Ankara'daki Falcılar

inanma oyle seylere bulduysan bi hocaya git sor para isteyenlere asla guvenme ben iki kisinin ismini veririm bu isleri gonullu yapan ama asla para kaptirma hele hele muzaffer var ankarada sakinnnn!!!

Zaten gerçek hocalar para almıyorlar babannem beni götürmüştü giderken pasta alıp gittik onda bile bize çok kızmıştı

kuzum ezgiyi ben hic begenmedim dedikleri cikmadi cok kisa tamam tarzi farkli ama demek ki kimimize hic tutmuyor!bugun eskisehir elife baktirdim kiz harika yaaa cikmadan kimseye ovmem ama tam fal bakti iste bu dedim telefonda bakti sadece fotograf gordu!lafi sundurmedi catir catir soyledi

Aynen bana baktığı hiçbirsey çıkmadıı hatta o kadar karışık baktıki kafam allak bullak olmuştu.

Kızlar telwe.com'da paypal üzerinden ödeme yaptıgım zaman farklı fiyat alıyorlar ama falsepetimde aynı fiyattan ödeme yaptım ve Nesibe hanımı yakaladım çok merak ediyorum gönderdim kartlarımı yorumlamasını bekliyorum

arkadaşım, ben nuran hanıma kötü enerjisi var yazmış mıyım acaba?! kendisini çok iyi biliyorum gayet hoş sohbettir.. konur 2 değilse bir üst paralelindeki sokak, isimleri karıştırırım hep, kafenin adını da veririm hatta karşısında dürümcü var sobe cafeydi sanırım. neyse, ben gelecek bende çıkmadı dedim sadece yalan mı söyleyeyim. yıldıza da gittiğim ve memnun kalmadığım için sordum zaten, nasıl okuyorsunuz yorumları anlamıyorum.,

arkadaşım ben sadece tanımadığınız kişiler hakkında yorum yapıldığı için cevap verdim insanları yanlış yönlendirmeyelim kime baktırdıysak o kişiler hakkında yorum yaparsak daha iyi olur kimsenin hakkını yemeyelim, zaten burdanda fala baktırıp memnun kalırsak yazıyoruz ben yinede kimsenin hakkında olumsuz bişey yazmak istemem sonuçta bi emek var.

Bilmiyorum herkesin kendi fikri ama ben Ezgiyi çok basarılı bulmuştum.Çok kendi halinde,hanım efendi bir kızdı,giyimiyle bile falcı gibi değildi kızın kendine has bir tarzı vardı.Umarım geri gelir çünkü benim hayatımdaki 2 önemli faktörü de Ezgi bilmişti ve dediklerini de yaşadım..Uzun bir yola gidip geldikten sonra eski erkek arkadasın seni arayacak demişti,tatilden geldim bakalım bu çıkacak mı :)

Bir de hepimiz aynı dertten muzdaribiz çok sevdigim bir sözü sizinle paylaşmak istiyorum "Birlikte olamayacaksak, tanrı neden karşılaşmamızı istedi

son cümlene bittim gerçekten, neden böle oldu? :)

inanma oyle seylere bulduysan bi hocaya git sor para isteyenlere asla guvenme ben iki kisinin ismini veririm bu isleri gonullu yapan ama asla para kaptirma hele hele muzaffer var ankarada sakinnnn!!!

Hakkaten bahsettiğin tarzda insanlar bu gezegende yaşıyorlar mı?varsa öyleleri insan üstü insanlardır herhalde.
Muzaffer mi Allah muhafaza o adam Allaha havale.

Fal sepetinde Melek Öz'e baktırdım içim aydınlandı resmen hem beni,hem onu o kadar güzel analiz ettiki ses tonu o kadar uyumluydu ki dünkü o kötü fal deneyiminden sonra çok iyi geldi :)

ben rezzana belki 7 ya da 8 kere baktırdım subat ayından beri falım geldik.e ve online yakaladıkça ve dediklerini büyük ölçüde yasadım kızlar bakalım son falında da yasadıklarım olmuş ben genelde dinlerim ve bidaha dinlemem unuturm ne dedigini de maillerimi temizliyordum gözüme çarptı bidaha dinledim de olmuş olmuş:) ben rezzanı da gönül rahatlığı ile tavsiye edebilirim vala.
zaten enerjinin tuttugu falcıyı bi yakalasan, olay orda bitiyor...

mrb ipek_bal paylaşımın için teşekkürler...özelden mesaj hakkım yok rezzanın numarasını paylaşırsan memnun olurum canım şimdiden teşekkürler:)

maalesef özel mesaj hakkım olmadığı için yazamadım bu bahsettiğin iki kişinin iletişim bilgisini bana yazabilir misin
ben de benzer bir durumdan dolayı muzdaribim

Gaussmat, ben şu ismini verebileceğin iki kişiyi öğrenmek istiyorum özel mesaj atabiliyorsan yazabilir misin acaba, buradan paylaşılabilir mi bilemedim.

kızlar bir şey dürttü beni. öyle nesibe'yi de online görünce bi fal daha attım. 6. sıradayım sanırım umarım bugüne yetişir.
of off... güya onbeş gün beklicektim:)

An itibariyle gözümde bitmiştir.......

Bana ilk baktığı fal mükemmel tutmuştu. Daha sonra dedikleri sallamaydı, nerden mi anladım :

Ocakta baktırdığımda : biriyle mayıs ayında tanışacaksın gelecek yıl evlenme kararı vereceksin.
Temmuz, bugün : Bu çocukla olmaz. (mayıs ayında tanıştık ) Sen yabancı ama Müslüman biriyle olacaksın, Arap birisi olacak, iş arkadaşın olacak (hönk, ben avrupada yaşıyorum) Haydi diyelim çocuk olur/olmaz tuttu, Arap ne alaka? Deliler gibi ırkçı bir işyerinde çalışıyorum, arap bir iş arkadaşı söz konusu dahi olamaz.

arkadaşım :

ocak ayı: 2014 ocakta bir doktorla evllenecksin.
temmuz: yurtdışına çıkıp orda yaşayan biriyle 2014 haziranda evleneceksin.

Bir dediği diğerini tutmuyor, ilk baktığı iyi gerisi sallama bence, 30 lirama acıdım.

An itibariyle gözümde bitmiştir.......

Bana ilk baktığı fal mükemmel tutmuştu. Daha sonra dedikleri sallamaydı, nerden mi anladım :

Ocakta baktırdığımda : biriyle mayıs ayında tanışacaksın gelecek yıl evlenme kararı vereceksin.
Temmuz, bugün : Bu çocukla olmaz. (mayıs ayında tanıştık ) Sen yabancı ama Müslüman biriyle olacaksın, Arap birisi olacak, iş arkadaşın olacak (hönk, ben avrupada yaşıyorum) Haydi diyelim çocuk olur/olmaz tuttu, Arap ne alaka? Deliler gibi ırkçı bir işyerinde çalışıyorum, arap bir iş arkadaşı söz konusu dahi olamaz.

arkadaşım :

ocak ayı: 2014 ocakta bir doktorla evllenecksin.
temmuz: yurtdışına çıkıp orda yaşayan biriyle 2014 haziranda evleneceksin.

Bir dediği diğerini tutmuyor, ilk baktığı iyi gerisi sallama bence, 30 lirama acıdım.

bende tüm falcılar cortladı canım hayatında kimse yok dediler eski sevgilisinin google + ında ekli !!!yeni eklemiş...ay yalan duymak için üste para veriyouz...

bende tüm falcılar cortladı canım hayatında kimse yok dediler eski sevgilisinin google + ında ekli !!!yeni eklemiş...ay yalan duymak için üste para veriyouz...

Ben Nisanla Pınar a gitmeyi düşünüyordum ama şu söylediklerinden sonra vazgeçtim galiba.

Ben Nisanla Pınar a gitmeyi düşünüyordum ama şu söylediklerinden sonra vazgeçtim galiba.

ya nisana bisey diyemiyorum bu sana soyle asik boyle asik demeyen nadir falcilardandir nisan.sevgilimin dedigini aynen soyledi seviyor ama bu sevgi yeterli degil dedi eski sevgilisini de dusundugunu nisan soyledi ama kiz ona yanasmis bu da ben onu affedemem demis falan mesela eski sevgilim israrla tekrar biraraya gelirsek ben asiri bagliliktan korkuyorum demisti bunu bana ayrildiktan sonra kac kez soyledi mesela yani nisan cidden bildi bence nisanin yorumu donecek ama tekrar sevgili olmazsiniz yonunde yasemin evliliktarihine kadar soyledi pinar notr yuzde seksrn evlilik var ama vicdan azabi ile donecek bir ruya ile dedi nisan da ruyalarina giriyorsun gogus arasi aciyo donmem dese de mecbur donecek dedi ama artik donse de ben baya bi uzakta olacagim iki adim otede oturan adam alti saatlik yola mi gelecek!!!
tatlim sen nisana gideceksen bir sayfa soru hazirla aklindaki kisi hakkinda ki ben bir tek nisani tavsiye ederim bi de dedikleri cikarsa elifi.

ya nisana bisey diyemiyorum bu sana soyle asik boyle asik demeyen nadir falcilardandir nisan.sevgilimin dedigini aynen soyledi seviyor ama bu sevgi yeterli degil dedi eski sevgilisini de dusundugunu nisan soyledi ama kiz ona yanasmis bu da ben onu affedemem demis falan mesela eski sevgilim israrla tekrar biraraya gelirsek ben asiri bagliliktan korkuyorum demisti bunu bana ayrildiktan sonra kac kez soyledi mesela yani nisan cidden bildi bence nisanin yorumu donecek ama tekrar sevgili olmazsiniz yonunde yasemin evliliktarihine kadar soyledi pinar notr yuzde seksrn evlilik var ama vicdan azabi ile donecek bir ruya ile dedi nisan da ruyalarina giriyorsun gogus arasi aciyo donmem dese de mecbur donecek dedi ama artik donse de ben baya bi uzakta olacagim iki adim otede oturan adam alti saatlik yola mi gelecek!!!
tatlim sen nisana gideceksen bir sayfa soru hazirla aklindaki kisi hakkinda ki ben bir tek nisani tavsiye ederim bi de dedikleri cikarsa elifi.

canım sana mesaj attım.. nisan la ilgili yorumlarına da katılıyorum.

Pınar konusunda kararsızım, gitsem mi gitmesem mi bilemedim kuzuşum. Nisan'a gideceğim galiba.

Pınar konusunda kararsızım, gitsem mi gitmesem mi bilemedim kuzuşum. Nisan'a gideceğim galiba.

valla iste nisana gidip bu kadin salliyo diyen yok param olsa her hafta giderim cunku karsidaki kisinin beynini sana servis ediyo:) gelecegi de net soylese tadindan yenmez pinari bilemiyorum iste sen ikisine de daha once gittin mi

valla iste nisana gidip bu kadin salliyo diyen yok param olsa her hafta giderim cunku karsidaki kisinin beynini sana servis ediyo:) gelecegi de net soylese tadindan yenmez pinari bilemiyorum iste sen ikisine de daha once gittin mi

Gittim kuzuşum, Nisan a gittiğimde ana ihtiyacım vardı, o yüzden gelecek zaten sormamıştım tek konuya odaklı olduğum için.

Pınar a gideli çok oldu, ne dediğini hatırlamıyorum :18:

X