Ankara'daki Falcılar

Ben de öyle düşünüyorum aslında. Kemal' in pembe tablo çizdiğini ve herkese aynı güzel şeyleri söylediğini düşünüyordum. Ama 2 dediği olay da verdiği tarihlerde gerçekleşince biraz umutlandım. Ama tesadüf de olabilir. Sonuç olumsuz da olabilir. Çok beklenti içinde değilim ama ne olur dedikleri çıksın yaa.
Ben sizi bu konuda takdir ediyorum
Çok doğru tavsiyeleriniz var
Kemal Devrim i deneyelim bakalım
Kahve baktırdınız değil mi
Online mı resim mi attınız
Bende baktıracağım da ?

Ben sizi bu konuda takdir ediyorum
Çok doğru tavsiyeleriniz var
Kemal Devrim i deneyelim bakalım
Kahve baktırdınız değil mi
Online mı resim mi attınız
Bende baktıracağım da ?
Kahve fotolarını çekip hazırolda bekledim günlerce. Online yakalamak çok zor. Hemen limiti doluyor. Çok da ayrıntılı ve uzun bakmıştı bana. Söylenenlere çok aldanmıyorum ama bunca zaman sonra ilk defa birinin verdiği tarihler ve olaylar tuttu. Sonuç: bilinmiyor.

Kahve fotolarını çekip hazırolda bekledim günlerce. Online yakalamak çok zor. Hemen limiti doluyor. Çok da ayrıntılı ve uzun bakmıştı bana. Söylenenlere çok aldanmıyorum ama bunca zaman sonra ilk defa birinin verdiği tarihler ve olaylar tuttu. Sonuç: bilinmiyor.
Aaaaaa
Yani şimdi içip çekip bekleyim mi bende ?

bayanlar merhaba ben aranıza yeni katıldım bu ara moral olarak çok kötüyü hatta berbat desek eksik bile kabilecek durumdayım ankara fal baktıra bileceğim birini tavsiye eder misiniz şimdiden teşekkürler (bu arada öğrenci olduğum için fazla bi bütçem yok ota yollu birşey olursa iyi olur)

Bugun sabah hic bilinmeyen bir kadinin evine gittim fal icin. Cok farkli bi fal baktirdim. Bazi seyleri bire bir bildi. Biraz zehra gibiydi acikcasi. Bi korktum dedikleri cikarsa diye. Kizlar bi akil verin, kime gideyim. Ne yapayim?
merhabalar forumda yeniyim kusura bakmayın zahmet olmassa gittiğiniz falcı hakkında bilgi alabilir miyim acaba fiyatınıda yazabilir misiniz :) )

kızlar bende bade emren ve şeyda kurta baktırdım binnaz da...
sizin bu saydığınız isimler yok ortada. ilk kadın daha başarılı ikincişi biraz daha yuvarlak konuşmuş dün krize girdim baktırdım ama mümkün değil ne kemal devrim i yakalıyabiliyorum ne de sizin dediğiniz şu sezgi yi..

kızlar bende bade emren ve şeyda kurta baktırdım binnaz da...
sizin bu saydığınız isimler yok ortada. ilk kadın daha başarılı ikincişi biraz daha yuvarlak konuşmuş dün krize girdim baktırdım ama mümkün değil ne kemal devrim i yakalıyabiliyorum ne de sizin dediğiniz şu sezgi yi..
Aynen bende Kemal Devrim'i yakalayamadım mail geldiği anda giriyorum ama nafile hep meşgul galiba denk getiremiycem,denk getiren arkadaşlar tüyosu varsa versinler :))

kızlar dün medyum ayberke gittim tarot falına ilk kez baktırdım yaklasık 50 dakka kadar baktı ve benım favorılerım arasına gırmış bulunmakta daha önce ayberke gıdıp dedıklerını yaşadım diyen kişiler var mı kızlar çünkü birden bi kaç tane direk isim verdi şaşırdım tarottan isim vermesine bakalım görücez çıkıcak mı ? ama genel anlamda iyi ben begendim tavsiye ederim :)

kızlar dün medyum ayberke gittim tarot falına ilk kez baktırdım yaklasık 50 dakka kadar baktı ve benım favorılerım arasına gırmış bulunmakta daha önce ayberke gıdıp dedıklerını yaşadım diyen kişiler var mı kızlar çünkü birden bi kaç tane direk isim verdi şaşırdım tarottan isim vermesine bakalım görücez çıkıcak mı ? ama genel anlamda iyi ben begendim tavsiye ederim :)

Nerde kaca bakiyor? Bana bir kuble ayrinti verir misin :)

Sanki MissCherryBlossom MissCherryBlossom gitmisti ayberke?

ya canım
ben bu adamı hiç ama hiç yakalayamıyorum
nasıl yapıcaz var mı bi tüyosu bu mevzunun?

.....

bu adam çok iyi tarot bakıyor wengo denilen sitedede oldukça popüler ben baktırdım memnun kaldım zaten fal gibi bakmıyor sanki içini okuyor insanın ankarada yaşıyor ama engelli olduğu için evinden dışarı pek çıkmıyor illaki yüzyüze baktırmak istiyorsanız skype üzerinden bakıyor daha ayrıntılı ve cvp içinde ya sizi yada resminizi görürse daha güzel bakıyor. ücretide çok fazla değil telefondan ulaşırsanız ücret hakkında bilgi verirler. Ben ayda bir baktırıyorum:)

Son düzenleyen: Moderatör:
https://www.facebook.com/Psişik-Murathan-1712275685681712/?fref=ts

http://www.tarotfalmurathan.com/

bu adam çok iyi tarot bakıyor wengo denilen sitedede oldukça popüler ben baktırdım memnun kaldım zaten fal gibi bakmıyor sanki içini okuyor insanın ankarada yaşıyor ama engelli olduğu için evinden dışarı pek çıkmıyor illaki yüzyüze baktırmak istiyorsanız skype üzerinden bakıyor daha ayrıntılı ve cvp içinde ya sizi yada resminizi görürse daha güzel bakıyor. ücretide çok fazla değil telefondan ulaşırsanız ücret hakkında bilgi verirler. Ben ayda bir baktırıyorum:)

REKLAMMMMMMMLAR :)

REKLAMMMMMMMLAR :)
iyi bakan biri varmı diye sormuş arkadaşlar bende bildiğim birini tavsite ettim tecrübe ettiğim bir öngörü uzmanı para vereceksede en azından memnun kalsın parası boşa gitmez en azından.. Reklamsa bunun adı varsın reklam olsun:)

Nerde kaca bakiyor? Bana bir kuble ayrinti verir misin :)

Sanki MissCherryBlossom MissCherryBlossom gitmisti ayberke?

Hatunlar ben Ayberke gittim çok da beğendim dediklerinden çıkanlar da oldu ama benden başka kimse beğenmemiş. O yüzden 100 kağıdınızın günahına girmek istemem.

X