Ankara'daki Falcılar

Masalda baktırmıstım ben en son o zaman asırı savsakladı , kendini övdü tamamen.
Ama turuncuda iyiydi.
Burada da tek yada biri daha var 100 falan demezse bi deneyin sansınızı.
Bi kez güya su deyip benden 100 almıstı da

Masalda baktırmıstım ben en son o zaman asırı savsakladı , kendini övdü tamamen.
Ama turuncuda iyiydi.
Ama turuncuda iyiydi.
Mesajın sonunu tam olarak anlamadım. Turuncu cafede kimi önerirsin

Abdullah ve Devrim nerede lütfen biri söylesin. Üçüncü gözde yoklar.
3. Gözde vera nasıl ve Davinci Sibel ?
Yorum yapmanızı bekliyorum .
Doğru düzgün birine gitsek artık keşke?
Abdullah karanfil 2 de, golden rose un yanındaki binanın 5. katında. Vera anlık iyi gibi geliyor fakat ertesi gün söylediği şeyin tam tersini yaşayınca an da bile kötü olduğunu düşünüyorum:) Dediklerinin hiç biri çıkmadı baktıralı 3-4 ay oluyo üstelik.

bahçelide janjan cafede bakıolarmıs süheyla die biri ona ne diosunuz?

Benim bir arkadaşım yıllar önce baktırmıştı iyi demişti ama bilmiyorum. Bence toplu gidelim 70 çok bence şu sıra. Belki indirim yapar.

Bu arada Apo da iyi hoş da dedikleri pek çıkmaz onun da. %20 yani başarı oranı. Yine de siz bilirsiniz.

Abdullah karanfil 2 de, golden rose un yanındaki binanın 5. katında. Vera anlık iyi gibi geliyor fakat ertesi gün söylediği şeyin tam tersini yaşayınca an da bile kötü olduğunu düşünüyorum:) Dediklerinin hiç biri çıkmadı baktıralı 3-4 ay oluyo üstelik.
Evimin binası mı yani golden rose yani ya da adı ne cafenin acaba?

Hadi ya. Ben de Venüsü deneyim diyordum o da mı gitti? Hayırlısı nasip değil demek ki... Nedense o Cafede bir kaç falcı dışında sabit kalan yok. Sabit falcılarını da ben beğenmedim.
Ben denemiitim kızlar. Tamamen fiyaskoydu. Bana erkek arkadaşınla tarile gitceksiniz orda evlenme teklifi etcek dediğinin üstüne 1 ay sonra ayrılmıştık

Az biraz venüs hala duruyorsa . Orası cok sık degısıyor. Bılmıyorum kimler oldugunu su an
Venüs duruyormuş aradım şimdi, Soner ilede görüştüm, Ücretini yatırdım fincan resimlerinide yolladım falları bittik den sonra bakacak bakalım onu bekliyorum. Venüsde Whatsapdan bakıyormuş. Kahve +tarot 70Tl miş Bakalım sonerden sonra onada baktırabilirim

Venüs duruyormuş aradım şimdi, Soner ilede görüştüm, Ücretini yatırdım fincan resimlerinide yolladım falları bittik den sonra bakacak bakalım onu bekliyorum. Venüsde Whatsapdan bakıyormuş. Kahve +tarot 70Tl miş Bakalım sonerden sonra onada baktırabilirim
Sonucunu bekliyoruz bizde ..

Venüs de hikaye. Alakasız biriyle ilgili senin cinsel olarak peşinde beraberlikyaşayacaksınız dedi ki imkansız. Güyya adam beni çağıracaktı da zart zurt ilişki olacaktı. Adam beni çağırdı evet ama hiç de venüs ün dediği gibi değilmiş, adamın duygusunu ilgisini bırakın adamla birbirimizden nefret ediyoruz. Venüs ü de sallayın bence. Dedikleri çıkmaz.

Ben denemiitim kızlar. Tamamen fiyaskoydu. Bana erkek arkadaşınla tarile gitceksiniz orda evlenme teklifi etcek dediğinin üstüne 1 ay sonra ayrılmıştık

Al benden de o kadar. Bana da beraber bir yola gideceksiniz, tatil gibi olacak demişti, hikaye yola gitmeyi bırak iletişimimiz bile yok. Sanırım herkese aynı yalanı sıkıyor. Venüs de hikaye ne yazık ki.

Peki Turuncu Cafede Falcı Cengiz, Yasemingül, Zeyno, Berrin Sultan bunlardan tavsiyen olur mu canım

Yavrucum hepsi hikaye inan. Hepsini denedim, hiçbirinin dediği çıkmadı. Hele zeyno feceatti. Geçmişi büliyor evet ama gelecekte venüsün cinsel birlikteliğin de olacak dediği adamın evlenme teklifi edeceğini söyledi, adamla alakam bile yok. :KK70:Yasemingül sarışın olansa onun da dedikleri çıkmadı. Çıkması da imkansız çünkü olacak dediği adamı iu an çnüme gül serse ben istemiyorum. Bunu bilemedi mesela. Turuncu da hiçbir falcı iyi değil.

siz evinde mi baktırdınız. 1 hafta önce cafedeydi. Acaba evindemi bakıyor artık.
çok iyi biri ama sadece olumlu şeyleri söylüyor. Her şey toz pembe gibi o yüzden beni tatmin etmiyor.
bilmiyorum ki belki de öyle olması iyidir.
Ben telefonla baktirdim arkadaşım telini vermişti. Bana kendisi evden bakıyorum demisti

Abdullah ve Devrim nerede lütfen biri söylesin. Üçüncü gözde yoklar.
3. Gözde vera nasıl ve Davinci Sibel ?
Yorum yapmanızı bekliyorum .
Doğru düzgün birine gitsek artık keşke?

Canım Devrim fos boşver. Bir de cinlerim var bana onlar söylüyor diyip boşluğa bakarak konuşur. İnsan o fal bakarken hiç rahat hissetmiyor kendini.

Abdullah'ta hem beğenilen hem de beğenilmeyen bir isim. Ama en son fiyatı 60 TL falan deniyordu, şimdiki fiyatı ne kadar bilemiyorum.

3.Göz Vera fena değil, denenebilir. En azından enerjisi iyi.

Da Vinci Sibel'e bence kesinlikle gitmeyin. Alakasız bir sürü şey söyleyip aşırı kendinden emin konuşur ve fal türünü ''yükseltip'' hep daha fazla para almaya çalışır. İbranice bir şeyler yazıyorum, benim falım farklı bilmem ne diyip kazıklamıştı. Bomboş bir fala o kadar parayı verdiğim için sinir olduğumla kaldım.

Bu arada yok mu yeni isimler a dostlar, hep aynı isimler etrafında dönüyor topik.

Canım Devrim fos boşver. Bir de cinlerim var bana onlar söylüyor diyip boşluğa bakarak konuşur. İnsan o fal bakarken hiç rahat hissetmiyor kendini.

Abdullah'ta hem beğenilen hem de beğenilmeyen bir isim. Ama en son fiyatı 60 TL falan deniyordu, şimdiki fiyatı ne kadar bilemiyorum.

3.Göz Vera fena değil, denenebilir. En azından enerjisi iyi.

Da Vinci Sibel'e bence kesinlikle gitmeyin. Alakasız bir sürü şey söyleyip aşırı kendinden emin konuşur ve fal türünü ''yükseltip'' hep daha fazla para almaya çalışır. İbranice bir şeyler yazıyorum, benim falım farklı bilmem ne diyip kazıklamıştı. Bomboş bir fala o kadar parayı verdiğim için sinir olduğumla kaldım.

Bu arada yok mu yeni isimler a dostlar, hep aynı isimler etrafında dönüyor topik.
Hepimiz birbirimize destek olsaydık kadınlar olarak falada gerek kalmazdı galiba.

Resmen bir umut fala gitmiyormuyuz😂
Devrim eskiden iyiydi bence ondan sordum.
Abdullah bana cok iyi gelmiyordu ama yine bi yerden aklıma esti😂
Of of resmen of

Hepimiz birbirimize destek olsaydık kadınlar olarak falada gerek kalmazdı galiba.

Resmen bir umut fala gitmiyormuyuz😂
Devrim eskiden iyiydi bence ondan sordum.
Abdullah bana cok iyi gelmiyordu ama yine bi yerden aklıma esti😂
Of of resmen of

Abdullah çıkmıyoooorrr üzgünüm ama :///// bana çok saçma şeyleri çıktı. Son dedikleri hiç çıkmadı. 60 tl kahve tarot, değmez o fala.

Bence de ya keşke biraz dayanabilseniz de protesto amaçlı bir hafta hiç kimseye gitmesek. Ama sırf biz gitmiyoruz ki. Çıkmıyor hiçbirinin dediği :KK43:(((((

X