Ankara'daki Falcılar

Ben nisan ayında baktirdim burcuma göre yorum yaptı sonrasında yasak bir ilişki yasayacagimi söyledi Allaha çok şükür öyle karakterde bir insan değilim ben tepki verincede ben.öyle.demek.istemedim evlenmiş ayrılmış birisi sen beni yanlış anladın.dedi paraniza yazık bence değmez :)

bir anda yeni bir sayfada herkes ömrüm diye birinden bahsetmeye başlamış. bahseden arkadaşların da hep 3'er mesajı var forumda. ilginç bir adammış bu ömrüm.
ben gitmem şahsen, reklama tokum.

neyse.
ben bu ara online fala sardım. istediğim iki falcıya da ulaşamayınca iyice sinirlendim.
son olarak telwede herra, adalar ve rehbere baktırdım.
rehber kısa bakıyor, çok değmez. soruna yanıt veriyor o kadar.
herra daha iyi. içlerinde en iyisi o. söylemediğin şeyleri biliyor.
adalar ise tamamen tırt. ben en çok ondan umutluydum ama ses kaydını yarıda kestim. benle alakasız şeyler anlatmış durmus.

aktıff ya bısey sorucam pekı pınarın her soyledıgı cıkıyomu yoksa soyledıklerının cogumu cıkıyo?

ben pınara iki kez baktırdım. İlkinde çok sıkıntım vardı dedikleri olumlu değildi ama tarihlerde dahil dediği gibi yaşadım. sonra hayatımın akışıyla ilgili şeyler söyledi ki, benim imkansız dediğim şeyler yaşadım. ancak bu zamana bağlı çok uzun bir süreçte oldu. aldığım notları buldum ilk falı muhteşemmiş. bunlar ilk falımın yorumları

şimdi 2. falımı anlatayım. ilk falın tarihleri tutunca ben yaklaşık 6-8 ay sonra tekrar gittim. ancak bu başarılı değildi.sanırım ikinci kez gitmek için acele etmemek lazım. ben ilkine 2009-ikincisine 2010 yıllarında baktırmıştım uzun bir zaman oldu tekrar denemek için şu anda karar veremedim. bir kriz halinde olabilir düşüncesindeyim. ortalıktaki 20-30 liralık falcılardan çok daha iyi bence.

bir anda yeni bir sayfada herkes ömrüm diye birinden bahsetmeye başlamış. bahseden arkadaşların da hep 3'er mesajı var forumda. ilginç bir adammış bu ömrüm.
ben gitmem şahsen, reklama tokum.

neyse.
ben bu ara online fala sardım. istediğim iki falcıya da ulaşamayınca iyice sinirlendim.
son olarak telwede herra, adalar ve rehbere baktırdım.
rehber kısa bakıyor, çok değmez. soruna yanıt veriyor o kadar.
herra daha iyi. içlerinde en iyisi o. söylemediğin şeyleri biliyor.
adalar ise tamamen tırt. ben en çok ondan umutluydum ama ses kaydını yarıda kestim. benle alakasız şeyler anlatmış durmus.

reklam içerikli mesajları şikayet edin. mutlaka dikkate alınıyor.

Canım Gökmen Brothers cafenin adı. Yeri bahçelide ve garanti bankasının olduğu sokakta. Bakan kişinin adı nuran. Nazik ve çok düzgün bir bayan. Gerçekten de harika bakıyor. Yani bana öyle baktı. Şuan ankaradaki favorim oldu :)

nuran hanıma ben konur 2 deyken gitmiştim dediklerinin bir tanesi bile çıkmadı :KK47:

canim sen de nisani karisik bulanlardansin sana dedikleri cikti mi bana o anla ilgili coook fazla sey bildi insan beklentiye giriyor ya! yasemin tutturamayabiliyor ama nisanin dedigi genelde cikarmis :S pinari da begenen tam begeniyo begenmeyen begenmiyo zaten artik ankarada olmayacagimicin fal faslim bitti sanirim :)

Aslında bana göre nisanda iyiydi ama tekrar gitmem. not almıştım notlardan bile bişey anlayamadım. bana çok belirgin 2-3 şeyi çıktı.
beni çok şasırtan ise kişilerin ağzından konuşmasıydı.
Yaseminide denedim. yasemin gecmişi ve anı iyi biliyor. bikaç şey oda tutturdu.

bana göre başarı sırası pınar nisan yasemin (tabi pınarın ilk falı)

Merhaba kızlar Pınar,Nisan ve Yasemine nasıl ulasabilirim?Adres yada telefonlarını paylaşırmısınız rica etsem

bu nuran aşırı kilolu bi bayan mı?

Hayır canımmm aşırı zayıf bir bayan :)) Bu arada yoldan geldim yeni okudum yorumlarınızı. Nuran hanıma gidip beğenmeyen suratsız diyen olmuş şaşırdım cunku bana cok guleryuzluydu :) Yani siz guldunuz de o somurttu mu acep :) Ben buraya son yazdıgımdan sonra arkadasımı da goturmuştum cok begendı ben de gitmişken katina baktırdım yine tutarlı ve cok guzel bakmıstı. Hatta bana bi yolun var iptal oluyor ama sonra gidiyorsun dedi. Ben de dedim ki kararsız kalmıştım sadece onu goruyorsundur karar verdim gidiyorum dedim. Hakikaten olmayacak aksilik oldu benim gidişim iptal oldu. Grup yola cıkmaya 2 saat kala tekrar durum değişti apar topar gittim.

Ama hep diyoruz fal enerji işi hiç biri hiç bi şekilde herseyi bilemez yani. Sizinle tutmamıs demek ki. Yani hakkaten beni cok sasırttı ve cok iyi baktı. Ben herkes memnun kalır diye dusunuyodum sağlık olsun :)

Ayriyetten son aldığım bilgiyi aktarıyorum binnazabladaki rezzan iksir, rezzan abla olarak yeni bi siteye geçmiş. falalem diye bir site girip bakanınız deneyeniniz oldu mu ? Yeni ve iyi birileri var mı :) Hepsini tükettik sitelerin de ahhh ahhhh :)))))

Hayır canımmm aşırı zayıf bir bayan :)) Bu arada yoldan geldim yeni okudum yorumlarınızı. Nuran hanıma gidip beğenmeyen suratsız diyen olmuş şaşırdım cunku bana cok guleryuzluydu :) Yani siz guldunuz de o somurttu mu acep :) Ben buraya son yazdıgımdan sonra arkadasımı da goturmuştum cok begendı ben de gitmişken katina baktırdım yine tutarlı ve cok guzel bakmıstı. Hatta bana bi yolun var iptal oluyor ama sonra gidiyorsun dedi. Ben de dedim ki kararsız kalmıştım sadece onu goruyorsundur karar verdim gidiyorum dedim. Hakikaten olmayacak aksilik oldu benim gidişim iptal oldu. Grup yola cıkmaya 2 saat kala tekrar durum değişti apar topar gittim.

Ama hep diyoruz fal enerji işi hiç biri hiç bi şekilde herseyi bilemez yani. Sizinle tutmamıs demek ki. Yani hakkaten beni cok sasırttı ve cok iyi baktı. Ben herkes memnun kalır diye dusunuyodum sağlık olsun :)

Ayriyetten son aldığım bilgiyi aktarıyorum binnazabladaki rezzan iksir, rezzan abla olarak yeni bi siteye geçmiş. falalem diye bir site girip bakanınız deneyeniniz oldu mu ? Yeni ve iyi birileri var mı :) Hepsini tükettik sitelerin de ahhh ahhhh :)))))

senın yorumlarına guvenıyorum balım bıraz zaman gecsın nuranı bende denıycem ayrıca nuranı benım bı arkadasım denemıs oda memnun kalmıs bu arada bu bayanın ıletısım numarasını alsaydın sonra ezgı gıbı kaybedıp ortada kalmayalım:KK1::KK1::KK1::KK1:

dün kızılayda gezerken öylesine ucuz bi falcıya girelim bakalım nasılmış falan diye rengarenk kafeye girdik 4 arkads . açıkcası sallama atma saçma bi fal bekliyordum ama o kadar az paraya o kadar güzel fal ilk kez gördüm nihal diye bir bayan bakıyor , bir tane bile sallamadı en azından geçmişle ilgili bütün herşeyi söyledi güzel yorumladı. gelecekle ilgili söylediklerinden sadece biri bu hafta olacak olursa söylerim ama paranız az olup falınız tutarsa nihal hanım bence gayet iyi :))

senın yorumlarına guvenıyorum balım bıraz zaman gecsın nuranı bende denıycem ayrıca nuranı benım bı arkadasım denemıs oda memnun kalmıs bu arada bu bayanın ıletısım numarasını alsaydın sonra ezgı gıbı kaybedıp ortada kalmayalım:KK1::KK1::KK1::KK1:

Sorun yok kuzum o iş tamam :))) Bu sefer olmayacak öyle :)) Ezgi zaten gitmişş burdan. Memleketine dönmüş diyorlar.

Sorun yok kuzum o iş tamam :))) Bu sefer olmayacak öyle :)) Ezgi zaten gitmişş burdan. Memleketine dönmüş diyorlar.

yalan bence o cıdandakı ahsen ıcınde kırıkkaleye yerlestı demıslerdı kadın sımdı rengarenk kafede calısıyomus ezgıde cıkıcak bı yerden:)

sonunda gittim rukiyeye :) 3 dk falan bakmadı 15 dk baktı biraz sinek avlar bir havası vardı mekanın ya rukiyeyi eski formuna kavuşturuyorlar ya da artık millet (ben hariç) akıllandı fal baktırmıyor turuncu bile 7,5 yapmış :)
neyse rukiyeye geçelim 15 dk sürdü sanırım ama sorun var mı dedi sürekli ben sorsam daha uzardı...isim tam bilemedi gerçi benim yok dediğim harf varmış falan :)ankaradan gideceğimi deniz olan bi yerde yaşayacağımı ama oradan da geliş zamanımı (benim aklımda olan süre) ve ailemi bildi hayırlı olmayan kişiler biliyormuş rukiye sanırsam,bana zaman vermedi hiç ama o kadar yakın hissediyorum ki zaman bile veremiyorum dedi.gerçi eskiden isim bilen rukiye isim bile bilemeyince dediklerine inanmak gelmiyor içimden...ama kısa kesmemesi kahveyi bile açmadan yorum yapması şaşırttı.Leyla bile 5dk fal için 20 Tl alırken rukiye daha iyi bence.
evim cafe fatoş da iyi o da bildi denizi olan yere gideceğimi...10 tl için ben beğendim...

evim kafede fatoşu çok beğendim bence çok çok iyi :) 30 40 100 milyon dökmektense 20 tl ye gayet iyiydi gerçi zamanlama konusunda biraz hataları olsa da başarılı :)
karamel kafe leylaya ilk kez gittim bugün açıkcası bazı falcıalrın bilemediği şeyleri baya baya bildi fena değildi bence.

X