Çocuk Hastalıkları Lütfen yardım. Yenidoğan kızımın vajinasından kan geliyor..

Bebek Hastalıkları, diş çıkarma, bebeklerde kusma, bebeklerde ishal, bebeklerde uyku düzensizliği

haceryldrm

canım kızım azra duru'm
Kayıtlı Üye
1 Haziran 2009
112
0
40
sitede araştırdım ama bulamadım. yenidoğan kızımın vajinasından kan geliyor 24 saatten beri. henüz 6 günlük. doktoru aradım normal dedi. bu sorunu yaşayan varmı. içim rahat değil. anneden geçen hormonlara bağlı olarak olabiliyormuş. benimle aynı şeyi yaşayan varsa yazsın lütfen.

yenidoğan kız bebeklerde anneden geçen hormonlara bağlı olarak görülmesi normaldir merak etmeyin yerimseniben

sitede araştırdım ama bulamadım. yenidoğan kızımın vajinasından kan geliyor 24 saatten beri. henüz 6 günlük. doktoru aradım normal dedi. bu sorunu yaşayan varmı. içim rahat değil. anneden geçen hormonlara bağlı olarak olabiliyormuş. benimle aynı şeyi yaşayan varsa yazsın lütfen.

aynı şeyi doktorunuz da söylemiş, içiniz rahat olsun..

evt canım çok normal.benimde kızım doğduğunda geldi bir hafta süre ile.hastaneden çıkınca hemşire beni uyarmıştı zaten.altını değiştirince bezinde kan görürsen korkma bu çok normal diye.hatta böle akıntılı bi kıvamı vardı kanla karışık.korkmana gerek yok:1hug:

çok teşekkürler. insan doğal olarak endişeleniyor kan falan görünce. çok sağoloun

merhaba herkese yorumları için çok teşekkür ederim. şu an kanamamız azalmış durumda 1 hafta sürüyormuş. çok sağolun.

okuyunca ben de korktum ama arkadaşların yorumunu okuyunca derin bir ohh çektşm rahatladımiyi ki de normalmiş, Allah korusun bebeklerimizi, bunu ben ilk kez duydum ama daha neler öğreneceğiz dur bakalım

evt bu normal bnm kızımdanda gelmıstı .endıselenmıstım bende .ılk bebekte endıse ve kaygılar hıc btmıyor :)

canım benim kızımdan da geldi,annelik hormonlarından bu.hatta konu açıp belirttim,aynı durumdaki annelere yardımcı olmak için.benim kızımın 8 gün sürmüştü sanırım.

X