Cilt Bakımı Ürünleri Tombul yanak ve gıdıktan nasıl kurtulabilirim?

Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri
E

EU2

Ziyaretçi
Kizlar tombul yanaklardan ve gidiktan nasil kurtulabilirim? Aranizda buna bi care bilen varmi?

bendede gıdık var her aklıma geldikçe elimle tokat atar gibi masaj yaparım denemelisin

Bence hafiften tombul yanak yakisiyor cok..
Millet silikon taktiriyor yanagina...Resimdeki sensen gayette güzel gözüküyo yanaklarin bence.

a.sa.sa.sa.sa.sa.sa.s:nazar:arkadaşlar gül yaprağı varya işte onu kaynatıp yüzünüze losyon gibi her banyodan sonra sürün inanılmaz sıkılalaştırıcı özelliği var bence bunu bi deneyin baya faydasını görüceksiniz
a.s

suna dumankaya ya sormuşlardı gıdık nasıl gider diye oda elinizin tersiyle gıdık bölgenize devamlı masaj yapın . elinizi sağa sola aklınıza geldikçe hareket ettirin demişti

kiloyla alakası yok sanırım, ben 50 kiloyum, ona rağmen tombik yanaklar tamam hoş duruyo da gıdık çok da çekici diil açıkçası :KK43:

benimde yanaklarım hafif tombi.. 53 kiloyum bıyuma görede zayıfım.. o birazda yüz seklinle alaklı..

sevil parfümeride bir krem var bunun için üretilmiş! ben kullanmadım fakat satan kadın bayağı iddialı olduğunuı söyledi

ya bende de aynı şey var yaa.. valla 2 gün içinde yüzüm hemen tombikleşiyo, tartıda hiç oynama yok üstelik.. ve zayıfım daa.. kilo almak istemiyorum gerçi ama düşünün bi 5 kilo alsam halimi, 2 günde yüz şeklim değişiyo, bilmemkaç kilo olunca düşünün.. o yüzden yediklerime hep dikkat etmek zorunda kalıyorum..bi de elmacık kemiklerimin üstüne toplanmıyo yağlar, ağzımın 2 yanını ve avurt bölgesini düşünün orası işte.. var mı gerçekten bi çözümü??yaa bulursanız ne diim allah razı olsun..

kremin adı ne ki?araştıralımşakkıdı

evet kızlar bu kremin adı neymiş?? icel biliyosan yada öğrenirsen sölermisin canım..
bendede aynı sorun var zayıfım ama yanaklarım tombul gıdıgım var..hoşuma gitmiyo benim çok moralimi bozuyor :KK43: biraz toparlansa razıyım..kızlar ben bunun için arastırma yapmıştım ve 3 ürün buldum size de yazıyım..ama hangisini alıcagıma karar veremedim cünkü hangisi etkilidir bilmiyorum..23 yasındayım bu arada..bu ürünlerden birini kullanan yada tavsiye edicek olan varmı aranızda..fisfisfis

-mary cohr super slimlook(128 ytl)
-j.pıaubert visagist facial slimming care(140 civarı)sevilde var bu ürün.
-gold shape face slimming cream(130

kızlar lütfen fikirlerinizi paylasalım burda

yaa harbiden mi? bunun da mı var kremi, ama her krem gibi bu da bi kutu, hadi 3-5 kutu kullanmakla kalıcılık sağlamaz ki.. devamlılık lazım yaa..

yaa harbiden mi? bunun da mı var kremi, ama her krem gibi bu da bi kutu, hadi 3-5 kutu kullanmakla kalıcılık sağlamaz ki.. devamlılık lazım yaa..

evet katılıyorum sana..bencede sonuc almak için devamlılık lazım.. ama yeterki sonuç olsun ben almaya razıyım..sonucta yüzümüz için devamlı nemlendirici kullanmak zorundayız..bunun gibi düşün..iyi bi ürünse kullanılabilir yani..

ewet doğru söylüyosun da ben öğrenciyim daha yaa bi de 50 ml dir heralde tüm kremler gibi, bi de koca yanak sür sür 2 günde biter, her ay bu kadar parayı vermem şimdilik mümkün değil gibi gözüküyo, sonuçta kızların masrafı bir değilki yaa...

haklısın evet ..kesinlikle cok pahalı ürünler ama tahminimce 1 tüp 1 ay gidiyor..öyle okumustum yanlış hatırlamıyorsam..ha bide parayı verirsin işe yaramaz o dahada kötüü.. ben paylaşmak istedim fikir olsun diye.. bu ürünler hakkımda fikri olan varsa ve yazarlarsa da iyi olur valla..

evet evet saolasın yani orası tartışılmaz bak en azından böyle bişeyden haberim oldu ama dediğin gibi kullanan varsa bi zahmet yazıversin şuraya..

bu konu hakkında bişeyler yazıcak olan yokmu kıslarr .. lütfeen.. :KK43:

ya evet illaki sıradan problemlerimiz olcak diye bişey yok, bazılarımız da bunu takıyoruz ama sorun şu ki sayımız bu kadar az mı yani yaa?? bi çözümü bi önerisi bi fikri olan yok mu?

X