Ankara'daki Falcılar

benim melek'in falı patlıyor gibi. ben 15 günden hesap etmiştim iki haftayı, 14 sayınca 16'sında doluyor tarih.
tabi bu kadar bağlı kalmak ne kadar doğru bilemiyorum. ama iki olasılık vardı, çok basit bir faldı yani.
ben sordum, gelecek mi? o dedi ki, "hııııım 1 hafta içinde gelmicek, iki hafta içinde gelecek, ama gelmezse bir sağlık sorunundan dolayı gelmez. gelmeyebilir de."

bu normal arkadaşa bile yapılabilecek bir yorum.
gerçi bu aralar pek pozitifim dediğiniz gibi, birkaç güne olack gibi hissediyorum.
gerçi olsun artık zira 2 aydır bekliyorum az değil :))

tam olarak yapılması gereken şu sanırım
hem fala bağlı kalacaksın, "2 ay içinde dönecek" dedi mesela, onu düşüneceksin. '2 ay içinde dönecek'e kendini odaklayacaksın hem de artık adamı beklemiceksin. biraz deli işi konuşuyourm farkındayım ama zihninde onu özgür bırakacaksın. bir taraftan da günü çekeceksin.

benim sevgilim de eski sevgilisine donmus buyuk ihtimalle !!! tabi donmeyen erkek yok

cidden eskiye mi dönmüş? en başından planlayıp gitmiştir o zaman bahane etmiştir. he yine sana gelmez mi gelir de nası dönmüş yaa

tam olarak yapılması gereken şu sanırım
hem fala bağlı kalacaksın, "2 ay içinde dönecek" dedi mesela, onu düşüneceksin. '2 ay içinde dönecek'e kendini odaklayacaksın hem de artık adamı beklemiceksin. biraz deli işi konuşuyourm farkındayım ama zihninde onu özgür bırakacaksın. bir taraftan da günü çekeceksin.

he hee tatlım onu başarabiliyosan bravo sana yanii :)

valla benim sırda bekleettiğim iki kişi varr biri kadriye diğeri samsundaki nazmiye teyze kadına 4 kere gittim herseferindede yoktu yaaa heralde kısmet olmuyo vardır bunda bi hayır diorummm...3. olarak listeme eylülü ekliorum burdaki yorumlara göre :)

valla benim sırda bekleettiğim iki kişi varr biri kadriye diğeri samsundaki nazmiye teyze kadına 4 kere gittim herseferindede yoktu yaaa heralde kısmet olmuyo vardır bunda bi hayır diorummm...3. olarak listeme eylülü ekliorum burdaki yorumlara göre :)

eywahhhh:) aklımıza nazmiye teyzeyi düşürdün şimdi...

eywahhhh:) aklımıza nazmiye teyzeyi düşürdün şimdi...

valla şekerimm banada bi arkadaşımın arkadaşı önermişti samsunda gittiklerinin arasında en iyisiymiş diye..cafede sürekli olmuyo evinden çağırıyolarmış 15 liraya bakıomuş..ben enaz 4 defa gttim bulamadım ama tekrar gittiğimde yine bi uğrucam mutlakaa yanii...sadece 1 kişiden duydum ama

ben size gözlemlediğim bir şeyi syliyeyim.eğer bir erkek uzun süren bir ilişkisini bitirip sizinle başlamışsa emin olun ki o eskiye kesin dönecektir.yeni ilişki onun için pansumandır..2-3 ay tedawi olur sonra eskiye gider.eski dediğim en az 2 3 yıl süren ilişkidir.ayrıca 2-3 ay duygusal birliktelik yaşadığınız insan gitmişse we en çok 10 günde gelmemişse artık gelmesi mucizeye bağlıdır

ben size gözlemlediğim bir şeyi syliyeyim.eğer bir erkek uzun süren bir ilişkisini bitirip sizinle başlamışsa emin olun ki o eskiye kesin dönecektir.yeni ilişki onun için pansumandır..2-3 ay tedawi olur sonra eskiye gider.eski dediğim en az 2 3 yıl süren ilişkidir.ayrıca 2-3 ay duygusal birliktelik yaşadığınız insan gitmişse we en çok 10 günde gelmemişse artık gelmesi mucizeye bağlıdır
metu ilk tezini curuteyim hemen benim alti yillik sevgilim benden ayrildiktan bir hafta sonrasinda ciktigi kizla evleniyo onumuzdeki ay bana donmedi yani :)
ikincisinde haklisin ama on gune donmediyse iki aylik bi iliski bi daha donmez aci ama benim gercegim bu...

metu ilk tezini curuteyim hemen benim alti yillik sevgilim benden ayrildiktan bir hafta sonrasinda ciktigi kizla evleniyo onumuzdeki ay bana donmedi yani :)
ikincisinde haklisin ama on gune donmediyse iki aylik bi iliski bi daha donmez aci ama benim gercegim bu...

benim geri dönüş tezimde çürüdü ozaman :) bidaha hiçmi konuşmadınız tatlım peki..1 haftada yeni birini bulucak kadar nekadar hızlıymış maşallah

benim geri dönüş tezimde çürüdü ozaman :) bidaha hiçmi konuşmadınız tatlım peki..1 haftada yeni birini bulucak kadar nekadar hızlıymış maşallah

beni aldatmisti o bir hafta sonra ciktigi kizla yani ben varken o da varmis ! neyse o olay gecti gitti :KK43: su anki durum karisik o kizlara sevdiginden donmuyor bana da sevdigi icin donmeyecek :KK43:

uzun süreli ilişkilerden sonra hop diye yeni bulduğuyla evlenen de oluyor. mesela demet akalın ibrahim kutluay örneğini verebiliriz burada.

iki ay çıktıktan sonra benden ayrılan eski sevgilim dönmüştü benim. 10 günde falan da dönmedi, baya sonra döndü. ben aramayı bıraktığımda döndü. teyzem ölmüştü onu duymuştu ona rağmen aramamıştı. beni ilgilendirmez demişti düşünün. asla dönmez diyordum ki kapımda yattı. evimin lambalarını kontrol ediyordu, şimdi odandasın, yok şimdi salona geçtin diye mesaj atıyordu dışardan. rahatsız olmuştum artık.
bu heriflerin ne zaman egosu sönerse o zaman dönüyorlar.

iki ay diye az gelmesin yani.

tatlım 6 yıl sonra o insan niye gitti ? kopma sebebi çok önemli...o seninle bitirdikten sonra başkasına gitmemiş ki.. sen warken gitmiş..ikisi çok farklı...

beni aldatmisti o bir hafta sonra ciktigi kizla yani ben varken o da varmis ! neyse o olay gecti gitti :KK43: su anki durum karisik o kizlara sevdiginden donmuyor bana da sevdigi icin donmeyecek :KK43:

sen şimdi başka birini bekliyorsun ama demi tatlımm? bizim ömrümüz beklemekle geçiyo vallahiii :) banada bi falcı söyleyinde gideyim yahuuu ama şöyle tarih veren birisi olsunda bende bekleyimm..:) izmirde müjgana baktırmıştım ozaman mart ayıydı bu aydan sonra sorumluluklarının farkına varıcak seni arıcak dedi...ankadarda menekşeye baktrdım 3 hafta vermişti bak görürsün gece arıcak seni dedi barışıcaksın dedi gerçi beni barışmayada hiç niyetim yok ama ordan belli zaten 3 haftanın 2 haftası gitti...haydi birini önerin kızlar lütfen nettende baktırabilirimm

uzun süreli ilişkilerden sonra hop diye yeni bulduğuyla evlenen de oluyor. mesela demet akalın ibrahim kutluay örneğini verebiliriz burada.

iki ay çıktıktan sonra benden ayrılan eski sevgilim dönmüştü benim. 10 günde falan da dönmedi, baya sonra döndü. ben aramayı bıraktığımda döndü. teyzem ölmüştü onu duymuştu ona rağmen aramamıştı. beni ilgilendirmez demişti düşünün. asla dönmez diyordum ki kapımda yattı. evimin lambalarını kontrol ediyordu, şimdi odandasın, yok şimdi salona geçtin diye mesaj atıyordu dışardan. rahatsız olmuştum artık.

o zaman şunu bir kez daha söyliycem..erkekler maymuna benzer bir dalı tutmadan öteki dalı bırakmaz.ya da yeni bir dal tutar eski dalı bırakır.kısır döngü...o dediğin ünlülerde çok war.yıllarca beraber olduğu insanla ewlenmiyor ama yeni biriyle 1 haftada ewleniyor..

benimkide 4 aylık bişiydi mümkün değil dediğim bi insandı 1.5-2 yıl sonra geri dönüşüyle beni şok etmişti :) ya valla kızlar benim içide kaldığından çok istiyorum içimdekileri söylemeyi bu düşüncemde ısrarcı olmalımıyım yoksa sallamamalımıyımm yahuuu :KK43: acaba burayı çokmu meşgul ettim siteden uyarı alırmıyım diye düşünmüo değilim :)

benimkide 4 aylık bişiydi mümkün değil dediğim bi insandı 1.5-2 yıl sonra geri dönüşüyle beni şok etmişti :) ya valla kızlar benim içide kaldığından çok istiyorum içimdekileri söylemeyi bu düşüncemde ısrarcı olmalımıyım yoksa sallamamalımıyımm yahuuu :KK43: acaba burayı çokmu meşgul ettim siteden uyarı alırmıyım diye düşünmüo değilim :)

eh artık konuşulacak falcı kalmadı dertleşiyoruz:) umarım burayı okuyordur hepsi.coğu da okuyor zaten..yakında reklam üyeleri damlar foruma...

hanımlar daha önce forumda Deniz'i "gidilebilir" diye tanımlamışım. geri adım atmak istedim bu mesajı görünce.

öncelikle Deniz'e gittikten bir sene sonra not aldığım ajandayı buldum.

tamamen alakasız.

yani onun falına göre benim bundan önceki sevgilimle evlenmiş, istanbul'a taşınmış olmam gerekiyor.

yakın arkadaşımın iş bulmuş, bursa'da yaşıyor ve sevgilisinden ayrılmış olması gerekiyor. (ki evlendiler)

ve aynı şekilde beraber gittiğim arkadaşımın annesine de "sende büyü var" deyip hoca ayarlamış.
necatibey caddesindeymiş galiba hoca.

yani hiç şık değil, hiç etik değil, inanç tüccarlığı bu.
o hocayı da iyi biliyorum...ay nerden buldun eski mesajımı:)

uyarı almazsın aksine iyi oluyor, muhabbet olsun burada, ben bazen sırf o yüzden yazıyorum bir şeyler:))

X