Ankara'daki Falcılar

Ayyy misscherryblossom yazdığını görünce içüm rahatladı. Bugün bile dürttü beni su ortaköy yıldızı denemedin dedi bi git kahve iç nolacak dedi kendimi zor tuttum vala iiki de gitmemişin:)))
Bu arada internette uzun arastırmaların sonucu bi islambil galı tekniği buldum, pınarınki gibi olmasa da benziyor sanki ama daha sadece kendimde denedim brz acemiyim ama sanki tutarlı gibi... Amaaa su nisanı denicem bi de, o kaldı sadece... Misscherryblossom gidelim dersen özelden ulaş bana :)))

Ayyy misscherryblossom yazdığını görünce içüm rahatladı. Bugün bile dürttü beni su ortaköy yıldızı denemedin dedi bi git kahve iç nolacak dedi kendimi zor tuttum vala iiki de gitmemişin:)))
Bu arada internette uzun arastırmaların sonucu bi islambil galı tekniği buldum, pınarınki gibi olmasa da benziyor sanki ama daha sadece kendimde denedim brz acemiyim ama sanki tutarlı gibi... Amaaa su nisanı denicem bi de, o kaldı sadece... Misscherryblossom gidelim dersen özelden ulaş bana :)))

Selam şekerim, posta kutun dolmuş, burdan yazayım dedim :)
Nisan'a ben gitmeye karar verdim bile :KK1: İtim azdı bile, faceden hatuna mesaj atıp telefonunu sordum , bu haftaiçi kaptırıp gidelim derim :KK1:

Yıldız'a gerçekten verdiğim paraya tekrar acıdım, gitme derim.Bir de durduk yere sinirimi bozdu.

Selam şekerim, posta kutun dolmuş, burdan yazayım dedim :)
Nisan'a ben gitmeye karar verdim bile :KK1: İtim azdı bile, faceden hatuna mesaj atıp telefonunu sordum , bu haftaiçi kaptırıp gidelim derim :KK1:

Yıldız'a gerçekten verdiğim paraya tekrar acıdım, gitme derim.Bir de durduk yere sinirimi bozdu.

kislaaaar nisani tekrar denemek istiyorum ama bi indirim yaptirsak cok kisi olup 50 ye baksa yaaa cok sorum var ona coook para da yok belki 50 tl bulurum o da belki

Bak 3 kişi olduk bile:) tamam randevuya beni de yazın. Hangi gün ki acaba, keşke yarın dese de ben de bu gece oturup sorularımı yazsam :)))

Ben hiç baktırmadım ama sen eski müşteri sayılırsın ve iki yeni kişi götüreceksin. Bi ara sor istersen, 50olmaz da belki 75-80 yapar :KK43:

Süper misin nesin :)))) gaussmat özelden telimi yazıyorum sana :))) bi anlat bakalım nisan hanımı:)

beni de bekleyin haftaya gidelim nisana ankara değilim ben :)4 kişi olursa belki daha da düşer :)

KIZLARR, nisan nerede peki? ben de ayarlamaya çalışsam yaaa

yok yok ben gelemem. hani iş arasında öğle arasında gelirim diyordum da etlik'teymiş galiba evi. mümkün değil yetişemem:KK43:(

yok yok ben gelemem. hani iş arasında öğle arasında gelirim diyordum da etlik'teymiş galiba evi. mümkün değil yetişemem:KK43:(
tatlım gel :)) kızılayda karanfilde büro ama birde randevu ve 1 saat sürüyo yetişir mi öğle arasına bugun akşama da yer vardı ama bana uymadı... bayramdan sonra zam yapacakmış bi süre de ankarada olmayacakmış

Arkadaslar, hazir ucuza ayarlamissiniz.. Ne kadar guzel. Ben Nisan ablam sayesinde bunalimdan kurtuldum cok sukur. Yasemin hanim gibi bir tarzi var onun da.. Hatta ondan cok daha fazlasini anlatabiliyor. Buraya reklam olmasin diye yazmadim ama ben de 1 aydir gidiyorum.
İlk gittigimde saskinliktan pek bir sey soramamistim, ama ikinci gittigimde sorularimin cevaplarini cok net aldim. Ve dogru oldugundan eminim cunku karsidaki kisinin sivesine kadar ayni konusuyor. Duygu dusunce okumakta cok basarili. Zaten gittikce de unleniyor, fiyati artiyor haberiniz olsun.
Gelecekle ilgili dedigi birkac sey var yasadim. Ve cok ileri gelecegi daha yasamadim dogal olarak. Elinizde soru destesiyle giderseniz sizi cok daha fazla tatmin edecektir. Ayrica hic karisik degil cok net biliyorum dediklerini.
İleri gelecegi yasamis olan forumdan;
Sahinus, EskiYeniKader, ezo81, sesul gibi uyeler ve kendisini takdir eden uyeler: perstar, gaussmat, ben, uvy, dermamania Farfara.....
Artik kendiniz bilirsiniz.

X