Ankara'daki Falcılar

Düz polis vardır amir vardır. Amir sınıfı memuru düz polis diye nitelendirir. Evet 22 yaşındayız ama boş insan değiliz emniyet adına üniversite okuyoruz.(fyo) Evet arkadasımın yaptıgı salaklık ama napabilirim onun tercihi.
Ben gercekten iyilik düşünerek yazdım anlamamakta ısrar ediyorsunuz. Ki pika sana olayı mesajdan tüm detayıyla nerde gördüğüne kadar anlattım inanmayabilirsin anlattıklarıma ama daha diyosunki o an yurtdısında olabilir..
Evet hepiniz haklısınız sıla 1 numara lütfen hepiniz ona gidin verilen paraya değer. Konuda kapansın lütfen.

ben de tüm polislerin amiriyim merak etme ben kkapıdan girince ne dersem yapmak zorunda kalırlar biliyorum ona düz polis denmez de polis memuru dersen anlarız. ne var adam hayalini gerçek gibi demiş ne var yani :KK70:

Pikacim ama konuyu hani kapatmistiko_O ama bak sonra polis amcalar teyzeler bizi goturmesin. Yani sanki herof fbi im dedide trafik polisi cikti

ben tarafsız bir göz olarak okuduklarımdan ayşenin falının çıkmadığını anlıyorum. sıla nın bilemediğini anlıyorum.. adam kızlara yalan söylemiş, sıla da aynı durumu gerçek gibi aktarmış. yani beyin okuma gibi bir sonuca varıyor. halbuki bence adam şu an ankda diyebilirdi, veya sana söylediği yalanlar mevcut vs diyebilirdi.

objektif olarak değerlendirince bilememiş, üstelik de doğru yönlendirme dahi yapamamış. bu da o kişilerin yorumudur. bizler okuyucular olarak istediğimizi alır istediğimizi almayız.. bence daha fazla tartışmayın kızlar, anlayan anladı

Bu onun salaklığı bizde söyledik anlamadı sonucunu gördü. Ama benim demek istediğimi anlamışsınızdır umarım. Güzel bakıyor kötü değil ama geleceği görerek değil sizin hayatınıza göre. Ben burdan suna gidin diye adres isim vermiyorum yukarıda yüklendiniz ama sırf siz sordunuz diye söyledim. Söylediğim gibi bende çok övülünce hemen öğrendim ertesi gün gittim memnunda kaldım ama böyle bişeyide paylasayım istedim az para değil 50 lira sonuçta..
Ben sana inanıyorum kardeş sıkıntı yok. Nihayetinde bir falcı her şeyi çok iyi bilmek zorunda değil tabiki yanılacak yanlış da görecek ilah değil ya sonuçta her dediği çıkacak diye. Sen burda her övene bakma yarın onlarınki de patladığında onlar da senin gibi düşünecekler. Sıla yı ben çok severim Bi falı çıkmadığı halde ben gidiyorum hala enerjisini seviyorum anı bende iyi biliyor bigün gelecek bende de tam patlar ben de gitmem olur biter buradakilerin en büyük sıkıntısı bu ama görmüyorlar. Klasik zaten bir falcı nereye kadar çok iyi bilip her dediği çıkabilir ki. Bu kadar süper olsalar kendilerine başka faydaları olur. Yani bunu bilseymişti süper olurmuştu önemli Bi mesele sonuçta.

Çok teşekkür ederim gerçekten sabahtan beri kendimce iyilik yaptığımı düşündüğümden dedim ama bi çıkarım varmış yaklaştı bazı arkadaşlar.. En son hesabı kapatıp çıkmıştım:KK42: teşekkür ediyorum mesajlarınız için hadiiiordannn hadiiiordannn O OlesiaEmy :)

Çok teşekkür ederim gerçekten sabahtan beri kendimce iyilik yaptığımı düşündüğümden dedim ama bi çıkarım varmış yaklaştı bazı arkadaşlar.. En son hesabı kapatıp çıkmıştım:KK42: teşekkür ediyorum mesajlarınız için hadiiiordannn hadiiiordannn O OlesiaEmy :)
Herkes almak istediğini alır ve görmek istediğini görür. Sıla kendisi söylüyor zaten her dediğim çıkacak diye bişi yok diye. Evet kendine güveniyor çünkü gerçekten boş Bi hatun değil işinin en ehli biri. Ve bu önemli Bi tüm yazılanları okudum da sende Bi sıkıntı yok. Burda reklam vs veya karalama olayları çok olduğu için insanlar inanmaktan korkuyorlar normaldir artık. Yani sonuçta sen detaylıca yazmışsın ve o falı patlamış benim de geçenlerde patladı mesela... Eğer sıla dedi diye hayaller kurup umutlar bağlayacaksam oooo yarının ne olacağı bilinmez o yollardan geçtim gördüm sonuçta gerek yok almayım. Faldır nihayetinde. Sağlık olsun hatun çok yoğun biri gidiyor diğeri geliyor onun ki de kafa yanılmıştır görememiştir vs bilemem. Akıl okuma konusunda kararsızım bende yani ortaya karışık olabilir Bi durum emin değilim. Ama harbi kadındır eğer sevdiysen biraz sonra bir daha gidebilirsin arkadaşında öyle bu durumu gidip sorabilir belki güzel bir cevap alırsınız sıladan

Ben sana inanıyorum kardeş sıkıntı yok. Nihayetinde bir falcı her şeyi çok iyi bilmek zorunda değil tabiki yanılacak yanlış da görecek ilah değil ya sonuçta her dediği çıkacak diye. Sen burda her övene bakma yarın onlarınki de patladığında onlar da senin gibi düşünecekler. Sıla yı ben çok severim Bi falı çıkmadığı halde ben gidiyorum hala enerjisini seviyorum anı bende iyi biliyor bigün gelecek bende de tam patlar ben de gitmem olur biter buradakilerin en büyük sıkıntısı bu ama görmüyorlar. Klasik zaten bir falcı nereye kadar çok iyi bilip her dediği çıkabilir ki. Bu kadar süper olsalar kendilerine başka faydaları olur. Yani bunu bilseymişti süper olurmuştu önemli Bi mesele sonuçta.

konuşturma beniiiii sen bana mı laf soktun özel konuşalım!!!

Son düzenleyen: Moderatör:
Burda ne falcılar övüldü kimler geldi kimler gitti. Eski defterleri açmak istemiyorum bu benim içinde geçerli çok sevdiğim kişileri bende burda övüp daha sonra kandırıldım yalanlar dolanlar vs vs vs. Ne vasat falcılar var ne pislik yalancı düzenbazlar. Sen onlarla karşılaşma çıkan böyle patlayan fallar olsun :))

Ne laf sokacam ben ortaya söyledim kendime de söyledim biz Burda kimleri kimleri övmedik mi senle beraber hatırla hep patlamadı mı onlardan bahsediyorum

Son düzenleyen: Moderatör:
Kızlar merhaba geçen hafta burda okuyup Sılayı merak etmiştim zaten yerini falanda sormuştum size. Randevuyu aldık ve geçen hafta gittik dediğiniz gibi isimlerle herşeyi bildi ağzımız açık dinledik arkadaşımla. Yalnız bugün şöyle bişey oldu. Beraber gittiğim arkadasımın netten tanışıp konustugu biri vardı. Oğlan kendini yurtdışında güzel bi meslekte görevli olarak tanıtmıştı ve şubat ayında arkadasım için ankaraya gelecegini söylemişti. Bunların aynılarını oğlanın adıyla birlikte Sıla hanımda söyledi. Bu sabah öğrendik ki oğlanın adı dahil hepsi yalanmıs ankarada sıradan bi işte çalısıyormuş.Gittiğimiz baska falcılardan böyle biri yok diyen olmustu bizde uydurdu diye inanmamıştık hiç. Benim burdan anladığım sanırım sıla hanım akıl okuyarak bakıyor fala..

Sanirim ustune bastin ayagini kaldir:KK66:

ay yoksa reklam mıydııı :KK70: bildigin yedim valla @NEFSSEMS
siz beni yanlıs anlıyorsunuz. bakın olmayacak vs demedi gayet güzel baktı olmayacak dedi olumsuz baktı demedim ki.. oğlan emniyet amiriyim yurtdısında görevliyim subatta gelcem senin için dedi. biz bugun öğrendik ki oğlan düz polismiş zaten ankarada yasıyormus. Ama sıla hanımda bize bu adam yurtdısında yüksek rütbeli subatta gelcek dedi
Sizler beni gercekten yanlıs anlıyorsunuz Sıla hanım kandırdı demiyorum. Adamın dediği hersey yalanmıs ama sıla hanım falında bunları söyledi. Şimdi siz fal baktırmaya gittiğinizde bişeyler bilmesini istersiniz demi Sıla hanım gercekteki sekliyle bilmedi adamı bizim bildiğimiz gibi bildi ben bu yüzden dedim akıl okuyor diye. Geleceği tabiki allahtan baskası bilemez ama günümüzle ilgili sunu diyebilirdi adam ankarada adı su diye. ama sıla hanım adam yurtdısında adı su ismini vermeyimde söyle diyim adamın gercek adı mesela ali ama tanıttıgı mehmet. sıla hanım adı mehmet ahmet gibi metle bitiyor dedi

Bak canim susamadim bnde yaxiyorum.senin ne amaçlı yazdigini bilmiyorum ama bnmde başıma geldi ve kelimesi kelimesine dusundugum seyi söyledi. Bencede okuyor.
Bnm anlamadigim bir sila turkusudur gidiyor.Karsinizdaki de siz gibi insan ne bekliyorsunuz pardon? Hayatınızi silanin sözleriylemi sekillendiriceksiniz ki bu kadar uzulup endiseye kapiliyorsunuz, Gaybi rab bilir ancak.ve sonuc illaki hayrimiza olacaktir Nokta.

Kizlar burda nisanin adisimdi cekmecemi duzeltirken taaaa 4 yil once nisana baktirdigim fal kagitlarini buldum biseycik cikmamis bilginize vermeyin 200 tl boosu bosuna...silaya ctesi bende gittim beklemedeyim zaman vermedi ama su kadarini soyleyeyim adamin tekiyle yasayacagimiz tartismayi bildi bilemem iyi yada kotu bunu objektif gozle yaziyorum kimseyi hicbir falciyi tutma yada savunma adina degil opt kocaman yalniz bir ayrinti var sana asik dedigi adamla biz dun aksam itibariyle kanli bicakli olduk :)

Kizlar burda nisanin adisimdi cekmecemi duzeltirken taaaa 4 yil once nisana baktirdigim fal kagitlarini buldum biseycik cikmamis bilginize vermeyin 200 tl boosu bosuna...silaya ctesi bende gittim beklemedeyim zaman vermedi ama su kadarini soyleyeyim adamin tekiyle yasayacagimiz tartismayi bildi bilemem iyi yada kotu bunu objektif gozle yaziyorum kimseyi hicbir falciyi tutma yada savunma adina degil opt kocaman yalniz bir ayrinti var sana asik dedigi adamla biz dun aksam itibariyle kanli bicakli olduk :)

insan sevdiği ile kanlı bıçaklı olamaz mı? insan sevdiğiyle kavga eder :KK66:)))

ben sılaya bir kez gittim, evet anı bildi ama aklımda olmayan şeyleri de söyledi. o yüzden sırf akıl okuyor diyemem.. dediklerine daha zaman var, onları da bekleyip göreceğiz.
ayrıca, benim de sevdiğim adamla defalarca kanlı bıçaklı olmuşluğum vardır:)

Offf nisan patladı demeyin Bnm su anki gidişatı nisan harfi harfine anlattı ya:KK43: amaaan çorba oldu Bnm kafa en iyisi oturup dua etmek heralde

Bu arada arkadaşlar, Sıla'ya gitmek isteyen olur mu? Sabah yazdığım gibi detaylı bir seans ayarlasak kimler gelmek ister?

X