Saç Rengi ve Saç Boyama Demet Akalın'n saç rengi nedir ?

tüm sarışın ünlüler kahve karamel arası renklere dönüyo artık helin avşarda kahve karamele dönmüş ikisinede sarıdan daha çok yakışmış

1575.jpg

1578.jpg

görmeyenler için resim ekledim

demet hanım, sonunda doğru bi karar vermiş ve sarılıktan vazgeçmiş. kendisi adına çok sevindim. bence çikolata tonlarına bi kahveee

bn de tam bu renk istiyorum işte çk yakışmış ve süper bi renk.. bn de çikolata tonlarında diye düşünüyorum

çikolata kahve bence...

yakın bir zamanda ben de açık sarı saçtan kahve-karamele geçiş yapanlar kervanına katılacağımbayanssulusmile hadi hayırlısı

kızlarrr benimde saçlarım demet akalın gibi sarıydı yıllardır bugün birkaç ton koyulaştırmaya karar verdim fakat yanlış boya almışım saçlarım şuan demet akalının saç rengiyle aynı hatta kuaföre gösterdim görür görmez demet rengi istesen tutmaz bu kadar dedi :))) boyamak isteyenler için söylüyorum voila nın yeni serisi 7.31 fındık kabuğu rengi tam bu ton.. hee bir de dip not voila yeni serisi (gerçi eskisini hiç kullanmadım) tavsiye etmiyorum kızlarr renk kutudakiyle alakası yok çok koyu tonlar çıkıyor yada 2 numara açığnı alcaksınız tutturmak için. voilaya mail atıp teessüflerimi bildiricem birazdan.

twiterdan kendisi yazmış zaten bu akşam Saba Tümer de söyledi twiterda belirttiğini bal köpüğü 8.32 ve fındık kabuğu 6.3 renklerini karıştırıyormuş... hala ilgilenen varsa :KK34:

X