Ankara'daki Falcılar

yine de hakkını yemeyeyim eylülün 17 ağustos diye verdiği tarih bugün oldu
bir şey daha söylemişti ve o da birkaç ay sonra olacak benim tahminim dışında bir nedenle ama neden belirtmemişti zaten
ütopik dediğim şeyler de sonradan olur mu bilmiyorum
yıldızın da dediği gibi oldu aman yine ortalık karıştı aslında hiçbirine inanmıyorum artık sadece ben istediğim için böyle oldu o kadar

Hmmm... Dediği olduysa iyi. :)

birkaç kere denediğim birşeyi söyleyeyim mi size
bir falcıya gidiyorum istemediğim şeyler söylüyor yok hayır böyle olamaz diyorum ve hemen arkasına başka bir falcıya gidiyorum o ise hep hayal ettiklerimi söylüyor
işin sırrı aklınızdan geçenler ve hayallerinizde aslında
bizler hayatı nasıl istersek öyle yaşıyoruz hayatında tek falcıya gitmişlerin hep falcısını dedikleri tutmuştur o yüzden o istediklerini duyup istediklerini yaşamıştır bizim gibi kapı kapı gezenlerde benim son 6 aydır yaptığım gibi karışıklık içinde dönüp durmuştur

vereliniortak

evet o bahsettiğim yer...
walla sağolsun bana hep olumsuz şeyler söylemişti, hepsi de çıktı. o kişi olmaz, bu da olmayacak, şu isimde biriyle tanışcaksın ama o da olmayacak filan gibi oldukça içaçıcı şeylerdi :teytey:
ben de o zaman demiştim aman iş hayatım iyi olsun yerim ben aşkı filan. iş konusunda da söyledikleri oldu.

Tamam aklımda kalsın. İlk gideceğim Rukiye olacak sanırım.

birkaç kere denediğim birşeyi söyleyeyim mi size
bir falcıya gidiyorum istemediğim şeyler söylüyor yok hayır böyle olamaz diyorum ve hemen arkasına başka bir falcıya gidiyorum o ise hep hayal ettiklerimi söylüyor
işin sırrı aklınızdan geçenler ve hayallerinizde aslında
bizler hayatı nasıl istersek öyle yaşıyoruz hayatında tek falcıya gitmişlerin hep falcısını dedikleri tutmuştur o yüzden o istediklerini duyup istediklerini yaşamıştır bizim gibi kapı kapı gezenlerde benim son 6 aydır yaptığım gibi karışıklık içinde dönüp durmuştur

evet aynen dediklerine katılıyorum canımmm zaten o falcı bizi gördügü andan itibaren hissettiklerimizi okuyabiliyor mümkün oldugunca fal baktırırken aklınızdan olmadık saçma sapan seyler geçirin sayı sayın sarkı söyleyin içinizden dediklerini not alın ben hep öyle yaparım bende kahve falı bakarım o yüzden onların neler hissettiklerini çok iyi bilebiliyorum şimdiye kadar 2 kişi falıma bakabildi birincisini kaybettim yerini ama ikincisi sakarya dövizin oldugu binada 3.katta sarısın bir bayandı....

rukiye hiç bişiyi bilmiyorr..

Yine aynı karmaşanın içine girdik. kafamçokkarıştı
Birinin harika bulduğunu diğeri beğenmiyor.
Şansa kaldı bu iş. :nazar:

evet aynen dediklerine katılıyorum canımmm zaten o falcı bizi gördügü andan itibaren hissettiklerimizi okuyabiliyor mümkün oldugunca fal baktırırken aklınızdan olmadık saçma sapan seyler geçirin sayı sayın sarkı söyleyin içinizden dediklerini not alın ben hep öyle yaparım bende kahve falı bakarım o yüzden onların neler hissettiklerini çok iyi bilebiliyorum şimdiye kadar 2 kişi falıma bakabildi birincisini kaybettim yerini ama ikincisi sakarya dövizin oldugu binada 3.katta sarısın bir bayandı....

Ben de bundan sonra bunları denicem. Çok haklısın.
Ben bi keresinde artık farklı bir şey duymak istiyorum diyerek Mihriye'ye gitmiştim.
Hatta kimse yeni aşk olmayacak derken ben Mihriye'ye giderken yeni biri olur inşallah diye düşündüğüm için kadın bana 'eskiyi unut, yeni biri gelecek hayatına' demişti. Ama olmadı tabi. Bu zamana kadar bana söylenen lafların tam tersini iddia etmişti. Tamamen beyin okuma sanki yaptıkları iş. Sık sık gidince de olmuyor galiba.
6 ay ara vererek gittiğim bir kadın vardı her dediği olmuştu. Ama şimdi arayı kısa tutunca işler karıştı. Ben en 2 ay daha gitmem falcıya falan. Toplamda 5 ya da 6 ay geçmesini beklicem.

Yine aynı karmaşanın içine girdik. kafamçokkarıştı
Birinin harika bulduğunu diğeri beğenmiyor.
Şansa kaldı bu iş. :nazar:

Ben de bundan sonra bunları denicem. Çok haklısın.
Ben bi keresinde artık farklı bir şey duymak istiyorum diyerek Mihriye'ye gitmiştim.
Hatta kimse yeni aşk olmayacak derken ben Mihriye'ye giderken yeni biri olur inşallah diye düşündüğüm için kadın bana 'eskiyi unut, yeni biri gelecek hayatına' demişti. Ama olmadı tabi. Bu zamana kadar bana söylenen lafların tam tersini iddia etmişti. Tamamen beyin okuma sanki yaptıkları iş. Sık sık gidince de olmuyor galiba.
6 ay ara vererek gittiğim bir kadın vardı her dediği olmuştu. Ama şimdi arayı kısa tutunca işler karıştı. Ben en 2 ay daha gitmem falcıya falan. Toplamda 5 ya da 6 ay geçmesini beklicem.

özelden msj atmaya calıscam umarım hissederim seninle ilgili bi şeyler

evet çoğu beyin okuyor ama bazıları da birşeyleri hissediyor
ama hep söylerim bundan 5 yıl önce karakterime düşündüklerime ve o an yaşadıklarıma çok alakasızken yıldızın bana söylediği birşeyi 1 yıl sonra yaşadığım için hep acaba diye dolaşıp durdum falcıları
belkide tamamen tesadüftü bilmiyorum

kızlar hepinize günaydın akşamdan beri kendime kızmakdan uyuyamadım epey bir müddet falcıya felan gideceğimi sanmıyorum halbuki iki gün önce gitmiş ve memnun kalmıştım dün akşam da farklı bi yerde baktırayımda bakalım oda çıkacakmı dedim zaten çoğunuz biliyorsunuz dilça kafeyi oraya gittim bide 5 lira nolcak kahve içmiş olurum dedim kadın sordu tarot istiyormusun diye hayır sadece kahve dedim ama kahvede sadece şimdiye söyleye bilirim gelecekle ilgili geniş kapsamlı tarotda çıkar yüzde yüz dedi ve ikna etti ben aptalda inandım iyi bak dedim sadece 10 kart çektirdi yorumladı zaten yorumlarken müdahale ettim dayanamadım bir kaç bişey sadece doğru sayılırdı o kadar o kadarını hepimizde zaten tahmin edebiliriz vel hasıl 30 liramı çöpe atmış oldum içim yandı kolay kazanılmıyor bu arada gidecekleride uyarmış olayım bayanın adı duygu sarışın renkli gözlü

kızlar ben eylüle gitmiştim 3 hafta sonra olacak dediği şey dün gece oldu 3. hafta bugün doluyor :)))) bakalım belki diğerleride çıkar ama nilüferide merak ediyorum belki akşama giderim :))))))))))))) gece gaza geldim galiba

kızlar hepinize günaydın akşamdan beri kendime kızmakdan uyuyamadım epey bir müddet falcıya felan gideceğimi sanmıyorum halbuki iki gün önce gitmiş ve memnun kalmıştım dün akşam da farklı bi yerde baktırayımda bakalım oda çıkacakmı dedim zaten çoğunuz biliyorsunuz dilça kafeyi oraya gittim bide 5 lira nolcak kahve içmiş olurum dedim kadın sordu tarot istiyormusun diye hayır sadece kahve dedim ama kahvede sadece şimdiye söyleye bilirim gelecekle ilgili geniş kapsamlı tarotda çıkar yüzde yüz dedi ve ikna etti ben aptalda inandım iyi bak dedim sadece 10 kart çektirdi yorumladı zaten yorumlarken müdahale ettim dayanamadım bir kaç bişey sadece doğru sayılırdı o kadar o kadarını hepimizde zaten tahmin edebiliriz vel hasıl 30 liramı çöpe atmış oldum içim yandı kolay kazanılmıyor bu arada gidecekleride uyarmış olayım bayanın adı duygu sarışın renkli gözlü

bana da galiba o bayan baktı keşke adını sorsaydım daha önce evlerde bakıyormuş sonradan cafelere geçmiş winston içiyor ama benimle ilgili söylediklerinin %100'ü doğruydu nerdeyse bakalım 6 ay dedi 6 ay sonra ne olacak :)

kızlar ben eylüle gitmiştim 3 hafta sonra olacak dediği şey dün gece oldu 3. hafta bugün doluyor :)))) bakalım belki diğerleride çıkar ama nilüferide merak ediyorum belki akşama giderim :))))))))))))) gece gaza geldim galiba

:1shok:
Aaa süperrr... Eğer diğer dedikleri de olursa paylaşamaya devam et burdan lütfen. :))

Ben de 5 tlye kahve falı baktırmıştım orada.
Kısacık baktı ama söylediği şey diğer falcıların dedikleriyle aynı oldu.
Bu yüzden memnun ayrılmıştım ordan.
Hatta bir tane tarot kartı çekmeme izin vermişti bir de.
Zorla kurşun dökeyim sana, nazar var sende diye tutturmuştu.
Kabul etmedim tabi ki de. :)) Bir daha gitmem oraya herhalde.

Bir de Dilça'nın olduğu apartmanın en üst katında Cidan Cafe var.
Ordakileri deneyebilirsiniz.
Benim en iyi falcım orda çalışıyordu ama ayrıldı sonra. senağlama
İyi falcılar çıkıyor ordan bence.

Ben de 5 tlye kahve falı baktırmıştım orada.
Kısacık baktı ama söylediği şey diğer falcıların dedikleriyle aynı oldu.
Bu yüzden memnun ayrılmıştım ordan.
Hatta bir tane tarot kartı çekmeme izin vermişti bir de.
Zorla kurşun dökeyim sana, nazar var sende diye tutturmuştu.
Kabul etmedim tabi ki de. :)) Bir daha gitmem oraya herhalde.

Bir de Dilça'nın olduğu apartmanın en üst katında Cidan Cafe var.
Ordakileri deneyebilirsiniz.
Benim en iyi falcım orda çalışıyordu ama ayrıldı sonra. senağlama
İyi falcılar çıkıyor ordan bence.

canımmm bence bu kadar sık fal baktırma biraz zaman geçsin ondan sonra fal baktır bi de kızlar güvenmediginiz kimseye sakın tarot baktırmayın tarot kartları gerçekten çok etkili ve olayların akısını etkiliyor

Yok artık o kadar sık değil.
2 ayı geçti baktırmayalı.
Ben kime tarot baktırdıysam aynı şeyleri söyledi hepsi.
Yanıltmıyor hiçbiri.

nilüfere giden arkadas yorumlarını yazarsa artık hep beraber ona gideriz :)

Ya arkadaslar bz yarın falcıya gtmeyi dusunuyoruz ama kararsz kaldık rukiye mi eylul mu yoksa su ermenı kadın mı? Ermenı kadına gıden var mı hıc arka bahce ebru demis birisi ama dogru mu bu?:sm_confused:

Ya arkadaslar bz yarın falcıya gtmeyi dusunuyoruz ama kararsz kaldık rukiye mi eylul mu yoksa su ermenı kadın mı? Ermenı kadına gıden var mı hıc arka bahce ebru demis birisi ama dogru mu bu?:sm_confused:

Rukiye'yi es geçin bence.
Onun hakkında olumsuz yorumlar yapan da var.
Ama Eylül'ün dedikleri hep çıkıyor.
Yani ona giden herkes burda 'Eylül'ün şu dediği oldu' diye yazdı muhakkak.
Onu değerlendirin.
20tl hem kahve, hem tarot. Tarotta harika.

X