Ankara'daki Falcılar

arkadaşlar benimde ara ara baktırdıgım bi falcım var bu cafe falcılarının hepsını denemiş biri olrak vardıgım tek sonuç kızılayda iyi falcı olmadıgıdır. son zamanlarda tutarlı olan bırını buldum gibi dedıgı seylerden bi kaç şeyi yasadıktan sonra sizinle hemen paylaşıcam. suan söyledikleri tutarlı ve cıkanlar oldu :)

Kizlar dag tepe dolasip hic begenmedigimiz birinden sonra delirmis vaziyette evimde ucuz birini istiyoruz. Nolur cikmasi onemli degil ani uc bes bilen birini soyleyin evim cafeden ucuza.

Hayatimin jayal kirikligini yasadim falci kojusunda son parami da verdim simdi stres atmaya evime gidiyorum :KK70:

Evime de gitmedim, bugun yine yeniden anladim fal bos. Ismi cismi bilinmedik duyunca hissi missi vardir diyoruz gidiyoruz yine olmuyor. Komsu teyzelerim disinda baktirmam daha. Binnaz ablaya da Ankaradaki falcilara da son bakisim bu. Insallah butun dilekleriniz yeni yilda olur kizlar. :)
Amiiin insallah hepimizin dilekleri yeni yilda kabul olur da su bataktan kurtuluruz

arkadaşlar benimde ara ara baktırdıgım bi falcım var bu cafe falcılarının hepsını denemiş biri olrak vardıgım tek sonuç kızılayda iyi falcı olmadıgıdır. son zamanlarda tutarlı olan bırını buldum gibi dedıgı seylerden bi kaç şeyi yasadıktan sonra sizinle hemen paylaşıcam. suan söyledikleri tutarlı ve cıkanlar oldu :)

Kimdir kız bu :)

cnm ben ara ara giderim cafe falcısı gbı deıldr uzun bakar memnunum bi kac dedigi bişeyi yaşadım buluşup baktırabılırsınız bu enerji meselesi cnm benım ama bn iyi oldugunu düşünenlerdenim :)

Hele telefonunu yerini kim olduğunu ücretini mesajla isterim :)

Vallahi ben hiç bişey anlamadım Abdullah in dedikleri çıktı verdiği tarih tutmadı sadece ama bu gün yine sorun olacak dedi en iyisi yine ara vermek ve beklemek galiba

arkadaşlar denizin numarasını verdiğim kişiler baktırırlarsa eger yorumda bulunsunlar hem böylece diger insanlarında fikir sahibi olmasını saglarız

Bestekar sokakta nepal akademi var. Cihan bey tarota bakıyor. Bana ne dediyse çıktı. Arkadaşlarımda memnun kaldılar

kızlar bu konu yasak mı bilmiyorum da bi kurşun döktürmek istiyorum ya.
eskiden celikler pasajında melek mi ne ona döktürmüştüm. sonra bi fal bakmıştı falı çok kötüydü.
böyle güvenebileceğimiz biri var mı tunalı kızılay tarafları kurşun için?
Bestekar sokakta nepal akademi var. Size yakın. Kurşun dökme, tarot var

Arkadaşlar affınıza sığınarak konumuzla alakalı değil ama rüyalardan çok iyi anlayan yorumlayabilecek olan var mı benim için çok önemli sürekli çok değişik ve birşeyle alakalı rüya görüyorum sadece ve kafama taktım yardımcı olabilecek olan varsa sevinirim

Arkadaşlar affınıza sığınarak konumuzla alakalı değil ama rüyalardan çok iyi anlayan yorumlayabilecek olan var mı benim için çok önemli sürekli çok değişik ve birşeyle alakalı rüya görüyorum sadece ve kafama taktım yardımcı olabilecek olan varsa sevinirim

şimdi reklam diyeceksiniz de valla reklam değil ama neslihan a bi danış derim o bilebilir bana arada yorumluyordu bir de falım kahve evi bahar var hep psikolog hem de hisleri ciddi anlamda kuvvetli sana psikolojik olarak da yorum yapabilir rüyanı hisleriyle de yorumlayabilir gibime geliyor

X