Saç Rengi ve Saç Boyama aşkı memnundaki nihal'in saç rengi

zeynepberre

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
28 Temmuz 2008
502
2
39
aşkı memnundaki nihal'in yani hazal kayanın şu anki saç rengi ne resim bulamadım ondan ekleyemedim cvp bekliyorum :KK70:

evet bencede doğal saçları değil çünki siyahtan birden bire o renk oluverdi.şuanki saçındada çok az ışıltılar var.çok profesyonel yapılmış gibi

bi programda saçlarım yandı kendi rengime döndüm demişti,
saçları kumral ama küllükvar bence.

doğal rengi de bu tonlara yakındır ama tabi ki bu saçının doğal olması imkansız..çünkü daha önce siyahtı, siyahtan kurtulmak için mutlaka boyamıştır..uzamasını bekleyip yarısı siyah yarısı kumral gezeceğini sanmıyorum..göz önünde bi insan sonuçta...kendi rengine döndüm demesi, kendi rengine boyattım demektir bence..ama çok güzel göründüğü bi gerçek..bence şu an hafif gölgeler de var saçında...

saçının siyah olduğu zaman ta 3 4 yıl öncesi
zaten dizinin aşkımemnun başında saçı kızılımsıydı kızıl kahve g,b, bişeydi,upuzundu.
ortalarıda doğru kestirdi uçları kızılımsı dipleri koyu oldu
hatta o arada, saçlarının önleri baya bi kısa arkası uzundu,
o zaman saçlarım yandı boyatmıorz,kendi rengine dönüorm demişti.
bihterde kumral demişti kendi saçındn için,
peykerde uçlara krape balyaj dedi..
bütün aileyi biliorm :roflol:

çok hoş ve doğal duruyor eğer boya ise ama kendi doğal saçıysa ayrı o zaman ama çok güzel bir renk bir arkadaş profesyonel demiş burda da o kadar profesyonel kuaför yok :KK43:

bende beğendim hazal kaya nın saç rengini çok doğal duruyor bende öyle bi renk düşünüyorum boyatacağım herhalde yeniden...

X