Ankara'daki Falcılar

mihriye,yıldız,eylül hepsine baktırdım.hiçbirinden memnun kalmadım,bugün catik1984 ün dediği nilüfere gideceğim,sonuçları yazarım.

falcının adı eylül ankara cafede bakan, onun söledikleri hiç çıkmadı

Onu söylemiyorum. Birine baktırmışsın ya.
Çıkması için Eylül aynı beklemen gerektiğini yazmışsın. Ondan bahsediyorum.
Eğer eylül ayında o baktırdığın kişinin dedikleri çıkarsa paylaş lütfen demek istiyorum. :KK66:
Eylül'e ben de baktırdım zaten. Bana söylediklerinden biri çıktı.

mihriye,yıldız,eylül hepsine baktırdım.hiçbirinden memnun kalmadım,bugün catik1984 ün dediği nilüfere gideceğim,sonuçları yazarım.

Hiçbir dedikleri çıkmadı mı sana mihriye, yıldız ve eylülün?

tunalıdaki, bahçelidekilerinde hepsinee gittimmm..

sorun söliyim.

Aralarında çok iyi olduğunu düşündüğün, dedikleri çıkan var mı?
Benim bir falcım vardı adı Figen kapalıydı onu duydun mu hiç?
Bilen, gören varsa bilmek istiyorum...

yaa sakaryada dilça kafe varr, ordaki sarışın kadına baktırın benim her şeyimi billdii:))) gelecekle ilgili bildi.. sakarya metrosunda çıkıncaa sağdan son apartmanda

Son düzenleme:
Ben Dilça'da bir kadına baktırdım. Adını hatırlamıyorum. Onun da saçları sarımsıydı.
Olacak dediği şey olmadı. Gerçi bir sürü falcı olacak dediği halde olmadı o olay.
Bilemiyorum.

yaaa ismini tam hatırlamıorum, ama dilça diildi galibaa..sakarya çıkışında bak iste son binaya giriceksin

:s Ordaki cafeleri biliyorum. Daha doğrusu sözde cafeler.
Hep fal bakılıyor.
Senin bahsettiğin yerdeki binada Allah ne verdiyse, karşına kim çıksa ona baktırıyorsun.
Çünkü oralardaki falcılar uzun süreli olmuyor.
Bunca zaman gözlemlediklerime göre böyle...

Ben fala inanmıyorum artık. Hepsi fos çıkıyor. benneyaptımki
2 aydır da fal baktırmıyorum. :dilcikar:
3 ay dolunca iyi bir falcıya gitmek istiyorum ama o sözde iyi olanlar için de birileri çıkıp memnun kalmadığını söylüyor. Kafam karıştı. :bbo:
Palavra hep... Pffffff... :nazar:

Hiçbir dedikleri çıkmadı mı sana mihriye, yıldız ve eylülün?

Aralarında çok iyi olduğunu düşündüğün, dedikleri çıkan var mı?
Benim bir falcım vardı adı Figen kapalıydı onu duydun mu hiç?
Bilen, gören varsa bilmek istiyorum...

dün gittiğim nilüfer en başarılı olandı,bakalım bekleyip göreceğiz.diğerlerine daha hayatta gitmem:KK1:

yahu bir kaç gün girmedim nete neler olmuş nilüfer kim açık adresi yani en azından bina numarasını bilsek birde tunalıda bir mantıcıda bakan bir bayan varmış onu tanıyormusunuz catik1984

ben yıldızıda bilmiyorum bu arada kesinlikle bir tarihde tutmadı diye kötü falcı demek mümkündeğil opsiyonu olmalı tarihleri önce yada sonrada olabiliyor tabi bağlantıyıda kişi kendisi kurmalı o aklından başkasını geçiyor ama faldaki bazen başka biri olabiliyor fal baktıran bunun değerlendirmesini kendi yapmalı bence başıma geldi :KK70:DDD:teytey:

yahu bir kaç gün girmedim nete neler olmuş nilüfer kim açık adresi yani en azından bina numarasını bilsek birde tunalıda bir mantıcıda bakan bir bayan varmış onu tanıyormusunuz catik1984

ben yıldızıda bilmiyorum bu arada kesinlikle bir tarihde tutmadı diye kötü falcı demek mümkündeğil opsiyonu olmalı tarihleri önce yada sonrada olabiliyor tabi bağlantıyıda kişi kendisi kurmalı o aklından başkasını geçiyor ama faldaki bazen başka biri olabiliyor fal baktıran bunun değerlendirmesini kendi yapmalı bence başıma geldi :KK70:DDD:teytey:

Çok doğru Mihriye benim eski iki ilişkimi karıştırmıştı.
Erkekler birbirine karıştı. :bbo:

kızlar bir kaç gündür yazdıklarınızı takip ediyorum bende fala meraklıyım o kadar çok fal baktırdımki zamanında resmen bağımlılık yapıyor allaha şükür artık çok nadir baktırıyorum fahve bakılır yazısını gördüğüm yere giriyorum şansa kadere en azından denemiş oluyorum diye bir ay önce güven parkın dolmuş duraklarının tam karşısında korayın üstünde bi kafe var camındada yazıyor adı sabahat kahfe diyorsunuz ama tarotla karışık bakıyor fena değildi genel olarak bildi 20 tl bugünde sakaryadaki gırgır kafeye gittim orda bi bayan var geçen sene yan tarafındaki kafedeydi o zaman baktırmıştım kısa ve öz bakmıştı hiç yanlışsız bilmişti dedikleride çıktı sayılır bu gün yeniden baktırdım bu kadar olur kısa bakıyor ama inanın boş boş konuşup laf kalabalığı yapmıyor beni çok tatmin ettin herşeyi bildi çok mutlu ayrıldım üstelikde 10 tl adı jale bayanın esmer etine dolgun biri kızlar tafsiye ederim

DOGANCAY onu da listeme ekliyorum.
Valla aslına bakarsan çoğumuz fallardan sonra mutlu ayrılıyoruz ama önemli olan dediklerinin çıkması.
Bakalım artık. :nazar:

DOGANCAY onu da listeme ekliyorum.
Valla aslına bakarsan çoğumuz fallardan sonra mutlu ayrılıyoruz ama önemli olan dediklerinin çıkması.
Bakalım artık. :nazar:

söylediklerinden biri bile yanlış değildi ve en önemliside benim ekim ayında bir beklentim vardı kadın 10.ay senin için önemli dedi beklentimin ne olduğunuda söyledi ve sonucun ne olacağınından bahsetti faldan tatmin olunca niyetimi bozdum acaba tarotdamı baktırsam dedim kadın hiç gerek yok baktırmana falın çok net çıktı dedi başkası olsa sırf para kazanmak için bakayım derdi o yüzden tuttum kadını tafsiye ederim cnm.ama yanlış anlamayın tanıdığım felan değil formda en fazla yazan sen olunca önermek istedim

söylediklerinden biri bile yanlış değildi ve en önemliside benim ekim ayında bir beklentim vardı kadın 10.ay senin için önemli dedi beklentimin ne olduğunuda söyledi ve sonucun ne olacağınından bahsetti faldan tatmin olunca niyetimi bozdum acaba tarotdamı baktırsam dedim kadın hiç gerek yok baktırmana falın çok net çıktı dedi başkası olsa sırf para kazanmak için bakayım derdi o yüzden tuttum kadını tafsiye ederim cnm.ama yanlış anlamayın tanıdığım felan değil formda en fazla yazan sen olunca önermek istedim

doğançay gırgır kafedeki kadın esmer küt saçlı birisimi ismi jale

evett biliorum tunalıdaki mantıcıyı bana söledikleriini hiç biri çıkmadı..ama yine de gidiorum, moral verio. ama gelenlerden duyduum kadarıyla çok iyi biliomuş her şeyi

X