Ankara'daki Falcılar

arkadaşlar lütfen polemik endişe şüphe kargaşa cıkmasın.özgoktunun duası doğru.şöyle düşünün,bir karadenizli bir doğulu bir ıstanbullu aynı cümleyi söylerken şiwe farkı olur ama söylediği cümlenin anlamı değişmez..zaten ozgoktuya da ayıp olur.yanlış bir şey yazmış gibi anlaşılır.

yok tatlım ne ayıbı söylediğin için çok saolll :):)

ben gitmiştim 3 hafta önce, geçmişi bildi, yorumları iyidi bakalım gelecekte neler olucak, beklemedeyim

zaman verdımı sana?bana daha once tutturdukları olmustu o yuzden gıttım cok boyle agzı acık bırakıcak bı falcı dııl ama en azından paragoz de dııl ben sevıyorum o yuzden:KK34:

zaman verdımı sana?bana daha once tutturdukları olmustu o yuzden gıttım cok boyle agzı acık bırakıcak bı falcı dııl ama en azından paragoz de dııl ben sevıyorum o yuzden:KK34:

zaman da verdi, yaptığı yorumlar geneldi, ince ayrıntıda verdi, anlatırken orta halliydi, dedikleri olursa yazarım
meryeme gittim arif beye gittikten bi kaç gün sonra onun dediği bikaç şey çıktı ama, yakın zamanla ilgili, en son 4 ay önce gitmiştim, o zaman dediği şeyler bi kaç ay sonra olmuş, yeni farkettim, ondan bi daha gittim kendisine, zamanı bilememiş ama

Son düzenleme:
zaman da verdi, yaptığı yorumlar geneldi, ince ayrıntıda verdi, anlatırken orta halliydi, dedikleri olursa yazarım
meryeme gittim arif beye gittikten bi kaç gün sonra onun dediği bikaç şey çıktı ama, yakın zamanla ilgili, en son 4 ay önce gitmiştim, o zaman dediği şeyler bi kaç ay sonra olmuş, yeni farkettim, ondan bi daha gittim kendisine, zamanı bilememiş ama

taynattakı meryemmı bu?

arkadaşlar ezgiye gittiğim zaman dediklerinin çıkıp çıkmadığı ile ilgili yorum yapıcam demiştim.malesef hiç bir dediği çıkmadı verdiği zamanlar da geçeli çok oldu bilginize..

yok tatlım bana kendisinden yaşça büyük biriyle birlikte dedi...çok üzülmüştüm ama şimdi takmıorum kafaya..ben 50 ye baktırdım biraz fazla geldi tabi...aslında biraz yarım kaldı benimki tekrar ara dedi ama moralim bozuk olduğu için aramadım ben

ozgoktu senın erkek arkadasın donmustu sana boylece zeynonun soyledıklerı cıkmamıs oldu dımı??

ben sana gönderiyorum.aslını yani gercek yazılışı we okunuşuyla..

Metumetu ben de rica edebilir miyim duayı, daha önce başka bir arkadaşa yazmıştım ama geri dönüş alamadım. Forumdan okuduğum kadarıyla kimseyi cevapsız bırakmamış, duyarlı davranmışsın. Fakat yeni üye olduğum için özel mesaj hakkım yok sanırım. Mümkünse mystic_river@windowslive.com adresine yollarsan sevinirim. Şimdiden teşekkürler

arkadaşlar ezgiye gittiğim zaman dediklerinin çıkıp çıkmadığı ile ilgili yorum yapıcam demiştim.malesef hiç bir dediği çıkmadı verdiği zamanlar da geçeli çok oldu bilginize..

2. kez gittim, yine verdiği tarihte dediği olmadı baya da geçti gerçekten ezgi bende tutmuyo dedikleri

2. kez gittim, yine verdiği tarihte dediği olmadı baya da geçti gerçekten ezgi bende tutmuyo dedikleri

Ezginin zamanları tutmuyor ama dedikleri çıktı bende belki seninle frekansı tutmamış olabilir..

Kızlar telwe.com yöneticilerine burdan sesimizi duyuralım çünkü bizi okuduklarını biliyorum..Sevgili Kahinvanga iki gün boyunca falimi beklettin,falima bakmadin sonrada bana hiç bir açıklama yapmadan falimi iade ettin,hemen ardından da fiyatlarini yukselttin belki çok güzel bakabilirsin ama yaptığın hiç etik bir davranış değildi...Galadriel kızlar sakın baktirmayin kopyala,yapistir yapıyor :)

arkadaşlar öncelikle hepinize merhaba..
o kadar uzun zamandır bu forumu takip ediyorum ki, birçok konuda,siz farkında olmadan bana yardımcı oldunuz, onun için öncelikle hepinize gönülden teşekkürler..
neyse nihayetinde dayanamayıp bende paylaşımcı olmak için üye oldum..
yıllardır fal delisi bir insan olarak cumartesi yaşadığım bir olay delirtti beni, paylaşmak istedim. kendimde nacizane katina ve tarot baktığım için deste fallarında çok güvenmediğime gitmiyorum ama, kahve fallarında tutturanda oluyor kolpa çıkanda..
neyse gelelim cumartesi ye; arkadaşımla yükselde zaman öldürürken bir çocuk önümüze atladı bir falcıyı övmeye başladı, yok spiritüalist, şurada şöyle okumuş, isim veriyor direkt vs vs... sorduk 10 tl dedi, hadi dedik deneyelim, zamanda var..neyse, gittik 3 veya 4. kat hatırlayamıyorum, çıktık gayet güzel dekore edilmiş bir yer, duvarlarda medyum ayberk hoca tanıtımları fln fln, bende yurtdışında yaşayıp orada da gittiğim için tamam dedim herhalde psişik analiz yapılacak..heyecanla bekliyorum, geldi sıram, içerideki odaya bir gittim, Allah ım ne göreyim 20 li yaşlarında bir erkek oturuyor, adımı soyadımı doğum tarihimi aldı, insan nezaketen bir burçtan girip bir tek şey tutturur değil mi..tam anlamıyla rezaletti..ömrümde ilk kez fala verdiğim paraya acıdım..
aman siz siz olun, medyum ayberk hoca tanıtımlı bir yere gidip 10 liranızdan olmayın..
bu arada haftaiçi işten kaçabilirsem ankara cafe ye gidip baktıracağım, bakalım tutacak mı..
gelişmeleri yazarım..
sevgilerimle..

Son düzenleme:
X