Saç Rengi ve Saç Boyama koleston 6/7 çikolata kahve mi...daha koyu yoksa ışıltılı kahve 7/77 mi ?

Evet, palettenin sıcak çikolatası harika,
Bu arada aynı marka ve renklere boyamışız seninle :KK1:tesadüfün böylesi kaydirigubbakcemile3
Arada birde kızıl kahveye boyamıştım ben en son palette aktı sanırım şu an kızıl bir kahve var saçımda, en kısa zamanda sıcak çikolataya devam :eek:

bende kararsızım..kolestonun bi avantajı var saçların diplerinde boyadıktan sonra boya kalmıyo...ama palette de kalıyo...

vitalin demi aynı acaba sıcak çikolatası...

arkadaşlar palettenin çikolata kahvesini kesinlikle tavsiye etmiyorum, siyaha yakın bi renk yapıyor, aklınızda bulunsun

Kızlar bugün kolestonun 5.0 olan açık kahve siyle saçlarımı boyadım ki saçlarım koyu değildir kumralımdır .Özellikle koyu olmasın diye de 'açık' kahve olmasına önem vererek satın almıştım
Sonuç = siyah!
Sakın almayın.. :eek:lmaz:

mimi merak etme açılır saç rengin bi haftaya kadar.5 öyle açık bi renk olmaz ki zaten hiçbir markanın boyasında.boya rengi hakkında "açık " ibaresi var ama açık kahve bu sonuçta.ben igora gibi kaliteli bir marka ile boyadım geçen haftalarda hatta 6.1 di numarası.buna rağmen siyah oldu ilk boyandığında.aka aka biraz açıldı ki açılması zor bir boyaymış.kendi kafandaki açık kahve sanırım koyu kumral tonlarıydı.daha hızlı açılsın istiyorsan beyaz sabunla yıka bikaç defa.bi sonraki boyamanda da 6lı tonları kullan.kendi koleston deneyimlerime dayanarak söylüyorum ki açılıcaktır zamanla.

Teşekkür ederim yorumun için canım. Bir hafta oluyor yarın, her gün de yıkarım saçlarımı neredeyse, bugün tepelerde hafif kahve yansımalar görmeye başladım Ama işin garibi siyah saçlı halim çok beğenildi şimdi loreal in casting serisinin 200 nolu siyahını aldım ekim sonu onuda cila gibi yapıcam tam siyah olucak :)) :1rolleyes:

hehe herşeyde bi hayır vardır.ben de siyaha yakın halimi beğenip palette 5.0 aldım.bi sonraki boyamamda onu kullanıcam.daha koyusuna cesaret edemedim. :))

NESSCA canım bişi sorcam senin şu kullandığın resimdeki kıvırcık saçlı kızın saç rengi ne acaba ben tam bu rengi arıyorum ve istiyorum ama tam ne oluyor bilmiyorum

ışıltılı kahve 7/77 de en az 6/7 çikolata kahve kadar koyu görünüyor kumral tonu olmasına rağmen...acaba saça uygulanınca hangisi daha açık renk oluyor hangisi koyu renk...bu renkleri kullananlar var mı ?
ikisinin de yansıması aynı renk ama kararsız kaldım....

ısıltılı kahve daha acık oluyo dıgerı koyu

Evet, palettenin sıcak çikolatası harika,
Bu arada aynı marka ve renklere boyamışız seninle :KK1:tesadüfün böylesi kaydirigubbakcemile3
Arada birde kızıl kahveye boyamıştım ben en son palette aktı sanırım şu an kızıl bir kahve var saçımda, en kısa zamanda sıcak çikolataya devam :eek:

Benimde ilk boyadığım rekti koleston 6.7, alt doğal saç rengim açık kestaneydi koyu olmadı tam rengi tutuyor aktıkça eski saç rengimden bile daha açık oldu hatta

ışıltılı kahve 7/77 de en az 6/7 çikolata kahve kadar koyu görünüyor kumral tonu olmasına rağmen...acaba saça uygulanınca hangisi daha açık renk oluyor hangisi koyu renk...bu renkleri kullananlar var mı ?
ikisinin de yansıması aynı renk ama kararsız kaldım....

Çikolata kahveyi kullandım, baya koyu oluyor.

X