Ankara'daki Falcılar

Bilmiyorum herkesin kendi fikri ama ben Ezgiyi çok basarılı bulmuştum.Çok kendi halinde,hanım efendi bir kızdı,giyimiyle bile falcı gibi değildi kızın kendine has bir tarzı vardı.Umarım geri gelir çünkü benim hayatımdaki 2 önemli faktörü de Ezgi bilmişti ve dediklerini de yaşadım..Uzun bir yola gidip geldikten sonra eski erkek arkadasın seni arayacak demişti,tatilden geldim bakalım bu çıkacak mı :)

Bir de hepimiz aynı dertten muzdaribiz çok sevdigim bir sözü sizinle paylaşmak istiyorum "Birlikte olamayacaksak, tanrı neden karşılaşmamızı istedi

kuzum ezgiyi ben hic begenmedim dedikleri cikmadi cok kisa tamam tarzi farkli ama demek ki kimimize hic tutmuyor!bugun eskisehir elife baktirdim kiz harika yaaa cikmadan kimseye ovmem ama tam fal bakti iste bu dedim telefonda bakti sadece fotograf gordu!lafi sundurmedi catir catir soyledi

kuzum ezgiyi ben hic begenmedim dedikleri cikmadi cok kisa tamam tarzi farkli ama demek ki kimimize hic tutmuyor!bugun eskisehir elife baktirdim kiz harika yaaa cikmadan kimseye ovmem ama tam fal bakti iste bu dedim telefonda bakti sadece fotograf gordu!lafi sundurmedi catir catir soyledi

Aaaa o zaman yeni bir falcı bulduk :)Ne kadara bakıyor,ne kadar sürdü falı ve ödemeyi nasıl yapıyoruz :)

Aaaa o zaman yeni bir falcı bulduk :)Ne kadara bakıyor,ne kadar sürdü falı ve ödemeyi nasıl yapıyoruz :)

bana eskisehirdeki bi tanidigim baktirdi canim yaa 15 tl benim niyetime kahve icti fotografimin ciktisini aldi o sekilde baktirdi tatlim kiz bakarken de telefon baglantisi yaptik :d yani zuzuya baktiracakken bunu ovduler ben begendim amma ve lakin dedigine cooook kisa sure var hele bi ciksin o zaman soylerim su an bana ilgi duyan kisinin ismini bilince cok sasirdim bide kiz diyor ki yildiz koy kesin bu tarihte cikacak yildiz koyma zaman kaymasi olabilir!valla kendinden emin bi kiz miymiy degil!

Çok sevindim canım benim umarım dileklerin gerçek olur bu zamanda düzgün bir falcı bulmak zor olmadı Eskişehire gideriz sen irtibatı koparma :KK66:

peki gaussmatcım bu zuzu telefonda da bakıyor mu? ben onu istanbul'da diye biliyorum...uzaktan baktıran var mı kızlar aranızda hiç ?

peki gaussmatcım bu zuzu telefonda da bakıyor mu? ben onu istanbul'da diye biliyorum...uzaktan baktıran var mı kızlar aranızda hiç ?

hayir canim zuzuyu buraya cagirmak icin 10 kisi toplayacagimiz sirada eskisehirden bir tanidigima sordum o da ben senin icin elife baktiriyim dedi zuzu telefonda asla bakmaz. yuz analizi yapiyormus fal bakmiyormus :KK66: elifi eskisehir topiginde de okumustum da orada bir kisi ovmustu reklam mi bilemedim....
ama o dedigi tarihler atmasyon degilse iyi biliyo durumumu cok iyi bildi asil onemli olan gelecek...ankaradaki miyminti falcilardan iyi kiz alternatif sundu pinar da 10. ayda baska biri olacak o sirada bekledigin kisi kararsiz donecek sen yine onu sececeksin ama iyi dusun bu cok duzgun bir cocuk dedi!!!

hayir canim zuzuyu buraya cagirmak icin 10 kisi toplayacagimiz sirada eskisehirden bir tanidigima sordum o da ben senin icin elife baktiriyim dedi zuzu telefonda asla bakmaz. yuz analizi yapiyormus fal bakmiyormus :KK66: elifi eskisehir topiginde de okumustum da orada bir kisi ovmustu reklam mi bilemedim....
ama o dedigi tarihler atmasyon degilse iyi biliyo durumumu cok iyi bildi asil onemli olan gelecek...ankaradaki miyminti falcilardan iyi kiz alternatif sundu pinar da 10. ayda baska biri olacak o sirada bekledigin kisi kararsiz donecek sen yine onu sececeksin ama iyi dusun bu cok duzgun bir cocuk dedi!!!

anladım canım. ankarada zaten bence iyi falcı yok. benim en iyi eylülle elektiriğim tutuyodu ona da ulaşılamıyor artık. yasemin yok, pınar yok. geriye kalan da pek birşey yok bence. mesela bana ezginin dediklerinin hiçbiri olmadı. ama dobra bir kız ona birşey diyemem.

kızlar nesibe'nin ilk dediği çıktı. iki şey söylemişti çok yakın tarih demişti. bitanesi gerçekleşti. kaldı ikincisi. inşallah.

kızlar selamm.. ben hala bulamadım dikmendeki Yaseminin numarasını... Lütfen bilen varsa verebilir mi ? nasıl olursa olsun cok mutlu edersiniz beni

Kızlar lütfen bana kızmayın ama özel msj hakkım yok o yüzden burdan soruyorum birde sevdim bu topici Gausmatt online kimi tavsiye edersin

Kızlar lütfen bana kızmayın ama özel msj hakkım yok o yüzden burdan soruyorum birde sevdim bu topici Gausmatt online kimi tavsiye edersin

tatlim kimseyi tavsiye etmem :) nesibe meslegini bilir aileni bilir sasirirsin tavsiye verir uysan iyi olur der ben. uymadim o nedenle ikinci falinda artik cok gec dedi.bi cok kiside tutmus dedikleri ozellikle kisa zamanlar !
rezzanin begenilme nedeni sanirsam ses tonu ve fincana profesyonelce bakmasi ama o da tutturabiloyo
kime baktirmayim dersen melihe sezene ilkaya lidyaya melege baktirma bence!yine desen bilirsin
ben artik pes ettim artik zaten baktirmicam...

tatlim kimseyi tavsiye etmem :) nesibe meslegini bilir aileni bilir sasirirsin tavsiye verir uysan iyi olur der ben. uymadim o nedenle ikinci falinda artik cok gec dedi.bi cok kiside tutmus dedikleri ozellikle kisa zamanlar !
rezzanin begenilme nedeni sanirsam ses tonu ve fincana profesyonelce bakmasi ama o da tutturabiloyo
kime baktirmayim dersen melihe sezene ilkaya lidyaya melege baktirma bence!yine desen bilirsin
ben artik pes ettim artik zaten baktirmicam...

Canım fal sepetindeki Nesine Tekbaşer demi ?

tesekkurler gaussmat.. bende meraklıyım bu işlere.. aslında büyü bozabilecek kimse tanıyan var mı ?? bi arkdaşımda çıktı ve herkes bozamıyormuş.. tabi inanan varsa benim gibi

tesekkurler gaussmat.. bende meraklıyım bu işlere.. aslında büyü bozabilecek kimse tanıyan var mı ?? bi arkdaşımda çıktı ve herkes bozamıyormuş.. tabi inanan varsa benim gibi

Banada yaptırmışlardı tavsiyem canım muska tarzı birşey bulduysan eger bir cami hocasına git ve neler yazdıgını okut;onun dışında bütün evi sirkeli suyla silin,sildiginiz bezi kapı paspasının altına koyun sonrada akarsu,deniz bunlara girmek iyi gelir diye duydum ben

inanma oyle seylere bulduysan bi hocaya git sor para isteyenlere asla guvenme ben iki kisinin ismini veririm bu isleri gonullu yapan ama asla para kaptirma hele hele muzaffer var ankarada sakinnnn!!!

X