Ankara'daki Falcılar

Ben de en çok , karşındakinin düşünceleri duygularını biliyor diyor insanlara şaşırıyorum
1- bunun doğru olduğunu Nasıl biliyorsunuz
2- kişilere gidip benim Hakkı'mda bunlarımı düşündün diye teyit mi alıyorsunuz ???

Yok be tatlım...çaresizlik işte. İnanmak istiyor insan napalım...

Zeynep çok enteresan geldi .Ne kadara bakıyor?
Bence çok falcıya gitmek tatminsizlikten ,kafanızda olacağa dair bir fikriniz oluyor iyi ya da kötü ikisi arasında kalınca söyledikleri tatmin edene kdr fala gidiyorsunuz.Aslında (erkek arkadaşa baktıranlar için) adamlar hayatını yaşıyor giden bizim paraya maneviyata oluyor.Böyle bunalıma sokanlara da yazıklar olsun,kadınlar karmaşık anlamıyoruz diyorlar ben hayatıma giren kişiyi anlamak için falcılara verdiğim paraya holding açardım.

Aynen arkadaşım...kendisinden haber alamıyorum. Alabileceğim tek yer de falcılar. O yüzden kapı aşındırıyoruz, paralar uçup gidiyor

Kızlar ne olur bana ses verin şu İzmirli Handani bulamıyorum kadının suyu inanilmazmis en son Turuncudaymis ama oradan ayrılmış bana yardım edin

Ha ha çok komik Meryem bizden 50tl alıyordu dedikleri fos çıkınca fiyat indirmiş evet ihtiyacimiz var ama kaziklanmayada hiç niyetim yok kusura bakma Meryem bedava baksan gelmem sana

arkadaşlardan birisi turuncu cafedeki caneri kötülemiş:) adam trend olmuş 50tlden aşagı fala bakmıyor oda kısa süreli. promosyon falla ra bile bakmıyor kac kere rica ettim adamın sıra oluşturan müşterileri var. ben param yok okadar veremem diye baktıramadım bile ilerde ilk param olunca ilk ona fala baktırmaya gidicem sadece cafede fala baktırırken onun batıgı müşterilerin sesini duyuyordum cafede şaşırıp şaşırıp bitiyorlardı. bence kötülüyen arkadaş faldan anlamıyor.

Kızlar girgir cafe tugce hanima gittim arkadaşlarımın tavsiyesi ile gerçekten iyi bildi gelecek hakkında dedikleri diğer kişilerle tutuyor kesin tarih konusunda çok bişey diyemem ama çok tutarlı ve cok mantıklı bir falci

Sevgili zingas ben Tahliyim yani rahmim yok bana çocuğum olacağını söyledi arkadasimada sevgilisinin geleceğini söyledi adam evlendi katinada bakmisti gözlerini oynata oynata medyum havalarinda sence???

Ca
arkadaşlardan birisi turuncu cafedeki caneri kötülemiş:) adam trend olmuş 50tlden aşagı fala bakmıyor oda kısa süreli. promosyon falla ra bile bakmıyor kac kere rica ettim adamın sıra oluşturan müşterileri var. ben param yok okadar veremem diye baktıramadım bile ilerde ilk param olunca ilk ona fala baktırmaya gidicem sadece cafede fala baktırırken onun batıgı müşterilerin sesini duyuyordum cafede şaşırıp şaşırıp bitiyorlardı. bence kötülüyen arkadaş faldan anlamıyor.
Canım caner artık turuncuda değil yanlışlıkla soner mi demek istedin acaba

Kızlar girgir cafe tugce hanima gittim arkadaşlarımın tavsiyesi ile gerçekten iyi bildi gelecek hakkında dedikleri diğer kişilerle tutuyor kesin tarih konusunda çok bişey diyemem ama çok tutarlı ve cok mantıklı bir falci
Tuğçeye yıllardır giderim genelde dedikleri çıkar.pozitif bir falcı.geçen bana yüzük atmış birinin evlenme teklif edeceğini söyledi.bi hafta geçmeden dediğini yaşadım.ama verdiği tarihlerin çıkmadığı da oldu.diğerlerine göre başarılı

hayır cumartesi günü ordaydım başak hanım adında bir falcı gelmiş yeni onu bir arkadaşım tavsiye etmişti ona gittim caner beyde ordaydı başak hanımda gercekden caner bey kadar çok iyi fal konusunda yeni geldigi için fiyatlarda indirim yapıyor ama süper bir falcı gercekden bildiginiz isim veriyor. nasıl böyle biliyorlar inanamıyorum hani basit bir falcıya gitssem acaba arkadaşım filan dalgamı geciyo isimleri veriyor filan diyicem ama cafede 15tane falcı var herşeyi bırakıp ben gelmeden önce arkadaşımla paslaşıp benimlemi dalga gecicekler. kesinlikle tavsiye ediyorum . ama caner bey malesef indirim yapmıyor ondan dolayı baktıramıyor hep gözüm kalıyor ama napalım:)

Tuğçeye yıllardır giderim genelde dedikleri çıkar.pozitif bir falcı.geçen bana yüzük atmış birinin evlenme teklif edeceğini söyledi.bi hafta geçmeden dediğini yaşadım.ama verdiği tarihlerin çıkmadığı da oldu.diğerlerine göre başarılı
Ne kadara bakıyo

X