Ankara'daki Falcılar

Kızlar bu bahsettiğiniz Süheyla bir zamanlar dolandıcılıktan tutuklanan kadın mı hani medyum Süheyla diye yeri varmış önceden?

Yok annem yok o değil, o cezaevinde hala :KK70:
Iyi olmus. Bi de gunes mi ne vardi. Sacma sapan bi falciydi onu bi sey zannetmistim o zaman parasiz bi donemimdi 100 dolarim vardi onu bozdurup gitmistim. Sonra yanindaki kadina baktirmistim cok daha ucuza bi kafede o daha iyi bakmisti.

Iyi olmus. Bi de gunes mi ne vardi. Sacma sapan bi falciydi onu bi sey zannetmistim o zaman parasiz bi donemimdi 100 dolarim vardi onu bozdurup gitmistim. Sonra yanindaki kadina baktirmistim cok daha ucuza bi kafede o daha iyi bakmisti.

Ayyhhh o güneş e ben de gitmiştim. Yazık oldu parama. Çok gereksiz ve saçma bir kadın o.

Teşekkür ederim Asena,siz hem şehrazata hem de süheylaya gittiniz değil mi? İkisinin ortak söyledikleri veya tam zıt söyledikleri şeyler oldu mu mesela?

Bende ikisi de paralel şeyler söylediler. Süheyla daha ayrıntılıydı. Şehrazat da ekstra başkanbir şeyler bildi ama geleceğe dair. Ama esas konuda ikisi de hemen hemen aynı zamanları verdi ve aynı sonucu söylediler.

bahçelideki gül de nuran da berbat. nur diye birine de baktirmistim o da yalanci resmen. şu sabiha ile venüs aynı kişiler mi? telefondan 70 tl ye nasil bakiyor hesabina onceden mi yatiriliyor. telini ozelden yazarsaniz sevinirim
gittiklerime uzaktan tanidigim bir kadinin cocugu olup olmadigini sordum 2 kisi kesin yok dedi, 3 kisi var dedi.kafam karisti. evim kafeye bi oglan gelmis gozluklu o fena degil ama bunu sormayi unuttum :KK43:

Son düzenleme:
chadir kafede gül vardi sanirim en son gittigimde berbat ve bir o kadar da pahali.kazık atıyorlar. bence bu işi para için yapmasinlar sonra yalan atmaya basliyorlar. sanki aşırı pahalı olunca iyi falcıymış gibi 👹

chadir kafede gül vardi sanirim en son gittigimde berbat ve bir o kadar da pahali.kazık atıyorlar. bence bu işi para için yapmasinlar sonra yalan atmaya basliyorlar. sanki aşırı pahalı olunca iyi falcıymış gibi 👹
Benim denemeyi dusundugum kendi yerinde bakiyir. Gul ablanin yeri diye. Ben randrvusuz gitmistim gereksiz bi seyler demisti diye baktirmamistim. Bir dsha da gitmedim. Ama aklimda kaldi. Giden arkadaslarimdan begenen var baya ama bilemiyorum

Bir de demetevlerde bi kadin duydum. Gittim hatta. Ev harabe gibiydi disardan. Hic dogru duzgun bi yere benzemiyordu. Ama giren cikan baya vardi. Ben girmedim. Boyle evinde orda burda bakanlara artik gitmiyorum. Abidinpasada balgatta akyurtta evinde bakan birilerine gitmistim eskiden de. Beni cok etkiliyor. Kötü enerji aliyorum resmen oyle yerlerden.

o zaman chadirdaki o sarisin kadinin adini yanlis hatirliyorum. nurandan eminim ama chadirdakinin adi gül olmayabilir. chadirdaki kadin kimse berbat yani özetle yalanci

Instagram falcilari hep yalan dolan zaten. Telefonda bakanlarda da oyle basta iyi geliyor sonra patliyor. En buyuk ornegi eylemdir bende. Cok sıkıntida degilsem telefonda da baktirmiyorum artik. Arada binnaza atiyorum

o zaman chadirdaki o sarisin yasli kadinin adini yanlis hatirliyorum. nurandan eminim ama chadirdakinin adi gül olmayabilir. chadirdaki kadin kimse berbat yani özetle
Ben chadirda cok eskiden bi kadina baktirmistim genc. O da cikmamisti. Ne cok gul varmis ya piyasada

bebişim ben kendim tarot karti aldim kizilayda bi kitabevinden kendim bakiyom kitaptan okuyarak daha dogru cikiyor. güçlerim ve cinlerim de yok çok şükür. gittiklerimin çogu fos çıktı. tarot karti 25 lira. uyduruk tarot fali 50 lira. çogu falci da yok kurşundu yok fal diye senin pozitif enerjini alip kendi negatif enerjisine aktariyor. tek gittigim falci cinsi arkadaşca dertlesebilecegim tür yani psikolog gibi konusunca rahatlatan cins. para ile arkadaslik 😁 arkamdan dedikodumu yaptiklarini hissettigim an onlari da terkediyom

Son düzenleme:
bunlarin cogu cinli olduklari icin bi de kuskaniveriyorlar hemen nazarlari degiyor veya sürekli gitmen icin büyü yapanlar oluyor. aralarindan iyi secmek lazim. sevgilini bile elinden aliverirler. ben iyi niyet hissettiklerime giderim sadece

ya bi de su tipler var ya bi kart daha acinca 10-20 tl daha fazla hesap odetiyorlar sanki 1 kart daha acip yorumlamanin maliyeti ne Allahaskina. bi iki soru fazla sorunca sinirlenen tipler var sanki cevaplari dogru cikiyormus gibi. inan bunlarin nazini kaprisini cekmeye gerek yok. attiklari her yalan icin hesabi surekli kabartip kendini nimetten sayan paragozleri bosver bence internette de satiliyor al tarot karti kendin bak kendine cok kolay.
bi de telefonda bakiyorlarmis bazi uyaniklar devlete vergi mergi odemeden oh ne rahat indragandi
terapi için ok ama bilen yok inanmayin bunlara. onune gelen falci olmus

Son düzenleme:
o zaman chadirdaki o sarisin kadinin adini yanlis hatirliyorum. nurandan eminim ama chadirdakinin adi gül olmayabilir. chadirdaki kadin kimse berbat yani özetle yalanci

Yalnız ben 11-12 yıl önce gitmiştim baya oldu yani.

X