Saç Rengi ve Saç Boyama hangi boyayı kullanmalıyım?

saçımı boyadımm
koleston naturals 6.34 bakır kumrala boyadım
kutudakine yakın bi renk oldu ama güzel oldu mu derseniz henüz hiçbi fikrim yok
alışamadım kendime:bbo:

kızlar ben alışamadım bu renge eski rengime dönmek istiyorummafoldumben
gidip koyu kumral alıp boyasam tutar mı boya ne dersiniz??:gitme:

kızlar ben alışamadım bu renge eski rengime dönmek istiyorummafoldumben
gidip koyu kumral alıp boyasam tutar mı boya ne dersiniz??:gitme:

turunculuktan kurtulmak istiyorsan küllü bi renkle boya.ama biraz turunculuktan zarar gelmez diyorsan koyu kumral tutar.

ha bir de ilk defa boyuyorsan saçını ilk başlarda biraz garipsersin.istersen hemen değiştirme rengini.kötü bi renk çıkmadıysa kalsın bikaç haftada alışır gözün.ilk defa ne renk yaparsan yap hep yakışmamış gibi geliyo insana.opuyorumnanaktan

ha bir de ilk defa boyuyorsan saçını ilk başlarda biraz garipsersin.istersen hemen değiştirme rengini.kötü bi renk çıkmadıysa kalsın bikaç haftada alışır gözün.ilk defa ne renk yaparsan yap hep yakışmamış gibi geliyo insana.opuyorumnanaktan
canım turunculuk sorun değil ben zaten ilk turuncu istiyodum kullanamazsın yazın dediler diye vazgeçmiştim ama şimdi aynaya bakınca ben değilmişim gibi geliyoeyvahedigeldismile
Okula gidicem korkuyorum daha doğrusu dışarı çıkmaktan korkuyorum dalga geçilcek gibi geliyo:gitme:
Inş. Alışırım canım:Saruboceq:

kızlarr saçıma alışmaya başladımmhihoyyyt
dipler şuanda daha açık 2 kutu boya almıştım ama saçım uzun olduğu için o bile zor yetti:bbo:
1 ay sonra 2 kutu daha alıp boyucam o zaman tam renk tutar diye düşünüyorumkaydirigubbakcemile2

kızlarr saçıma alışmaya başladımmhihoyyyt
dipler şuanda daha açık 2 kutu boya almıştım ama saçım uzun olduğu için o bile zor yetti:bbo:
1 ay sonra 2 kutu daha alıp boyucam o zaman tam renk tutar diye düşünüyorumkaydirigubbakcemile2

çok sevindim canım.alışırsın dediğimde yanılmamışımzemuszemus
güle güle kullan yeni saçını.

çok sevindim canım.alışırsın dediğimde yanılmamışımzemuszemus
güle güle kullan yeni saçını.

evet canımkaydirigubbakcemile5
Kimse yakışmamış demedi şuana kadar
en çok erkek arkadaşımın tepkisini merak ediyordum çok beğendiğini söyledi (beğenmese hiç çekinmez söyler) iyice içime sindi canım
Teşekkürler ilgin ve desteğin içinopuyorumnanaktan

X