Ankara'daki Falcılar

arkidişlerben binnaz ablada ZEYNEP DOĞUŞ baktırdım daha önce baktıran arkidişler varmı gerçi burası ankaradaki falcılar kısmı ama burda sizle konuşmayı çok seviyorum..ben falını beğendim benide karşımdakinide gerçekten güzel analiz etmişti bana aralık ayına kadar gününü gün edicek sonra senle iletişime geçicek dedii...beklicem bakalım merakla daha önce baktıranlar varmı merak ettimm..

Merhabalar, Sırf size falcilar hakkındaki yorumlarimi yazmak için üye oldum :)bu aralar online fal bakan bir siteye takıldım ilk önce ondan bahsetmek istiyorum orda çalışan falcılar hakkında;Adın kısa ama sanal fincan bile olsa isim veriyor Enderun promosyon fal olmasına rağmen isabetli yorumlar yapıyor Merilin her promosyon falim ona denk geliyor,kopyala yapistir yapıyor Lokman Hekim.kesinlikle baktirmayin bir tanesi bile doğru değil Light kesinlikle baktirmayin fal değil astroliji yorumu yapıyor .Astroloji yorumu yaptırmak isterseniz zaten gazetelerde yaziyor."eğer yanlış hissetmiyorsam çok ağır pArfümler yerine güzel ve daha kaliteli kokuları seviyorsun gibi Birde facebooktan eklenme istiyor. :)Pembe Kahve başarılı değil,dualar veriyor Medyum askkk birkaç tane daha profili var baktirmayin derim Mercury ona verdiğim 25 liraya o kadar aciyorumki profil sayfasında benim.dediklerim %100 çıkıyor yazar .kesinlikle aldanmayin bir tane bile tutturduğu kelime yok Rehber başarılı nokta atışları mevcut Nimelmattub başarılı nokta atışlari var Idas başarılı nokta atışlari var Medyum Tuna,Tuna abi hayatımdaki en önemli olayı bildi.Hayatınızdaki mutlaka bir kere haklısın.Ben şimdi Imporatariceye baktirmak istiyorum ama oda mevcut.musterisine bakıyor.Birde söyle bir durum söz konusu kötü yorum ve oy verirseniz eğer yani kötü bile baksa güzel baktı demeniz gerekiyor nasıl falcılarin oy kriteri varsa biz müşterilerinde puanlama sistemimiz var eğer puanlama notumuz düşükse falcilar bakmiyor.mesela bana Selin89 bakmamisti :)ilkay gurden hiç memnun kalmadım resmen azarlar gibi konuşmus :)

arkidişlerben binnaz ablada ZEYNEP DOĞUŞ baktırdım daha önce baktıran arkidişler varmı gerçi burası ankaradaki falcılar kısmı ama burda sizle konuşmayı çok seviyorum..ben falını beğendim benide karşımdakinide gerçekten güzel analiz etmişti bana aralık ayına kadar gününü gün edicek sonra senle iletişime geçicek dedii...beklicem bakalım merakla daha önce baktıranlar varmı merak ettimm..
canıım online baktırma inanma derim en iyisi dedikleri ilkay mesela evet olumsuz konuştu falan ama bana bişey bilemedi diğerleri gibi sevgi pıtırcığı da değil hani pozitif elektrik de alamazsın e pozitif elektrik alsan ne olacak dedikleri çıkmıyo ki...hatta hiç fal baktırmamak lazım ama :KK43: dışarda en fazla 10 tlye baktırmak en güzeli bence o sıra beklemek iki çift laf duymak senin gibi bir sürü insanı görmek bile daha iyi geliyor online bana o an için iyi geldi ama çıkmadı hiç :KK43:

Merhabalar, Sırf size falcilar hakkındaki yorumlarimi yazmak için üye oldum :)bu aralar online fal bakan bir siteye takıldım ilk önce ondan bahsetmek istiyorum orda çalışan falcılar hakkında;Adın kısa ama sanal fincan bile olsa isim veriyor Enderun promosyon fal olmasına rağmen isabetli yorumlar yapıyor Merilin her promosyon falim ona denk geliyor,kopyala yapistir yapıyor Lokman Hekim.kesinlikle baktirmayin bir tanesi bile doğru değil Light kesinlikle baktirmayin fal değil astroliji yorumu yapıyor .Astroloji yorumu yaptırmak isterseniz zaten gazetelerde yaziyor."eğer yanlış hissetmiyorsam çok ağır pArfümler yerine güzel ve daha kaliteli kokuları seviyorsun gibi Birde facebooktan eklenme istiyor. :)Pembe Kahve başarılı değil,dualar veriyor Medyum askkk birkaç tane daha profili var baktirmayin derim Mercury ona verdiğim 25 liraya o kadar aciyorumki profil sayfasında benim.dediklerim %100 çıkıyor yazar .kesinlikle aldanmayin bir tane bile tutturduğu kelime yok Rehber başarılı nokta atışları mevcut Nimelmattub başarılı nokta atışlari var Idas başarılı nokta atışlari var Medyum Tuna,Tuna abi hayatımdaki en önemli olayı bildi.Hayatınızdaki mutlaka bir kere haklısın.Ben şimdi Imporatariceye baktirmak istiyorum ama oda mevcut.musterisine bakıyor.Birde söyle bir durum söz konusu kötü yorum ve oy verirseniz eğer yani kötü bile baksa güzel baktı demeniz gerekiyor nasıl falcılarin oy kriteri varsa biz müşterilerinde puanlama sistemimiz var eğer puanlama notumuz düşükse falcilar bakmiyor.mesela bana Selin89 bakmamisti :)ilkay gurden hiç memnun kalmadım resmen azarlar gibi konuşmus :)

sanal fincan bile olsa isim vren kim tatlım onu anlayamadım ben

ben de dün cidanda figen yok diye ezgiye baktırdım.değişik birine benziyor fena değildi ama bana kısa baktı.eski sevgilin 3 gün içinde dönecek dedi :KK1: bi de bu ayın sonunda bu çocuk hapise girecek dedi(umarım girer de çürür orda :KK9: ).gerçekten ilk defa bi falcı bu tarz şeyler söylüyor bide çok düşük ihtimaller bakalım gerçek olursa buraya yazarım

sevgilin 3 gün içinde döndü mü tatlım :)

canıım online baktırma inanma derim en iyisi dedikleri ilkay mesela evet olumsuz konuştu falan ama bana bişey bilemedi diğerleri gibi sevgi pıtırcığı da değil hani pozitif elektrik de alamazsın e pozitif elektrik alsan ne olacak dedikleri çıkmıyo ki...hatta hiç fal baktırmamak lazım ama :KK43: dışarda en fazla 10 tlye baktırmak en güzeli bence o sıra beklemek iki çift laf duymak senin gibi bir sürü insanı görmek bile daha iyi geliyor online bana o an için iyi geldi ama çıkmadı hiç :KK43:

bizim burda çok pahalı fal baktırmak tatlım zaten düzgün kimsede o yüzden online takılım braz dedim..bide güzel bişiyler duymak güzel geliyo insana ondan zaten yoksa boşa para harcayıp duruyorum işte :)

medyum tunanın soyledıklerınden cıkan oldumu sana?ımparotorıceye baktırma bence burdada yazılmıstı begenmeyenı coktu tabı ama sen bılırsın genede:)

Cidan Cafe Figen ablaya ilk.kez fal baktirdigim zaman bana söylediklerini iyiki not almışım çünkü bana söyledikleri çıkmıştı o anda hiç.mahkemelik durumum olmamasina rağmen 6ay öncesinde bilmişti Cigdemin keşke nerde olduğunu bilsek :KK43:Ezgiye ilk.kez Ocak ayında baktirdim işimden son derece memnun olmama rağmen iş değişikligi yapacagimi eğitim.için şehir disina gidecegimi bildi yani bana dedikleri çıktı ikinci falinada çok güzel baktı ama üçüncü falinda benden enerji alamadı :KK43:onun bir kat altında isimsiz bir.mekan var medyum ömrüm diye birisi fal bakıyor kesinlikle baktirmayin bir tane bile tutturduğu kelime yok :)dilca cafede suzan abla vardı.keşke bulabilsem çok güzel bakiyordu dilcada.kesinlikle yaşlı bayana baktırmayin onun yüzünden büyü var diye bunalıma girmiştim ama arkadasimada aynılarını söylemiş dilcada arap serap vardı bana bakamamisti ama arkadaşıma güzel bakmıştı

Kuzum geçmişi ve anı çok iyi bildi haziran on dedi umarım olur :)

valla gecmısı bendede cok net bılmıstı ama bakalım hayırlısı :KK34: he bak tellwede herrayı denemedıysen onerebılırm sana dedıklerınden cıkan olmustu ordan belısle mesatare aynı kısıler zaten belıs kahın39 sahsenem lorena bunları tavsıye etmem cidandakı ezgının soyledıklerınden bırı daha cıktı hadi bakalım:KK34::KK34::KK34::KK34::KK34:

medyum tunanın soyledıklerınden cıkan oldumu sana?ımparotorıceye baktırma bence burdada yazılmıstı begenmeyenı coktu tabı ama sen bılırsın genede:)

Evet ezgi benim en önemli sirrimi bildi ben ezgiyi çok seviyorum banada haziranda zaman verdi bende bekliyorum ama ezgininde cafeden ayrılma durumu var galiba umarım ayrilmaz :KK43:herrayi deniycem

Evet ezgi benim en önemli sirrimi bildi ben ezgiyi çok seviyorum banada haziranda zaman verdi bende bekliyorum ama ezgininde cafeden ayrılma durumu var galiba umarım ayrilmaz :KK43:herrayi deniycem

ciddimisın ya bılseydım telını ısterdım püüüüü:KK43:(

medyum tuna tellwedemi ben baktım öyle birini bulamadım nedenki acep..başka bi sitedemi yoksa

buldum medyum tunayı yorumlar iyi gibi baktırsammıki ama bigünde 2 fal çok olur heralde ya :) bide binnaz ablada bilge özüdoğruyu merak ediyorum ben...

Sanırım falcı sayımı 2ye indirip daha da başka birine gitmiycem ve gitme sayımı azaltmayı düşünüyorum. Paramıza yazık :)

Kaan bana ilk kez fal baktiginda güzel fal bakmıştı ama ikincide o kadar başarılı değildi hep aileme odaklandi :KK43:Mustafa bana bakamadi belkide elektrigimiz tutmadı ama surekli ağzımdan laf almaya çalıştı değilmi ama diye hep sorularla desteklemeye çalıştı evim cafede sevdaya çok baktirmak istedim ama çok dolu olduğu için sermin baktı onunda nokta atışı bile yoktu

Sanırım falcı sayımı 2ye indirip daha da başka birine gitmiycem ve gitme sayımı azaltmayı düşünüyorum. Paramıza yazık :)

çocuk döndüyse o ikisine de hiç gitme boşver ben sevgilimin "beraber gidelim" ısrarına ragmen gitmemişti :KK66:
ama ne kadar sürede döndü seninki ?

kızlar tellwe hakkında da yorumlarım şu şekilde:
ben herranın yorumunu beğendim benimle ve onun geçmişi ile ilgili falan doğru tespitleri var ama dediği tarih gelmemiş...bir de herra benim hassas olduğum bi sağlık problemimi bilmiş belki herkeste vardır ama bende fazla işte o problemi hangi zamanlarda yaşıyorum falann bilmiş.
pembekahve 10 gün demiş süre doldu değişen birşey yok ama yine onunla ilgili bildiği şeyler var.
medyum tunanın yorumu güzel bak şimdi tekrar okudum ve bu da karşı tarafın çevvresi konusunda herra ve pembekahveyi doğrulamış.zaman olarak herra ile aynı şeyi söylemiş.
tatlıcadı84 sesli yorum yapmış ses kaydının süresi dolmuş soruma cevap alamadım sor dedi yazılı sordum bana verdiği cevap inşallah döner oldu :)
selin89 aslında paralı bakıyodu bana promosyondan baktı soruma da cevap verdi ama zaman belirtmedi.
sonuç olarak herra iyi gibi çok mecbur kalınırsa denenir.o yoksa medyum tunayı da beğendim.
tabi dedikleri tarih çıkmazsa onu bilemem.

ozgoktu çok para verme yok kahve yok tarot yok katina düşünme en ucuz neye bakıyorlarsa ona baktır tellwede kahve falları daha pahalı.

çocuk döndüyse o ikisine de hiç gitme boşver ben sevgilimin "beraber gidelim" ısrarına ragmen gitmemişti :KK66:
ama ne kadar sürede döndü seninki ?

Biz hep böyle kavga edip dururuz aslında bi keresinde bi buçuk ay sürmüştü. İnadımızdan konuşmayız ikimizde ama bu sefer bi haftayı bi kaç gün geçti sadece

X