Ankara'daki Falcılar

Arkadaslar merheba,ben bu kuluba yeni uye oldum.ve fali cok severim.ben kafelerde fala bakmaya gittim ve hepsi kotu cunku onun disinda nerde bakiyordular bilmiyordum.ama bir iranli kadin var ankarada fala bakiyor o cok guzel soyledi ve bazi konularda ben sasirdim.sizede onerebilirim.sizdende en iyi falci adressini istiyorum.ama ben bu iranli falcidan cok memnun kaldim.gecmisten cok anlatmiyor ama gelecekle ilgili ve simdiyi cok iyi soyluyor.

sanırım hemşehrsiniz:) türkçeye bakılırsa o iranlı kadının ta kendisisiniz..

kızlar bu yaseminden yer almak çok mu zor yani? arayınca ben ulaşamıyorum da pek..var mı ulaşıp da alabilen edebilen..eylül den ses seda var mı?

kızlar bu yaseminden yer almak çok mu zor yani? arayınca ben ulaşamıyorum da pek..var mı ulaşıp da alabilen edebilen..eylül den ses seda var mı?

ben aldım bugunde arkdsm aldı , yani alabiliyorum genellikle, ama bi haftadan önce vermıyor randevu yoğun oluyor :)

ben daha evvel yasemine gitmiştim.o an gerçekten rahatlamama neden olmuş ve pozitif şeyler söylemişti fakat söyledikleri gerçekleşmedi ne yazıkki...nisan tam olarak nerde bir tlf ya da adres verebilir misiniz

ben daha evvel yasemine gitmiştim.o an gerçekten rahatlamama neden olmuş ve pozitif şeyler söylemişti fakat söyledikleri gerçekleşmedi ne yazıkki...nisan tam olarak nerde bir tlf ya da adres verebilir misiniz

yaseminin dedikleri cikmadi miiiiiii aa olmadi simdi :) benim zaten umudum kalmadi da iki gundur mutlu mutlu geziyordum neyse artik

Facebook a medyum Nisan yaz :KK1:[/QUOTE

işteyim ve maalesef o tarz siteler yasaklı biri msj atarsa çok sevinirim

sanırım hemşehrsiniz:) türkçeye bakılırsa o iranlı kadının ta kendisisiniz..

Evet dogru bende ıranlıyım ama o kadinıda bana onerdiler faldan hiç anlamam ve burda öğrenciyim.ama bu kadini arkadaşlar onerdiler ve gittim güzel soyledi.sizinle paylaşmak istedim çunku bende acılen fala baktirmak istiyorum ve banada yaseminin numarasını bu maile gonderseniz sevinirim,ama iranlı kadinda bazı soyldikleri çıktı.

ne yazık ki öyle:KK43:(( birşey için olacak demişti ve diğer gittiğim falcıların tümüne yakını da...bir tek nisanla ebru alev olmaz demişti.dedikleri gibi de oldu.nisan 100 tl ye bakıyormuş çok pahalı bir yandan gitmek istiyor öte yandan çok fena acıyorum az uz para diil.ben şahsen bir günde 100 tl kazanamıyorum.ama şeytan git deyip duruyor.ben kovuyorum o geri geliyor tövbe tövbe:)

ne yazık ki öyle:KK43:(( birşey için olacak demişti ve diğer gittiğim falcıların tümüne yakını da...bir tek nisanla ebru alev olmaz demişti.dedikleri gibi de oldu.nisan 100 tl ye bakıyormuş çok pahalı bir yandan gitmek istiyor öte yandan çok fena acıyorum az uz para diil.ben şahsen bir günde 100 tl kazanamıyorum.ama şeytan git deyip duruyor.ben kovuyorum o geri geliyor tövbe tövbe:)

Vallahi benim de Zuzu ya paralari dokesim var ........hadi bakalim :KK4: Nisan a beni de habire seytan durtuyor.

rengarenk kafe de çalışan bi ahsen var sarı saçlı bir bayan, o eskiden cidan da çalışan ahsen mi? bileniniz var mı?

sarı saclı zayıf uzun boylumu??

yani uzuncaydı zayıf ve ayağında nerdeyse 10 cm lik tapuklu ayakkabı vardı, sahne ayakkabısı gibi kahveyi 15 e bakıyomuş, ordaki kafeyi işleten bayana sordum cidan daki dedi, ama ben pek inanmadım, müşteri çekmek için söylemiş de olabilir, ahseni tanıyan biri varsa check etsin bi yaw,

yani uzuncaydı zayıf ve ayağında nerdeyse 10 cm lik tapuklu ayakkabı vardı, sahne ayakkabısı gibi kahveyi 15 e bakıyomuş, ordaki kafeyi işleten bayana sordum cidan daki dedi, ama ben pek inanmadım, müşteri çekmek için söylemiş de olabilir, ahseni tanıyan biri varsa check etsin bi yaw,

hımm ben yarın kızılaya gıdebılırım eger gıdersem bı bakıyım ama soz vermıyorum ok:KK34:

X