Ankara'daki Falcılar

ben özgeyi duydumm arkadasım egeye gitti ama cok memnun kaldımı bilmiorumm ama özgeden cok memnun kalan olmus iskambilinden :KK70:

zehra hanımın numarasını rica edebilir miyim ?
ayrıca ücret nedir

hanımlar bana iyi bir falcı önerir misiniz? hiçbiri çok iyi değil anladığım kadarıyla ama kötünün iyisi dediğiniz var mı?çok ihtiyacım var şu sıralar

hanımlar bana iyi bir falcı önerir misiniz? hiçbiri çok iyi değil anladığım kadarıyla ama kötünün iyisi dediğiniz var mı?çok ihtiyacım var şu sıralar
Ben refikacıyım telefondan bakıyor bide ankarada bahar var baska önerevegim yok. Yasemin var nilio sağlam ama cok pahalı ve işlem yapalım dio genelde

Ben refikacıyım telefondan bakıyor bide ankarada bahar var baska önerevegim yok. Yasemin var nilio sağlam ama cok pahalı ve işlem yapalım dio genelde
benim falcim var ama artık farklı kisilere de fal baktırmak istiyorum hayatımla ilgili herşeyi biliyorlar artık çünkü.bahsettiginiz hanımlar içinde su falı bakan var mı acaba ben daha çok su falı baktiriyorum .iyi farlar herkese...

benim falcim var ama artık farklı kisilere de fal baktırmak istiyorum hayatımla ilgili herşeyi biliyorlar artık çünkü.bahsettiginiz hanımlar içinde su falı bakan var mı acaba ben daha çok su falı baktiriyorum .iyi farlar herkese...
Su falına refika abla bakmıyor.. Yasemin 200 e baharda yanlış bilmiosam 100 e bakıyomus yasemin baktı bana tutturdu da bahara hiç baktırmadım.

Kızlarr evim cafe ye gittim bugün özgeye iskambil falı baktırdım ordaki abla da onu denedi aslında sıef denemek için ne öneriosunuz dedim :) neyseee sonuca geliorum...iş olayı için eylüşde byerden haber gelek öğrwtmenmisiniz dedi değilim ama bir kolejden haber bekliorum. Maddi,soeunumu bildi ve merak ettiğimiöiz ask konusu onu da baya tutturdu düşünceleriöi baya okudu vee karsıbtaragın bana dediklerinde direk sötledi gelecek ile ilgilide söyledi. Baya baya tutturdu gidilebilir bemce memnun kaldım ben..

Fal yüzünden tartışmayın kızlar fal elektrik meselesi bence.. Sana iyi gelen bir falcı bana hiç iyi gelmeyebilir.. Hem onlar tutar tutmaz alır parasını cebine atar, sizin canınız sıkıldığıyla kalır.. Özge herkese bir öğretmenmisin diye sorar zaten, alakam yok bana da sormuştu. Huriye abla var evimde son 3 faldır ona gidiyorum çok tatlı bir kadın anda başarılı gelecekle ilgili çok uzun vadede birşey söylemedi çıkarsa yazarım bakalım yaşayıp görcez..

X