Sayfa: 1/2 12 SonSon
Toplam 11 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: ebay sitesinden alışveriş yapanlar yardım lütfen

1. Konu Sahibi : pink_panther #1

ebay sitesinden alışveriş yapanlar yardım lütfen

Mrb ebay sitesinden dün birşey aldım ve paypalla ödedim. Fakat şu saat oldu hala satıcıdan bi haber yok. Param karşı tarafa geçti. Ne yapmalıyım? Yardım edersenz sevnrm

2. Konu Sahibi : pink_panther #2
    Giriş tarihi
    Feb 2010
    canim ben ebayda bisey satin almadim ama sattim.

3. Konu Sahibi : pink_panther #3
    Giriş tarihi
    Jan 2009
    ıçerik nedeniyle " Alışveriş ve Giyim Tüyoları " Bölümüne taşınmıştır.

4. Konu Sahibi : pink_panther #4
    Giriş tarihi
    Apr 2010
    Canım ben ordan çok fazla şey alırım .. Hemen gelmez en az 2 buçuk 3 haftada gelir.. Ben çzme almıştm 1 ay sonra geldi..

5. Konu Sahibi : pink_panther #5
    arkadaşlar ebayda aynı satıcıdan birkaç ürünü ne şekilde satın alabiliyoruz,her ek ürün içinkargo daha uygun oluyor ya mesela?
    satıcılar ile msjlaşıp ,aynı dili konuşmak mümkün olamıyor ne yazık ki!her ne kadar googla dan çevirimi yapsamda sorumun ,net anlayamıyorlar:))
    başka bir yolu var mı ? şimdi al kısmından aynı satıcının 2 veya daha fazla ürününü şimdi al kısmından alırsak ,ek kargo indiriminden faydalanabiliniyor mu mesela?
    yoksa çöüzmü nedir?

6. Konu Sahibi : pink_panther #6
    Alıntı pink_panther kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    Mrb ebay sitesinden dün birşey aldım ve paypalla ödedim. Fakat şu saat oldu hala satıcıdan bi haber yok. Param karşı tarafa geçti. Ne yapmalıyım? Yardım edersenz sevnrm
    canım bazısı msj atmayabiliyor,bilgilendirme yada tşk msjı vs ...
    alımı gerçekleştrip ,ücreti paypal dan ödediğine göre 10 -15 gün içinde gelir ,kozmetik ise ...diğerlerinin ulaşma süresini bilmiyorum ....
    paypala kayıtlı mailine ödeme ile olumlu yanıt aldı isen sorun yok ,teyit msjı önemli paypaldan ,satıcıdan gelmeyebilir her zaman... mail geldiyse ürünün gelir...

7. Konu Sahibi : pink_panther #7
    Giriş tarihi
    Apr 2010
    Alıntı __PANDORA__ kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    arkadaşlar ebayda aynı satıcıdan birkaç ürünü ne şekilde satın alabiliyoruz,her ek ürün içinkargo daha uygun oluyor ya mesela?
    satıcılar ile msjlaşıp ,aynı dili konuşmak mümkün olamıyor ne yazık ki!her ne kadar googla dan çevirimi yapsamda sorumun ,net anlayamıyorlar:))
    başka bir yolu var mı ? şimdi al kısmından aynı satıcının 2 veya daha fazla ürününü şimdi al kısmından alırsak ,ek kargo indiriminden faydalanabiliniyor mu mesela?
    yoksa çöüzmü nedir?
    SEN ÜRÜNÜ SİPARİŞ ETTİĞİNDE BİLGİLERİNDE YAZAN ADRESE GELİYOR BİR ŞEY KONUŞMANI GEREKMİYOR.. EĞER ADRES DEĞİŞİKLİĞİ YAPICAKSAN AŞAĞIDAKİ GİBİ BİŞEY GÖNDERİRSEN ANLIYORLAR ZATEN =)

please use this adress;

---,
    ---

8. Konu Sahibi : pink_panther #8
    Alıntı _lara kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    SEN ÜRÜNÜ SİPARİŞ ETTİĞİNDE BİLGİLERİNDE YAZAN ADRESE GELİYOR BİR ŞEY KONUŞMANI GEREKMİYOR.. EĞER ADRES DEĞİŞİKLİĞİ YAPICAKSAN AŞAĞIDAKİ GİBİ BİŞEY GÖNDERİRSEN ANLIYORLAR ZATEN =)

please use this adress;

---,
    ---
    yok canım,adres bilgilerimle ilgili sorunum yok ...
    aynı satıcıdan biren fazla ürün alımı nı nasıl ve ne şekilde yapabiliriz i sormuştum ben ?
    2. ürünü aldığında küçük bir meblağ daha ek ödeniypor ya 2.si için ...
    bbu yüzden hep tek ürün almak zorunda kalıorum ...sempatiksalakcinni

9. Konu Sahibi : pink_panther #9
    Giriş tarihi
    Aug 2009
    www.fiyatinisenkoy.............. bi bakın kızlar :)

10. Konu Sahibi : pink_panther #10
    Alıntı __PANDORA__ kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    yoksa çöüzmü nedir?

bir bilen yok mu arkadaşlar ohaoldumsmile

Sayfa: 1/2 12 SonSon