Ankara'daki Falcılar

kızlar ezginin dedikleri bana çıkmaya başladı evet tarihleri tam tutturamasada yinede iyi bence.nere gitmiş bileniniz varmı ?

berrinin dediklerinin hepsimi çıktı onamı gitsem ya kafam karıştı n ekadara bakıyo

evet hepsi çıktı. 20 liraya kahve baktı. 60 su bakıyormuş yanlış bilmiyorsam.

Bu arada Neşe nin baktığında ... koydum orada doğrudan erkek arkadaşımın adını söyledi bu kişi kim diye :S

Son düzenleme:
taynat cafedeki meryeme gidicem bugün o eksik kalmıştı onuda tamamlayım giden varmı aranızda

meryem e ben hep 20 tl kahve tarot baktırıyorum öğrenciyim die indirimli bakıyo, bana dediklerinde çıkan da oldu çıkmayan da, dedikleri gibi anı güzel biliyo

Ona cikmis olabilir, bana cikmadi. Ev degistireceksin dedi, o da olmadi. Bence Meryem akil okuyor, o zaman yeni ev planim vardi, planlardan vazgecince tasinmadim.

aynen dediğin gibi tatlım, bana da öle olmuştu bi kaç şeyi, ama falı verdiğin kararlaragöre değiştirebilirsin, biri sana bu buraya koyucaksın dese bunu duyduğun için koymayabilirsin, bugün baktığın fal haftaya değşebilir bence

dün taynattaki meryeme gidecektim gitmedim keşke gitseydim turuncuı cafedeki güle gittim allah var iiyi baktı ama moralim çok bozuldu giden vramı güle aranızda ve dedikleri çıkan

kızlar ben kararverdim mardin kızıltepeye gidecem zaten oraları hep gezmek istemişimdir orda çok iyi fala bakan bir kadın varmış :)))

şekerim duayı yazarım ama buraya yazmak yasaktır diye yazmıyorum özelden atayım..ben bana ulaşsın ve bi işim olsun diye dua etmiştim haftayada işe giriyorum kısmetse inşallah gönülden isteyince olmayacak bişiy yok yani birkez daha anladım :9

bende istiyorum kızlar...sınavım için :KK43:

iSTANBUL Falcıları başlığına yazdığım yazıyı aynen kopyalıyorum, giden olursa diye :))

Kızlar selam :) Ben ankaralıyım ve istanbula geldim. Arkadaşımın arkadaşı bize bir cafe önerdi, orada cok iyi bir falcı vardı dedi ama adını hatırlamıyorum dedi. Herneyse biz taksim majestic cafeyi bulduk :) Girdik içeri, dedik ki biz bilmiyoruz kim iyi kim kötü. Garson sağolsun çok ilgiliydi, garantili fal ben yönlendiricem dedi. Önce arkadaş Gül diye birine baktırdı yanıma geldi dedi ki çok genel konuştu. Birşey bilememiş öyle. Sen beğenmezsin dedi. Ben de buradan sizlerin yazdıklarına bakmıştım sedat ismini gördüm. Şansıma oradaymış o zaman ben ona baktırayım dedim. Çok aşırı tekrar yapıyor, çok hızlı konuşuyor ama adam hakikaten fal bakıyor kızlar. İsim veren falcı çok duydum da bana iki tane isim söyledi birisi annem diğeri de oraya gittiğim arkadaşım. Ve arkadaşımın adını duymaları imkansız. Hadi onu duysun, benim annemin adı uydurulacak isim değil yahu şok oldum! Sonra bana sürekli bisiklete binen kim var dedi. 25 yaşında kızım hangi falcı bisiklete bindiğimi düşünür veya söyler ki? Bir de bana ısrarla sen okuldan önce bir sarışına aşık olmuşsun cok asık olmussun diyor hayır diyorum. Çıktık gittik akşam oldu 'aaaaa' dedim. Gerçekten 1 sene koştum ya açık kumral birinin peşine :) Bazı yerleri çok karışıktı falın. Bir cümleyi tam 30 kere tekrar etti sanıyorum o yüzden ambale olmuş olabilirim. Ama gerçekten iyiydi. Yazanlara teşekkürler, benden de tavsiye olunur :)

bu turuncu kafade önceden çalışan bayana nasıl ulaşabiliriz telefonu var mı sende?
dedikleri çıktı mı aşk hakkında, zaten çoğu falcı diğer şeyleri tutturuyo aşk dışında :KK70:

özel msj atamadım doluymuş msj kutun

Canım evet var numarası bende :) Mesajını yeni gördüm şehir dışındayım foruma pek bakmıyorum da. Bak şöyle diyeyim ben biriyle görüşüyordum, kendim anlatmamıştım o bilmişti ve onun yalanını farkedeceğimi sonra ona yol vereceğimi söylemişti yalnızca birkaç gün sonra öyle olmuştu. Ben cok memnun kalmıştım en cok da samimiyeti hosuma gitmişti. Gecen gun rica ettim bi konuda fal baktı kısacık para da almadı zaten hani öyle iyi kadın, onda da isabetli şeyler söyledi bana. Ben gelince ayarlıcam inşallah ama sana da gönderebilirim nosunu. Yine de kesin bişi demek istemiyorum hakikaten fal enerji işi cunku :))

Kizlar bir arkadasim Kadriyeyi aramis........Istanbulda bakiyormus artik, Eskisehir isi artik yokmus. :KK47:

Allah kahretsin kime elimi atsam kuruyor :KK47:

anammmm ben istanbuldayım şuan :)) hadi be!!! ne sevindim şimdi :KK70: Seni çok kocaman öpmek istiyorummmm :) Ama numarasını evde bırakmıştım kim atmıştı ki bana duruyomu acaba :)

MissCherry kuzummm mesaj kutun doluymuş bi temizleyiver:) Sen göndermişsin kadriyenin nosunu bana baktım duruyo :) Sana bi güzellik yaparım istersen, hani karşısında bi çift göz olunca senin yerine de bakıyormuş ya istersen ara sor, kadının hesap nosu varsa ona yatır ben senin falını dinlerim :)

anammmm ben istanbuldayım şuan :)) hadi be!!! ne sevindim şimdi :KK70: Seni çok kocaman öpmek istiyorummmm :) Ama numarasını evde bırakmıştım kim atmıştı ki bana duruyomu acaba :)

heyyyy ben geldım ankaradayım ama sen yokmuşsun ezgıde kayıp:KK14::KK14::KK14::KK14:

Canım evet var numarası bende :) Mesajını yeni gördüm şehir dışındayım foruma pek bakmıyorum da. Bak şöyle diyeyim ben biriyle görüşüyordum, kendim anlatmamıştım o bilmişti ve onun yalanını farkedeceğimi sonra ona yol vereceğimi söylemişti yalnızca birkaç gün sonra öyle olmuştu. Ben cok memnun kalmıştım en cok da samimiyeti hosuma gitmişti. Gecen gun rica ettim bi konuda fal baktı kısacık para da almadı zaten hani öyle iyi kadın, onda da isabetli şeyler söyledi bana. Ben gelince ayarlıcam inşallah ama sana da gönderebilirim nosunu. Yine de kesin bişi demek istemiyorum hakikaten fal enerji işi cunku :))

evet canım gönderirsen çok sevinirim, haftaya ankaraya dönücem deneyebilirim, mesaj kutun dolu bu arada

MissCherry kuzummm mesaj kutun doluymuş bi temizleyiver:) Sen göndermişsin kadriyenin nosunu bana baktım duruyo :) Sana bi güzellik yaparım istersen, hani karşısında bi çift göz olunca senin yerine de bakıyormuş ya istersen ara sor, kadının hesap nosu varsa ona yatır ben senin falını dinlerim :)

Ayyyyyyy inanamiyorum, bunu yapar misin :KK9: :KK9: :KK9:

Mesaj kutumu bosalttim, hadi mesajlasalim :KK45:

Tabiki yapardım da .. :KK43:(((Aradım kadriye hanımı. Kocam baypasa giriyor suan hiç zamanı değil birkaç gun sonra belki dedi. E ben de o zamana dönmüş olabilirim :///

Ayyyy olamaz!! Birisi bana demisti ki bu hafta eskisehirdeymis, sonra Istanbul'a gidicekmis. Simdi bu hatun nerde, Istanbul'a gitmis mi? Eger hala Eskisehirdeyse belki bypassli kocayi yormamak icin Istanbul'a gitmez , Eskisehirde kalir, ben de ona giderim :KK1: (tovbe tovbe iyice yoldan ciktim, utanmadan adam bypass oldu diye nerdeyse sevincem......Allah islah etsin beni)

Son düzenleme:
Arkadaşlar merhaba geçenlerde buradaki tavsiyeleri dikkate alıp Turuncudaki Berrin Hanıma gittim. Mevcut durumumu bilemedi. İlerisi için olumlu şeyler söyledi ne kadar doğru olur çıkar mı bilmem artık. Açıkcası çok tatmin olmadım. Aslında iyi niyetli davrandı "ben kimseye umut vermem, umtlandırarak hak almak istemem" dedi. Ama nedendir bilmiyorum yazdığım gibi çok tatmin olmadım. Belki de duymak istediklerimi söylemediği içindir :) Herneyse deneyimimi paylaşmak istedim. Bilginize...

Ayyyy olamaz!! Birisi bana demisti ki bu hafta eskisehirdeymis, sonra Istanbul'a gidicekmis. Simdi bu hatun nerde, Istanbul'a gitmis mi? Eger hala Eskisehirdeyse belki bypassli kocayi yormamak icin Istanbul'a gitmez , Eskisehirde kalir, ben de ona giderim :KK1: (tovbe tovbe iyice yoldan ciktim, utanmadan adam bypass oldu diye nerdeyse sevincem......Allah islah etsin beni)

Hahahahah ne alemsin ya :))) Kadının sesi çok kötü ve telaşlı geliyordu kuzum. Nerdesiniz diye bile soramadım :KK4: Şansımız yokmuş napalımmmm

X