Ankara'daki Falcılar

helin i denedinizmi bende bişiler tutturmuştu Çok iyi degil ama bişiler yakayabiliyor Fiyat 30 uzun zamandır gitmiyorum

kızlar bahçeli 7 de galiba dejavu cafe d,ye bi yer varmış duydunuzmu hiç?

Ben duymamıştım hiç. Ama orada da çok fal bakan varmış. Bilgi edinirseniz yazın lütfen buraya.

ankaranın hanımlerı ıstanbul ve ızmırdekıler kadar meraklı deıl sanırım fala :KK70: cok fazla yazan olmuyor ama mıhrıye ıcın 2 arkadas gıttı ıkısıde begenmedı Tryamour

Malesef yorum yapan çok nadir bu sayfada.
gaah.gif
tissue.gif

Oooofff gittiğime pişman oldum o kadına yaa.. Allak bullak oldum şimdi.
wha%255B1%255D.gif

mihriye ve fikriyeye arkadaşlarla 2 yıl önce gitmiştik bulunduğunuz durumu biliyor fakat gelecekle ilgili söyledikleri hiç birimizinkide malesef olmadı biz gittiğimizde 17 ye bakıyorlardı

Valla benim şimdiki durumla alakalı olarak söylediklerinden de şüphem var aslında. Daha önce de yazdığım gibi evlilik hayatı hariç diğer meselelerle ilgili söyledikleri daha önce bana söylenenlerden oldukça farklıydı. Bu yüzden aklımı fazlasıyla karıştırdı.

Yorumlarınız için çok teşekkürler. Gerçekten gözlerim yaşardı. Keşke daha çok insan yazsa buraya.
156fs428254.gif

Başka bildiğiniz isimler varsa duymak istiyorum çünkü yeniden bir falcıya gitmem gerekiyor.
89.gif

tryamour mihriye den iyidir :)) bana hiç evleneceksin demedi Eşimin askerliginin nereye çıkacagını net söylemişti Birde hamile kaldıgım iki zamanı bildi ama bebekler yaşamadı belkide ayağı ugurlu gelmedi :) kenzonun üstündeki kafede ünlü falcı heli burda diye yazıyor cafenin adını hatırlamıyorum

tryamour mihriye den iyidir :)) bana hiç evleneceksin demedi Eşimin askerliginin nereye çıkacagını net söylemişti Birde hamile kaldıgım iki zamanı bildi ama bebekler yaşamadı belkide ayağı ugurlu gelmedi :) kenzonun üstündeki kafede ünlü falcı heli burda diye yazıyor cafenin adını hatırlamıyorum

Hmmm..Bekarken mi baktırdın? Kenzonun üstü neresi ki?:uhm: Sokak adı semt yok mu?

evliydim biz yıllardır arkadaşımla geyigine gideriz Bazen çok ince ayrıntıları tutturuyor bazende tamamen sallıyor Buda sans ziya gökalp üsütünde kenzo var

evliydim biz yıllardır arkadaşımla geyigine gideriz Bazen çok ince ayrıntıları tutturuyor bazende tamamen sallıyor Buda sans ziya gökalp üsütünde kenzo var

Evliysen evleneceksin dememesi normal tabi.sırnaşık şey Teşekkür ederim. Ben önce Ankara Cafe'deki Eylül'ü deniim en iyisi.a.s

Bu arada Masal cafe diye bir yer var meşrutiyette. Orda Berrin denen kadına kesinlikle gitmeyin. Bari bir tek şeyi tuttur be kadın. Hiçbir şeyi bilemiyor.:umursamaz:

Ortaköy cafe diye bir yer açılmış. Sanırım daha önce de varmış ama yer değiştirmiş. Tekrar hizmetinizdeyiz yazıyordu afişinde. Orda Yıldız diye biri fal bakıyormuş. Onu bilen daha önce baktırmış olan var mı?

merhaba tryamour
ben daha önce istanbulda falcılar forumuna hep yıldızla ilgili yazmıştım istanbulda bütün falcıları dolaşsam da yıldız gibi falcıya rastlamadım ben ünvdeyken hemen her ay giderdim arkadaslarımı götürdüm ailem için baktırdım cebi vardı bende yer değiştirdi sonra ben de istanbuldan kalktım buldum orda da baktırdım sonra cebini kaybettim mutlaka git

benim hangi şehire gideceğimi arkadaşlarımın bundan sonra kacıncı sevgilisiyle evlenecegini hep bildi kime bununla evleneceksin dediyse onunla evlendi sanırım seninle aynı dertlerden muzdaribiz su anda ben de falcıların yanında küfredip duruyorum sonra 2 gün sonra unutup gidiyor falcıların dediklerinde yalanlar arıyorum ama hep ah bi yıldız ablam olsa diyorum o süperdir

hatta bana daha önce de sormussun ankarada kime gittin diye eger gidersen cep telefonunu alıp bana da yollar mısın ankarada değilim ama ilk fırsatta onun yanına gidicem

merhaba tryamour
ben daha önce istanbulda falcılar forumuna hep yıldızla ilgili yazmıştım istanbulda bütün falcıları dolaşsam da yıldız gibi falcıya rastlamadım ben ünvdeyken hemen her ay giderdim arkadaslarımı götürdüm ailem için baktırdım cebi vardı bende yer değiştirdi sonra ben de istanbuldan kalktım buldum orda da baktırdım sonra cebini kaybettim mutlaka git

:1shok::1shok::1shok: Ayyy çoookk sağoll yaaa..Ben de diyorum Yıldız diye birinden bahsediliyordu ama kim demişti hatırlayamadım. Demek ki sana sormuşum.. Benim bir arkadaşım da gitmişti geçen yıl ve çok iyi olduğunu söylemişti. O zamanlar fal için cafelere gitmiyordum bu yüzden çok üstünde durmamıştım ve hemen sonrasında da kapatmışlardı o cafeyi. Tekrar açılması çok iyi olmuş o zaman.:lepi:

benim hangi şehire gideceğimi arkadaşlarımın bundan sonra kacıncı sevgilisiyle evlenecegini hep bildi kime bununla evleneceksin dediyse onunla evlendi sanırım seninle aynı dertlerden muzdaribiz su anda ben de falcıların yanında küfredip duruyorum sonra 2 gün sonra unutup gidiyor falcıların dediklerinde yalanlar arıyorum ama hep ah bi yıldız ablam olsa diyorum o süperdir

Bunları duymak beni çok sevindirdi..hihoyyyt Gerçi herkese sana tuttuğu kadar tutmayabilir söyledikleri ama muhakkak gidicem ona. Evet haklısın yaa şu falcılar eski aşk konusunda kafamı bulandırıyor. Gerçi bana herkes geri dönecek dedi Mihriye haricinde ama olmadı hiçbir şey. Bir de bunu deneyelim bakalım.:hulya:

hatta bana daha önce de sormussun ankarada kime gittin diye eger gidersen cep telefonunu alıp bana da yollar mısın ankarada değilim ama ilk fırsatta onun yanına gidicem

Bu kadar şey yazdım sevindim amaaaa sen o Yıldız'ın bu Yıldız olduğundan emin misin?bilmiyorumkismile
Bir de sen kahve falı mı baktırmıştın yoksa tarot mu? Ben bugüne kadar 2 kez tarot baktırdım 2sinde de aynı şeyler çıktı ama gerçekleşmedi ne yazık ki. Kahve falı daha çok çıkıyor gibi. Tarotu herkes beceremiyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ortaköy cafe diye bir yer açılmış. Sanırım daha önce de varmış ama yer değiştirmiş. Tekrar hizmetinizdeyiz yazıyordu afişinde. Orda Yıldız diye biri fal bakıyormuş. Onu bilen daha önce baktırmış olan var mı?

canım nerde açılmış bu cafe?yerini bi tarif etsen

canım nerde açılmış bu cafe?yerini bi tarif etsen

Güven parktan önce otobüslerin kalktığı bir durak var ya orada. Sanırım Garanti Bankası'na çok yakın. İşte o cadde üzerinde bir binada. Hemen görürsünüz zaten baktığınızda. Eğer giderseniz düşüncelerinizi buraya da yazın lütfen. (;

Güven parktan önce otobüslerin kalktığı bir durak var ya orada. Sanırım Garanti Bankası'na çok yakın. İşte o cadde üzerinde bir binada. Hemen görürsünüz zaten baktığınızda. Eğer giderseniz düşüncelerinizi buraya da yazın lütfen. (;

yani bulvar üzerinde alp billuriyeye yakınmı?

slm ben ankarada tek falcı bilirim o da bizim sevim abla 10 yıldır tanırım ne dediyse öyle yada böyle bi şeklide karşılaşmışımdır hayatımda..k.örende

X