Ankara'daki Falcılar

Aaa ne güzel... Dediklerinin çıkmasına sevindim.
Bana söylediği hiçbir şey gerçekleşmedi.
Hiçbir şeyi bilemedi.

Teşekkür ederim canım a.s.
Bilmiyorum bir faydası olur mu ama geçen yıl eylül ayında da eskişehir'de bir falcıya gitmiştim arkadaşımla. Duymuşsundur belki zuzu isimli genç bir kız. Onu da çok övmüşlerdi hem gezeriz hem de fal baktırırız diye bir gün için gitmiştik. O zaman henüz arkadaşımdı, sevgilim ama zuzu hiç ihtimal vermediğim, asla olmaz diyeceğim şeyleri söylemişti ve bunlar da çıkmıştı :KK1:

Nerde bakıyor bu zuzu?
Kafede mi?
Ben de Eskişehir'e gitmeyi düşünüyorum.
Deneyebilirim.
Kahve falı mı yoksa tarot mu bakıyor?
Fiyatı ne kadar?

Evet kafede bakıyor ama ismini hatırlamıyorum. Kanal boyu civarında. Arkadaşıma sorar yazarım yine buraya. Yanılmıyorsam 30tl 'ye bakmıştı. Randevu ile bakıyor. Tarot değil sadece kahve falıma bakmıştı o zaman.

Canım şimdi öğrendim Eskişehir sosyete kahvesi diye bir yerdi.
Umarım memnun kalırsın. :KK1:

Canım şimdi öğrendim Eskişehir sosyete kahvesi diye bir yerdi.
Umarım memnun kalırsın. :KK1:

Sağol canım.
Ama şimdi kafamda soru işaretleri oluştu...
Sen mihriye'den memnun kalmışsın ama ben hiç beğenmedim.
Bunda da öyle bir şey yaşanabilir.
Sana dedikleri tutan falcılar bana tutmuyor olabilir. Böyle bir sonuç çıkardım. :KK1:

Bu arada Eylül'ü de deneyebilirsin.
forumda çokca bahsi geçti kendisinin.
smiley-happy011.gif

Hmm doğru olabilir bu tespitin a.s
Eylül'ü de duymuştum daha önce kimi biliyor kimi hiçbir şey bilemiyor demişti o yüzden hiç gitmedim. Öncesinde de iki kez kızılayda farklı kafelerde baktırmıştım onlar da az biraz yakın gelecekle ilgili bikaç şeyi bilebilmişlerdi ama hiç hatırlamıyorum hangi kafeler olduğunu.

Ben de çok falcı gezmiş biri olarak en çok bahçeli 3. cd deki Dejavudaki Gül Ablayı bi de saime kadında evde bakan Yaşar Hanım'ı tavsiye ederim. Ben 2 sine de yıllardır baktırıyorum çok kişiyi deneyip kürkçü dükkanına geri dönüyoruz işte. Gül abla popüler zaten kahve+tarot+el falı 25 tl ye bakıyor. Benim imkansız dediğim şeyler için kesinlikle olacak demişti ve olmuştu. Yakın geleceği iyi biliyor. Yaşar Hanım büyük bi servis tabağına kahve fincanını kapattırıyor. Ve soru sorulduğu zaman tabakta yazılar çıkıyor ve okutturuyor zaten. Yani daha profosyonel ama erkek müşteriye bakmıyor. Kızıyla yaşıyor. 10 yıl sonrasını bile biliyor. Nokta atışı yapıyorlar. Yaşar hanımda 25 e bakıyor. Burda yazılan bütün falcılara gittim mihriye dediğiniz fikriyenin kardeşi heralde. Ama şu figeni deneyeceğim uygunmuş da. Ne yetenekler var köylerde küçük ilçelerde ama biz işte hep ticaret için zorunluluktan fal bakanlara rastlıyoruz büyük şehirlerde. 15 yaşında adapazarında ne falcılar buluyorduk nasıl korkmadan gidiyorsak o evlere mükemmeldi ya.ohaoldumsmile

bende merak ettim yaşar hanımı özelden telefon numarası varsa verirmisiniz birde nerde bakıyor kendisi ? Eskişehir konusu geçmiş benim okuldan arkadaşım vardı eskişehirli onu ziyaretimde doktorlar caddesinde bir kadına baktırmıştık kafenin ismini filan hatırlamıyorum uzun yıllar oldu ama gerçekten iyiydi orada da iyi falcılar olduğunu hep duyarım arkadaşımdan.

bende arkadaşlarınmı gönderdim hatta kuzenimi kuzenim ve bir arkadaşım hiç beğenmesi eylşülü ama genel olarak iyi ben beğeniyorum eylülü

Kızlar ben de son bir yıllık dönemde çok fal baktırdım, aslında çok gereksiz birşey farkındayım ama geçici bir rahatlama sağlıyor bende, dedikleri çıkmasa bile o an oradan iyi ayrılıyorum zemuszemus bazen bir yakınınız öylesine fal bakar ve hepsi çıkar, ama bu falcıların çoğu safsata aslında, net birşey söylemiyorlar, hep yuvarlak cümleler, dediğim gibi ben sadece o an rahatlamak için gidiyorum, verdiğim paraya da acıyorum aslında sempatiksalakcinni

forumu uzun zamandır takip ediyorum, bahsedilenlerin birçoğuna ben de gittim yorumlarımı yazayım istedim, benim favorim sevtaptır, forumda bir defa bahsi geçmiş ama ismi yazılmamıştı, bestekardan kenedy caddesine doğru giderken kibele cafe var sağda, orda bakıyor, orada 3 falcı var zaten ama ben hep sevtapa baktırdım, 10 defa falan gitmişimdir, düzenli gidiyorum ben, onla sohbet etmek rahatlatıyor, artık beni tanıdığı için yaptığı yorumlar ne kadar doğru bilemem ama şu anki durumu inanılmaz bir biçimde ortaya koyuyor, mesela sevdiğiniz biri var onun tüm karakterini, ailevi yapısını, sizi sevip sevmediğini herşeyi ortaya koyuyor ama gelecek için orta karar diyebilirim. İş yaşamında, para meselelerinde var olan durumu biliyor. Ama geleceği kimsenin bilebileceğine inanmıyorum. Ben ilk gittiğimde çok etkilenmiştim, çok arkadaşımı gönderdim hepsi memnun kaldılar..kahve ve tarota birlikte bakıyor, 25 tl. tavsiye ederim.

onun dışında ilk fal maceram tunalının sonunda esata yakın bir pasaj var oradaki ömer le başladı, bir arkadaşım duymuştu ve gitmiştik, aslında fena bakmıyordu, bütün geleceğini anlatıyordu ama ne kadarı çıktı derseniz hatırlamıyorum gerçi daha sonra bir defa daha ömere gittik..

bahçelide melek ve gül vardı, melek iskambil falı bakıyordu 30 du sanırım, daha sonra çalıştığı cafeden ayrılmış evinde bakıyor galiba şimdi, biraz yıldız tilbe tadında konuşmaları, şu anki durumu o da süper biliyor ve kısa vade bakıyor, yani tüm hayatını anlatmıyor diğerleri gibi, şunu olunca tekrar gel diyor mesela...gül den bahsedilmiş biz hiç memnun kalmamıştık, soğuk bir havada cafenin bahçesinde baya uzun bekledik ve üç arkadaş gitmiştik, fal bakarken bir yandan da köfte ekmek yiyordu gül hanım, üçümüzün de aklında o soğan ve köfte kaldı ne yazık ki :2:

onun dışında bahçeli ve kızılayda birkaç cafeye gittik kimisi 20 ye, kimisi 7.5 a kimisi 30 a bakıyordu, ama memnun kaldığım başka biri yok..en son bir tanıdığım süper bir falcı diyerek tunalıda sevda diye bir bayanı önerdi, randevuları da gerçekten doluydu, 35 liraya bakıyor, gittim ama çok kısaydı ve hiçbişey yoktu, o arkadaşımla frekansları tutmuş ama bana hitap etmedi, parama acıdım ilk defa..

yine istanbuldan bir arkadaşım yıldızı önermişti, ama bir türlü randevu alıp gidemedim, iyi ki de gitmemişim diyorum şimdi..

böyle yazınca baya fal maceram olmuş aslında, ben sevtapı tek geçiyorum, denemeyenler denesin derim :) benim de bugünlerde son bir defa farklı birine gidesim var, forumdan ya eylül ya da yaşar hanım diye düşündüm, bir de rukiye varmış sanırım kızılayda birine giderim belki eğlencesine, ama verdiğimiz paraya yazık diyorum aslında

aslında sevtapı tek geçerim ama bazen

Şimdiyi bilen falcı çok.
Ben de geleceği bilenini arıyorum.
O da dediğiniz gibi yok malesef.
Ancak ufak tefek şeyler tutuyor. :nazar:

ayyyy yaşar hanımı aradım kızılayda değilmiş, saimekadında evde bakıyormuş ben azıcık tırstım yanlız gidemem

ayyyy yaşar hanımı aradım kızılayda değilmiş, saimekadında evde bakıyormuş ben azıcık tırstım yanlız gidemem

yalnız gitme zaten arkadasım neler duyuyoruz çok gitmek istiyorsan yanına güvendiğin birini al öyle git....

Kızlar ben de son bir yıllık dönemde çok fal baktırdım, aslında çok gereksiz birşey farkındayım ama geçici bir rahatlama sağlıyor bende, dedikleri çıkmasa bile o an oradan iyi ayrılıyorum zemuszemus bazen bir yakınınız öylesine fal bakar ve hepsi çıkar, ama bu falcıların çoğu safsata aslında, net birşey söylemiyorlar, hep yuvarlak cümleler, dediğim gibi ben sadece o an rahatlamak için gidiyorum, verdiğim paraya da acıyorum aslında sempatiksalakcinni

forumu uzun zamandır takip ediyorum, bahsedilenlerin birçoğuna ben de gittim yorumlarımı yazayım istedim, benim favorim sevtaptır, forumda bir defa bahsi geçmiş ama ismi yazılmamıştı, bestekardan kenedy caddesine doğru giderken kibele cafe var sağda, orda bakıyor, orada 3 falcı var zaten ama ben hep sevtapa baktırdım, 10 defa falan gitmişimdir, düzenli gidiyorum ben, onla sohbet etmek rahatlatıyor, artık beni tanıdığı için yaptığı yorumlar ne kadar doğru bilemem ama şu anki durumu inanılmaz bir biçimde ortaya koyuyor, mesela sevdiğiniz biri var onun tüm karakterini, ailevi yapısını, sizi sevip sevmediğini herşeyi ortaya koyuyor ama gelecek için orta karar diyebilirim. İş yaşamında, para meselelerinde var olan durumu biliyor. Ama geleceği kimsenin bilebileceğine inanmıyorum. Ben ilk gittiğimde çok etkilenmiştim, çok arkadaşımı gönderdim hepsi memnun kaldılar..kahve ve tarota birlikte bakıyor, 25 tl. tavsiye ederim.

onun dışında ilk fal maceram tunalının sonunda esata yakın bir pasaj var oradaki ömer le başladı, bir arkadaşım duymuştu ve gitmiştik, aslında fena bakmıyordu, bütün geleceğini anlatıyordu ama ne kadarı çıktı derseniz hatırlamıyorum gerçi daha sonra bir defa daha ömere gittik..

bahçelide melek ve gül vardı, melek iskambil falı bakıyordu 30 du sanırım, daha sonra çalıştığı cafeden ayrılmış evinde bakıyor galiba şimdi, biraz yıldız tilbe tadında konuşmaları, şu anki durumu o da süper biliyor ve kısa vade bakıyor, yani tüm hayatını anlatmıyor diğerleri gibi, şunu olunca tekrar gel diyor mesela...gül den bahsedilmiş biz hiç memnun kalmamıştık, soğuk bir havada cafenin bahçesinde baya uzun bekledik ve üç arkadaş gitmiştik, fal bakarken bir yandan da köfte ekmek yiyordu gül hanım, üçümüzün de aklında o soğan ve köfte kaldı ne yazık ki :2:

onun dışında bahçeli ve kızılayda birkaç cafeye gittik kimisi 20 ye, kimisi 7.5 a kimisi 30 a bakıyordu, ama memnun kaldığım başka biri yok..en son bir tanıdığım süper bir falcı diyerek tunalıda sevda diye bir bayanı önerdi, randevuları da gerçekten doluydu, 35 liraya bakıyor, gittim ama çok kısaydı ve hiçbişey yoktu, o arkadaşımla frekansları tutmuş ama bana hitap etmedi, parama acıdım ilk defa..

yine istanbuldan bir arkadaşım yıldızı önermişti, ama bir türlü randevu alıp gidemedim, iyi ki de gitmemişim diyorum şimdi..

böyle yazınca baya fal maceram olmuş aslında, ben sevtapı tek geçiyorum, denemeyenler denesin derim :) benim de bugünlerde son bir defa farklı birine gidesim var, forumdan ya eylül ya da yaşar hanım diye düşündüm, bir de rukiye varmış sanırım kızılayda birine giderim belki eğlencesine, ama verdiğimiz paraya yazık diyorum aslında

aslında sevtapı tek geçerim ama bazen

tunalıdaki sevda hanıma mayıs sonu gibi ben de gittim. sözde 7 hafta içinde ruh eşimle karşılaşacağımı söyledi. ama ne oldu? kocaman bir hiç. :2: iş güç falan hiç bir şey bilemedi. ama telefonları da susmuyordu. bayağı müşterisi vardı yani. anlamadım :/

X