini geçirir mii çevremdeki herkes memnun aslında ben hariçç tabii cvp bekliyorum tşk :emir_bebek:

ya benim yüzümde çiller var bana da ii gelir mi herhangi bi yan etkisi felan varmı her tip cilde uygulanıyor mu ? cvp bekliyorum şimdiden tşk :emir_bebek:

ya benim yüzümde çiller var bana da ii gelir mi herhangi bi yan etkisi felan varmı her tip cilde uygulanıyor mu ? cvp bekliyorum şimdiden tşk :emir_bebek:

Kesinlikle işe yarar cnm ama şimdiden söliyim eger bunu uygulucaksan en az 5 uygulamdan sona net ssonuc alırsın....1 kere yapıp aaa birşey olmuyor galiba dersen bırakırsan olmaz...olumunekankayizsmile

canım tca pelling bölümü var oraya bakarsan kafana takılan herşeyi orda bulabilirsin..herkes deneyimlerini paylaşmıs... ama ben senin bi nebze içini rahatlatayım... çiller için kesinlikle etkili ayrıca her tip için uygun yalnız hassas ciltlerde bekleme süresi 1 dk geçmemeli o kadar...vereliniortak

internet dışında başka bi yerde bulamazmıyız arkadaşlar bende yüzümdeki çillerden şikayet edenlerdenim kollarımda da var kısa kollu giydiğimde rahatsız oluyorum :KK43:((

gg dan aldık ödemeyi k.kartı ile yapıyoruz...havale geçiyor mu bilmiyorum...

meraba radiunes
çiller ve lekelerden kurtulmak için bir yol arıyordum ki senin sihirli iksiri gördüm. gerçekten yüzümdeki çilleri yok etmek için sihirli bir iksir lazım. her gün biraz daha artıyor. bu ürünü kullanmak istiyorum ama yüz bölgesi olduğu için cesaret edemiyorum ayrıca yüzümde tüğ de var artmasından korkuyorum. ne yapacağımı bilemiyorum. ne de olsa kimyasal bir ürün. sende herhangi bir yan etkisi oldu mu? bir de ciltteki soyulma ne kadar sürüyor ve görünüşü ne kadar kötü. çalışıyorum ve kulanınca yüzümün ne hal alacağını bilmiyorum

ben 6 seans uyguladım bu ürünü ve öyle aman aman bir değişiklik olmadı cildimde.Birde dikkat edin artık güneş iyice etkili olmağa başladı lekelerden kurtulmağa çalışırken dahada artmasın.

gittigidiyor.com'dan alabilirsin ben yine de %15'lik yerine yine evde kullanılabilen %30'luğunu öneriyorum. ancak %50 ve %80'likleri evde uygulamamız mümkün değil mutlaka doktor gözetiminde olmalı.

yüzde 30 muuuu ohaoldumsmile canım öle şeyler önerme sakın yüzde 30 luk doktor kontroünde olması lazım...sakın haaaaaaa aman diyim gözünüz seviyim kaş yaparken göz çıkarmayın..

ayrıca tca 15 diye bir bölüm var orda ark biri yüzde 30 luk kullanmıs heryeri yanmıs şişmiş doktor naptın sen böyle suratına bu yanıklar kolay kolay geçmez demiş okumanızı tavsiye ederim...bazı vciltlerde etki etmedigi dogru yüzde 30 luk ama herkes için geçerli birşey degil ooooo

tşklr canım sen kullandın mı bu ürünü nasıl aldın ve kaça cvp yazarsan sevinirim

X